in

Nowe zwiastuny Netflixa: Mroczny turysta, Nightflyers, Insatiable i All About The Washingtons

Mroczny turysta, Nightflyers, Insatiable, All About The Washingtons, zwiastuny netflixa
Netflix zasypał nas zwiastunami (zdjęcia: Netflix; edycja: Popkulturyści)

Netflix w ostatnich dniach zasypywał zwiastunami, więc warto je nadrobić, żeby wiedzieć co i kiedy będzie grane.

Już dziś możecie oglądać Mrocznego turystę, a niedługo obejrzycie kolejne produkcje. 10 sierpnia premierę będzie miał sitcom All About The Washingtons oraz komedia Insatiable. Netflix pokazał również nowy zwiastun odcinkowego sci-fi Nightflyers, zapewniając, iż widowisko zobaczymy wkrótce.

Zwiastun serialu dokumentalnego Mroczny turysta

Netflix coraz mocniej inwestuje w filmy i seriale dokumentalne. Jednak Mroczny turysta nie zapowiada się na rzecz pokroju Making a Murderer, Schodów czy Bardzo dzikiego kraju, ale i tak może trafić na podatny grunt.

Widowisko łączy elementy dokumentu z programem podróżniczym. Jakkolwiek prowadzący odwiedza miejsca, które niekoniecznie są wymarzonym punktem wypadowym dla przeciętnego Kowalskiego. David Farrier zabiera widzów w takie miejsca jak nawiedzony las czy atomowe jezioro, a jeśli tego będzie Wam mało, to przejedzie się szlakiem kolumbijskich kokainowych karteli. Premiera 8-odcinkowego serialu odbyła się dziś.

Mroczny turysta w serwisie Netflix

Zwiastun serialu komediowego All About The Washingtons

https://www.youtube.com/watch?v=1ARPdolqa8U

Netflix przygotował również coś dla tych, którzy lubią się pośmiać przed ekranami. Sitcom All About The Washingtons opowiada o Revie Runie i jego żonie Justine. Na ekranie próbują znaleźć równowagę między pracą, miłością i rodzinnym chaosem – czytam opis produkcji.

Ten serial komediowy o perypetiach afroamerykańskiej rodziny, obejrzycie już 10 sierpnia.

All About The Washingtons w serwisie Netflix

Główny zwiastun serialu sci-fi Nightflyers

O serialu Nightflyers obszerniej pisaliśmy tu, a Netflix opisał go następująco: W ich rękach spoczywa los ludzkości — komu mogą zaufać? Serial Nightflyers to thriller psychologiczny oparty na noweli George’a R.R. Martina. W przeddzień zniszczenia Ziemi ekipa badaczy wyrusza w podróż w otchłań kosmiczną na pokładzie Nightflyera — najnowocześniejszego statku kosmicznego w galaktyce. Ich misją jest przejęcie tajemniczego statku obcych, gdzie może znajdować się klucz do przetrwania ludzkości. Jednak im bliżej celu, tym więcej tajemniczych sił i wydarzeń zagraża powodzeniu przedsięwzięcia.

Data premiery nie jest znana, ale Netflix podkreśla, iż produkcję obejrzymy wkrótce.

Nightflyers w serwisie Netflix

Główny zwiastun serialu Insatiable

Zanim Patty stała się nienasyconą Patty, była szkolnym pośmiewiskiem, grubaską i totalną ofiarą losu. Co nieco przypomina inną niedawno zapowiedzianą produkcję Netflixa, mianowicie film Sierra Burgess jest przegrywem. Jednak tutaj podobieństwa się kończą. Ta pikantna opowieść w odcinkach traktuje o dziewczynie, która z brzydkiego kaczątka przekształciła się w łabędzia i zamiast cieszyć się życiem, skupiła się na zemście za krzywdy doznane w przeszłości.

W roli głównej zobaczymy Debby Ryan. Insatiable zadebiutuje z pierwszym 13-odcinkowym sezonem 10 sierpnia.

Insatiable w serwisie Netflix

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

iron fist 2 data premiery iron fist 2 kiedy iron fist 2 zwiastun iron fist 2 wrzesień iron fist 2 zajawka

Iron Fist wraca – mamy pierwszą zajawkę i datę premiery

james gunn zwolniony james gunn twitter james gunn marvel james gunn disney james gunn strażnicy galaktyki 3

James Gunn zwolniony z Marvel Studios. Reżyser nie nakręci Strażników Galaktyki 3