in

Sprawa morderstw ośmiu kobiet w serialu dokumentalnym Murder in the Bayou

W Murder in the Bayou dziennikarze śledczy przyglądają się niewyjaśnionym morderstwom ośmiu kobiet w Jennings w Luizjanie.

Murder in the Bayou dziennikarze śledczy przyglądają się niewyjaśnionym morderstwom ośmiu kobiet w Jennings w Luizjanie.

Czy w Luizjanie grasował seryjny morderca, a może w Jennings działała zorganizowana grupa przestępcza? Na to pytanie starają się odpowiedzieć dokumentaliści stojący za serialem kryminalnym Murder in the Bayou. Zagłębili się w zbrodnie, które między 2005 a 2009 rokiem wstrząsnęły Jennings, zamieszkałym przez niewiele ponad 10 tysięcy mieszkańców. Osiem zamordowanych kobiet miało parać się prostytucją, a w ich środowisku nieobce były narkotyki. Niektórzy twierdzą, iż późniejsze ofiary były świadkami pierwszych morderstw, w które zamieszani byli lokalni dilerzy i przedstawiciele organów ścigania.

Stacja Showtime słynie ze świetnych dokumentów. To właśnie tam zadebiutowały takie seriale jak Enemies: The President, Justice & The FBI, The Fourth Estate, Dark Net czy The Putin Interviews. Murder in the Bayou to pierwszy dokumentalny serial kryminalny stacji, który traktuje o jednej sprawie. Zadebiutuje na antenie już 13 września. Składa się z 5 odcinków i nie jest jedyną produkcją opowiadającą o zbrodniach w Jennings. W tym roku stacja Investigation Discovery wypuściła 4-odcinkowy serial dokumentalny Death in the Bayou: The Jennings 8. Napisano również kilka książek, w których autorzy próbowali zgłębić tajemnicze morderstwa Ósemki z Jennings.

Co o tym myślisz? Daj znać w komentarzu. Nie zapomnij polubić nas na Facebooku i dodać do RSS lub bezpośrednio na Feedly. Jesteśmy także na Twitterze i Wykopie. Możesz również wesprzeć nas przez PayPal i zaproponować własny temat.

The Chosen One recenzja serial netflix sezon 1
4/10

The Chosen One – sezon 1 – recenzja serialu

the boys recenzja serial amazon prime video
8/10

The Boys – sezon 1 – recenzja serialu