najlepiej opłacane aktorki 2019 roku scarlett johansson
in , ,

SZOKSZOK

Najlepiej opłacane aktorki 2019 roku. Sprawdźcie, która zarobiła najwięcej

Zarabiają świetnie i chociaż artyści w Hollywood są stanowczo przepłacani, to trzeba przyznać, że liczby robią wrażenie.

Dziś zapewne wielu z Was chciałoby włożyć obcisły kostium Czarnej Wdowy i zarobić kilkadziesiąt milionów dolarów. Przede wszystkim dzięki tej roli Scarlett Johansson znalazła się na pierwszym miejscu w zestawieniu Forbesa. I chociaż uważam, że wyliczenia magazynu często są mniej lub bardziej przekłamane, to i tak warto się nad nimi pochylić, ponieważ są jakimś odnośnikiem do tego, jakie pieniądze pompuje się w przemysł kinowy z roku na rok.

W przypadku liderki padło oszałamiające 56 milionów dolarów. Scarlett Johansson miała zarobić najwięcej za udział w filmach Marvela – w solowym widowisku o Czarnej Wdowie i około 35 milionów dolarów za grę w Avengers: Koniec gry.

Ciekawostką jest to, że kolejny raz obok aktorek, które widzimy przede wszystkim w filmach, pojawiają się te, które zarabiają najwięcej w serialach. A niektóre z nich dorobiły się takich pieniędzy, występując zarówno na dużym, jak i na małym ekranie.

Forbes stworzył listę, opierając się na danych Nielsena, ComScore, Box Office Mojo oraz IMDB, a także posiłkując się wywiadami branżowymi. Wszystkie podane kwoty nie uwzględniają podatków oraz opłat agentów, menadżerów oraz prawników (zwykle jest to odpowiednio 10%, 15% i 5%).

Najlepiej opłacane aktorki 2019 roku

10. Ellen Pompeo – 22 miliony

9. Charlize Theron – 23 miliony

8. Margot Robbie – 23,5 miliony

7. Elisabeth Moss – 24 miliony

6. Kaley Cuoco – 25 milionów

5. Jennifer Aniston – 28 milionów

4. Nicole Kidman – 34 miliony

3. Reese Witherspoon – 35 milionów

2. Sofia Vergara – 44,1 miliony

1. Scarlett Johansson – 56 milionów

Trzeba przyznać, że są to świetne pieniądze i Scarlett Johansson już nie tak daleko do Roberta Downeya Jr., który zarobił 76 milionów dolarów na grze w Avengers: Koniec gry.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

paz de la huerta oskarża prezesów disneya w sprawie harveya weinsteina

Paz de la Huerta oskarża prezesów Disneya w pozwie przeciwko Harveyowi Weinsteinowi

mr. robot sezon czwarty sezon finałowy zwiastun hbo go amazon prime video

Wszystko, co dobre, kiedyś się kończy – nawet Mr. Robot