The Boys sezon 4

Sprawa morderstw ośmiu kobiet w serialu dokumentalnym Murder in the Bayou

Dariusz Filipek
1 min czytania

Z ostatniej chwili

Murder in the Bayou dziennikarze śledczy przyglądają się niewyjaśnionym morderstwom ośmiu kobiet w Jennings w Luizjanie.

Czy w Luizjanie grasował seryjny morderca, a może w Jennings działała zorganizowana grupa przestępcza? Na to pytanie starają się odpowiedzieć dokumentaliści stojący za serialem kryminalnym Murder in the Bayou. Zagłębili się w zbrodnie, które między 2005 a 2009 rokiem wstrząsnęły Jennings, zamieszkałym przez niewiele ponad 10 tysięcy mieszkańców. Osiem zamordowanych kobiet miało parać się prostytucją, a w ich środowisku nieobce były narkotyki. Niektórzy twierdzą, iż późniejsze ofiary były świadkami pierwszych morderstw, w które zamieszani byli lokalni dilerzy i przedstawiciele organów ścigania.

- Reklama -
Ad image

Stacja Showtime słynie ze świetnych dokumentów. To właśnie tam zadebiutowały takie seriale jak Enemies: The President, Justice & The FBI, The Fourth Estate, Dark Net czy The Putin Interviews. Murder in the Bayou to pierwszy dokumentalny serial kryminalny stacji, który traktuje o jednej sprawie. Zadebiutuje na antenie już 13 września. Składa się z 5 odcinków i nie jest jedyną produkcją opowiadającą o zbrodniach w Jennings. W tym roku stacja Investigation Discovery wypuściła 4-odcinkowy serial dokumentalny Death in the Bayou: The Jennings 8. Napisano również kilka książek, w których autorzy próbowali zgłębić tajemnicze morderstwa Ósemki z Jennings.

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz