Murder in the Bayou kryminalny serial dokumentalny dokument ósemka z jennings
Murder in the Bayou (źródło: Showtime; edycja: Popkulturyści)
in

SMUTNESMUTNE OkropneOkropne

Sprawa morderstw ośmiu kobiet w serialu dokumentalnym Murder in the Bayou

Murder in the Bayou dziennikarze śledczy przyglądają się niewyjaśnionym morderstwom ośmiu kobiet w Jennings w Luizjanie.

Czy w Luizjanie grasował seryjny morderca, a może w Jennings działała zorganizowana grupa przestępcza? Na to pytanie starają się odpowiedzieć dokumentaliści stojący za serialem kryminalnym Murder in the Bayou. Zagłębili się w zbrodnie, które między 2005 a 2009 rokiem wstrząsnęły Jennings, zamieszkałym przez niewiele ponad 10 tysięcy mieszkańców. Osiem zamordowanych kobiet miało parać się prostytucją, a w ich środowisku nieobce były narkotyki. Niektórzy twierdzą, iż późniejsze ofiary były świadkami pierwszych morderstw, w które zamieszani byli lokalni dilerzy i przedstawiciele organów ścigania.

Stacja Showtime słynie ze świetnych dokumentów. To właśnie tam zadebiutowały takie seriale jak Enemies: The President, Justice & The FBI, The Fourth Estate, Dark Net czy The Putin Interviews. Murder in the Bayou to pierwszy dokumentalny serial kryminalny stacji, który traktuje o jednej sprawie. Zadebiutuje na antenie już 13 września. Składa się z 5 odcinków i nie jest jedyną produkcją opowiadającą o zbrodniach w Jennings. W tym roku stacja Investigation Discovery wypuściła 4-odcinkowy serial dokumentalny Death in the Bayou: The Jennings 8. Napisano również kilka książek, w których autorzy próbowali zgłębić tajemnicze morderstwa Ósemki z Jennings.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The Chosen One recenzja serial netflix sezon 1
4/10

The Chosen One – sezon 1 – recenzja serialu

the boys recenzja serial amazon prime video
8/10

The Boys – sezon 1 – recenzja serialu