in

SUPER!SUPER!

“Ms. Marvel” – Iman Vellani zagra główną bohaterkę w serialu Disney+

Ms Marvel Iman Vellani serial Disney Plus
Iman Vellani jako główna bohaterka serialu "Ms. Marvel"

O Iman Vellani wiemy niewiele poza tym, że młoda aktorka wcieli się w Ms. Marvel.

“Ms. Marvel” to jeden z wielu seriali Marvela, na które obecnie czekamy. Widowisko pojawi się w serwisie Disney+. Będziemy mogli tam obejrzeć również seriale “WandaVision”“The Falcon and the Winter Soldier”“Loki”“Hawkeye”“Moon Knight” oraz “She-Hulk”. Ponadto na Hulu niedługo pojawi się “Helstrom”, którego akcja nie rozgrywa się w Marvel Cinematic Universe. Niedawno dowiedzieliśmy się, że na Disney+ dostaniemy również serial, w którym znaczącą rolę odegra Nick Fury, w którego kolejny raz wcieli się Samuel L. Jackson.

Co wiemy o serialu Marvel?

W główną bohaterkę, Kamalę Khan, wcieli się młodziutka aktorka z Kanady, Iman Vellani. Będzie to dla niej debiut aktorski. Twórczynią serialu jest Bishy K. Ali, która jest znana przede wszystkim z pracy nad serialem “Four Weddings and a Funeral”.

Iman Vellani jako Ms. Marvel
Iman Vellani jako Ms. Marvel

“Ms. Marvel” to opowieść o nastolatce o pakistańskich korzeniach, która mieszka w Jersey City. Dziewczyna pisze fanfiki i uwielbia Kapitan Marvel. Ma problemy rodzinne i męczy ją stanie w rozkroku między tradycją a amerykańskim stylem życia. Wszystko zmienia się całkowicie po nocnej eskapadzie na pierwszą imprezę. Przyjaciele, muzyka, sok pomarańczowy z wódką… Normalne rzeczy. Nienormalna była tylko mgła, która pojawiła się nagle w okolicy, a w której nasza bohaterka straciła przytomność. I to nie była wina procentów. Mgła to w rzeczywistości było tzw. terrigen mist, które uwolniło przemianę przedstawicieli rasy Inhumans będących w jej polu działania. Ciało Kamali nagle stało się wyjątkowo giętkie. Nie pozostało jej nic innego, jak spełnić swoje marzenia i zostać superbohaterką. Przydomek przejmuje po swojej ulubionej superheroinie, Miss Marvel, czyli Carol Danvers, która zmieniła pseudonim na Kapitan Marvel.

Ms. Marvel pojawi się również w kinach

Tak przynajmniej było w komiksach Ms. Marvel, a jak będzie w serialu, o tym jeszcze się przekonamy. Ciekawostką jest to, że bohaterzy seriali Marvela mają pojawiać się również w filmach. Niedawno pojawiły się donosy, że być może powstanie film o młodych bohaterach Marvela, w którym moglibyśmy zobaczyć między innymi Ms. Marvel, dzieci Visiona i Scarlet Witch oraz Kate Bishop.

Iman Vellani to niejedyna aktorka, która zasiliła filmowy świat Marvela. Niedawno dowiedzieliśmy się, że w She-Hulk wcieli się Tatiana Maslany.

https://twitter.com/kumailn/status/1311383916117258240?

Nie znamy daty premiery widowiska. Początkowo twierdzono, iż serial o młodej superbohaterce pojawi się na Disney+ jeszcze w 2021 roku, ale biorąc pod uwagę problemy, które spowodował koronawirus, bezpieczniej jest założyć, że Kamala pojawi się na naszych ekranach dopiero w 2022 roku. Z kolei w 2020 roku obejrzymy serial “WandaVision”, który dostał już zwiastun.

Źródło: Deadline

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Conan Barbarzyńca serial Netflix

“Conan Barbarzyńca” jako serial aktorski od Netflixa

Borat Subsequent Moviefilm Sacha Baron Cohen Amazon Prime Video film

Borat wraca w tym miesiącu z nowym filmem na Amazon Prime Video