nagość w serialach
W dzisiejszym odicnku: Shameless, Outlander, The Girlfriend Experience, Dark, Gomorrah i kilka innych (Outlander/Starz)
in , ,

SEXYSEXY

Nagość w serialach – tydzień #48/2017: Lotte Verbeek w Outlanderze

Zróbmy coś nowego. Coś innego. Coś mniej poważnego – pomyślałem. I jak to zwykle bywa, od pierwszej iskry idei, nie trzeba było długo czekać na jej egzekucję. Tym samym zapraszam do nowego cyklu Popkulturystów Nagość w serialach.

Uwaga! Wpis dla dorosłych czytelników.

feedly co to jak używać gdzie

Gomorra – sezon 3, odcinek 3

Pierwsze wydanie jest bardzo łaskawe w goliznę. Duża w tym zasługa Gomorry. Włosi dostarczyli sporo dobroci. Boryana Krumova Manoilova musiała się przy tym nieźle wymarznąć, by ubogacić serial w tak potrzebne sceny nagości. Bez nich żadna poważna opowieść gangsterska nie może się obyć. A przynajmniej prawie żadna.

Ponadto mam dla Was fun fact. Jeśli dojdzie do przejęcia zagranicznych aktywów telewizyjnych Foxa przez Disneya, wtedy częściowo należący do Murdochów Sky Italia również wyląduję w domu Myszki Miki. Co za tym idzie, firma Boba Igera może wzbogacić się o prawa do Gomorry. Łączenie ognia z wodą? Kto wie, co Miki wyczynia z Mini, kiedy nikt nie patrzy.;)

Gomorra na HBO GO>>

Dziewczyna z doświadczeniem (The Girlfriend Experience) – sezon 2, odcinek 9

Jeśli jesteśmy przy pisaniu o goliźnie to kto, jak kto, ale stacja Starz na tym polu od lat nie zawodzi i ciągnie temat w stronę bliską pornografii. Szczególnie w serialu Dziewczyna z doświadczeniem, który po ostrej jeździe, nieco schodzi z tonu. Dlatego zamiast odważnego fellatio mamy zmysłowe gry lesbijskie.

Dziewczyna z doświadczeniem na HBO GO>>

Outlander – sezon 3, odcinek 12

Kolejna produkcja od Starz, gdzie nagości nie brak. Od dawna noszę się z powrotem do Outlandera, którego przerwałem w pierwszym sezonie i mam następny powód, by zrewidować moją ramówkę. W tym tygodniu uwagę przykuwa przede wszystkim krwawa łaźnia w wydaniu Lotte Verbeek.

Outlander na Netfliksie>>

Shameless – sezon 8, odcinek 5

Jednak to nie Starz, a HBO i Showtime spopularyzowały nagość w serialach. W drugiej stacji świeci się gołymi tyłkami w niemal każdym odcinku amerykańskiej wersji Shameless. Kolejny pokaz tego, jak zabawia się biedota na południu Chicago, dostaliście w najnowszym odcinku serialu, gdzie Levy Tran ujeżdża Jeremy’ego Allena White’a.

Shameless na NC+GO>>

reklama kultura media filmy seriale komiksy

Babylon Berlin – sezon 2, odcinek 5 i 6

Niemiecka superprodukcja nie mogła obyć się bez pikantnych scen. Kolejny serial do nadrobienia. Tym bardziej warto, gdyż zbiera całkiem niezłe opinie. Bynajmniej nie ze względu na nagość.

Babylon Berlin na HBO GO>>

Dark – sezon 1

Druga pozycja od naszych zachodnich sąsiadów. Dark nie stroni od golizny, chociaż jak na jeden sezon nie znajdziecie jej tam przesadnie dużo. Sam serial podszedł mi średnio i postaram się więcej napisać o nim podczas świątecznej rundy recenzyjnej, kiedy mam nadzieję nadrobić wszystkie najciekawsze premiery serialowe i kinowe ostatnich miesięcy.

Dark na Netfliksie>>

Easy – sezon 2

Na koniec zestawienia jeszcze jeden serial od Netflixa. Kolejny, którego akcja toczy się w Chicago. Jednak Easy traktuje o seksie przede wszystkim, dlatego znajdziecie go tam sporo.

Easy na Netfliksie>>

Źródło: Mr Skin

feedly co to jak używać gdzie
Zwiastun Spider-Man: Into the Spider-Verse trailer

Zwiastun animacji Spider-Man: Into the Spider-Verse jest obłędny

box office usa polska europa filmy kino zarobki

Box office USA: stagnacja w oczekiwaniu na Gwiezdne wojny (8-10.12.17)