Mroczny turysta, Nightflyers, Insatiable, All About The Washingtons, zwiastuny netflixa
Netflix zasypał nas zwiastunami (zdjęcia: Netflix; edycja: Popkulturyści)
in

Nowe zwiastuny Netflixa: Mroczny turysta, Nightflyers, Insatiable i All About The Washingtons

Netflix w ostatnich dniach zasypywał zwiastunami, więc warto je nadrobić, żeby wiedzieć co i kiedy będzie grane.

Już dziś możecie oglądać Mrocznego turystę, a niedługo obejrzycie kolejne produkcje. 10 sierpnia premierę będzie miał sitcom All About The Washingtons oraz komedia Insatiable. Netflix pokazał również nowy zwiastun odcinkowego sci-fi Nightflyers, zapewniając, iż widowisko zobaczymy wkrótce.

Zwiastun serialu dokumentalnego Mroczny turysta

Netflix coraz mocniej inwestuje w filmy i seriale dokumentalne. Jednak Mroczny turysta nie zapowiada się na rzecz pokroju Making a Murderer, Schodów czy Bardzo dzikiego kraju, ale i tak może trafić na podatny grunt.

Widowisko łączy elementy dokumentu z programem podróżniczym. Jakkolwiek prowadzący odwiedza miejsca, które niekoniecznie są wymarzonym punktem wypadowym dla przeciętnego Kowalskiego. David Farrier zabiera widzów w takie miejsca jak nawiedzony las czy atomowe jezioro, a jeśli tego będzie Wam mało, to przejedzie się szlakiem kolumbijskich kokainowych karteli. Premiera 8-odcinkowego serialu odbyła się dziś.

Mroczny turysta w serwisie Netflix

Zwiastun serialu komediowego All About The Washingtons

Netflix przygotował również coś dla tych, którzy lubią się pośmiać przed ekranami. Sitcom All About The Washingtons opowiada o Revie Runie i jego żonie Justine. Na ekranie próbują znaleźć równowagę między pracą, miłością i rodzinnym chaosem – czytam opis produkcji.

Ten serial komediowy o perypetiach afroamerykańskiej rodziny, obejrzycie już 10 sierpnia.

All About The Washingtons w serwisie Netflix

Główny zwiastun serialu sci-fi Nightflyers

O serialu Nightflyers obszerniej pisaliśmy tu, a Netflix opisał go następująco: W ich rękach spoczywa los ludzkości — komu mogą zaufać? Serial Nightflyers to thriller psychologiczny oparty na noweli George’a R.R. Martina. W przeddzień zniszczenia Ziemi ekipa badaczy wyrusza w podróż w otchłań kosmiczną na pokładzie Nightflyera — najnowocześniejszego statku kosmicznego w galaktyce. Ich misją jest przejęcie tajemniczego statku obcych, gdzie może znajdować się klucz do przetrwania ludzkości. Jednak im bliżej celu, tym więcej tajemniczych sił i wydarzeń zagraża powodzeniu przedsięwzięcia.

Data premiery nie jest znana, ale Netflix podkreśla, iż produkcję obejrzymy wkrótce.

Nightflyers w serwisie Netflix

Główny zwiastun serialu Insatiable

Zanim Patty stała się nienasyconą Patty, była szkolnym pośmiewiskiem, grubaską i totalną ofiarą losu. Co nieco przypomina inną niedawno zapowiedzianą produkcję Netflixa, mianowicie film Sierra Burgess jest przegrywem. Jednak tutaj podobieństwa się kończą. Ta pikantna opowieść w odcinkach traktuje o dziewczynie, która z brzydkiego kaczątka przekształciła się w łabędzia i zamiast cieszyć się życiem, skupiła się na zemście za krzywdy doznane w przeszłości.

W roli głównej zobaczymy Debby Ryan. Insatiable zadebiutuje z pierwszym 13-odcinkowym sezonem 10 sierpnia.

Insatiable w serwisie Netflix

Znajdź nas na Facebooku

Ładowanie...

Chcesz więcej takich tekstów? Wesprzyj nas przez PayPal. Wpłacając darowiznę możesz zadać pytanie lub zaproponować temat.

canal plus hbo player pl

iron fist 2 data premiery iron fist 2 kiedy iron fist 2 zwiastun iron fist 2 wrzesień iron fist 2 zajawka

Iron Fist wraca – mamy pierwszą zajawkę i datę premiery

james gunn zwolniony james gunn twitter james gunn marvel james gunn disney james gunn strażnicy galaktyki 3

James Gunn zwolniony z Marvel Studios. Reżyser nie nakręci Strażników Galaktyki 3