in

SUPER!SUPER! SMUTNESMUTNE SZOKSZOK OkropneOkropne

Nadchodzi The Rain – duński serial Netflixa

the Rain netflix
Czy The Rain okaże się kolejnym hitem Netflixa? (YouTube)

Mieliśmy już m.in. brazyliskie 3%, niemiecki Dark, niedługo polski serial Agnieszki Holland. Teraz zaś czas na duńskie The Rain.

Netflix zasypuje nas coraz częściej międzynarodowymi serialami, które swoim poziomem potrafią dorównać tym amerykańskim i brytyjskim. Mógłbym nawet rzec, że są od nich lepsze. To w sumie bardzo dobrze, ponieważ produkcje z innych krajów mają coraz większe szanse zdobywać serca widzów na całym świecie.

Jak już pisałem, nową międzynarodową produkcją Netflixa, którą już niedługo będziemy mogli zobaczyć, jest The Rain. Ten duński serial będzie opowiadał o rodzeństwie, które zamieszkuje świat zdziesiątkowany przez niebezpiecznego wirusa. Pewnego dnia wyruszą w niebezpieczną podróż przez Skandynawię celem odnalezienia innych ocalałych osób. Premiera zapowiadana jest na wiosnę tego roku. Jednaj już dziś widać, że The Rain zapowiada się bardzo ambitnie.

Będzie to kolejny serial science fiction. Mocno mnie to cieszy, jako fana tego typu produkcji. W końcu jeszcze parę lat temu seriali sci-fi było bardzo niewiele. W ostatnich latach mamy na szczęście ponowny rozkwit gatunku. Bardzo więc czekam na ten serial. Tym bardziej że Netflix ma sporą ofertę w tym segmencie, czego dowodem jest m.in.: 3%, Star Trek: Discovery, Dark, Black Mirror, czy też Stranger Things. Właśnie dostaliśmy Altered Carbon, który zapowiada się równie obiecująco.

The Rain na Netfliksie

Źródło: YouTube – Netflix Polska

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ShowMax Polska Dariusz Filipek

Przez moment byłem prezesem w ShowMax Polska

cda.pl premium netflix youtube

CDA bliżej do YouTube Red niż Netflixa – znamy plany serwisu