mulan finałowy zwiastun super bowl disney
Finałowy zwiastun filmu Mulan (Disney)
in

Mulan i spektakularny, finałowy zwiastun filmu Disneya

Mulan już niedługo zawita do kin, a Disney z okazji Super Bowl wypuścił nowy zwiastun widowiskowej reinterpretacji kultowej animacji.

Mulan to opowieść o Hua Mulan, najstarszej córce wojownika, która wkracza do armii na miejsce schorowanego ojca. Kobieta przebrana za mężczyznę musi na każdym kroku udowadniać swoją wartość. To epicka opowieść o heroizmie i wytrwałości, które zapewnią jej szacunek narodu.

Mulan wchodzi do kin w Polsce 27 marca 2020 roku. W obsadzie znaleźli się: Yifei Liu jako Mulan; Donnie Yen jako dowódca Tung; Jason Scott Lee jako Böri Khan; Yoson An jako Cheng Honghui; Gong Li jako Xianniang i Jet Li jako Imperator. Reżyserką filmu jest Niki Caro.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News.

Napisz na [email protected], gdybyś miał jakieś uwagi. Jeśli podobają Ci się nasze treści i chcesz nas wesprzeć, to możesz kupić nam kawę!

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

boże ciało online w internecie vod blu-ray dvd

Boże ciało na DVD, Blu-Ray i online w internecie

czarna wdowa zwiastun super bowl black widow

Czarna Wdowa i krótki, ale mocny zwiastun z Super Bowl