Playstation plus extra i premium gry
in ,

SUPER!SUPER! OkropneOkropne SMUTNESMUTNE Na czasieNa czasie LOLLOL SZOKSZOK

Playstation Plus Extra i Premium – lista najlepszych gier (2022)

Sony zmienia model PS Plus. Pojawią się nowe subskrypcje Playstation Plus Extra i Playstation Plus Premium. Zebraliśmy dla was najlepsze gry na PS4 i PS5.

Playstation Plus Extra i Premium zapewni zabawę zarówno na PS4 i PS5. Pogramy od klasyków, po najnowsze odsłony gier. Subskrypcję można zmienić bądź zakupić na oficjalnej stronie Playstation.

Assassin’s Creed Valhalla” (PS4/PS5)

Zwiastun gry “Assassin’s Creed Valhalla”

Najnowsza odsłona serii, uwielbianej przez miliony graczy, “Assasin’s Creed” jest dostępna za pośrednictwem Playstation Plus Extra i Premium. W ‘Valhalli” wcielimy się w Eivora z klanu wikingów i razem z nim wyruszymy w wielką wyprawę po IX-wiecznej Anglii.

Death Stranding: Director’s Cut (PS5)

Zwiastun gry “Death Stranding: Director’s Cut”

“Death Stranding” przeniesie nas w utopijny świat, gdzie jesteśmy… kurierem? Nie inaczej. Głównym projektantem jest Hideo Kojima, legenda branży. “Director’s Cut” dodaje dodatkową zawartość i jest obecnie najlepszą dostępną wersją popularnej gry dostępną w PS+ Premium i Extra.

Children of Morta” (PS4)

Zwiastun gry “Children of Morta”

“Children of Morta” to fabularny hack’n’slash rogue-lite. Poznamy historię rodziny, która przemierzać otwarte tereny z masą różnych potworów. Wcielić możemy się w każdego członka rodziny, a warto, bo każdy ma inny styl walki i różne umiejętności. Dodatkowy plus za to, że jest to gra polskiego studia “11 bit”.

Final Fantasy XV” / “Final Fantasy VIII Remastered” (PS4)

Zwiastun gry “Final Fantasy XV”
Zwiastun gry “Final Fantasy VIII Remastered”

“Final Fantasy” to żyjąca już dziesiątki lat seria. Na zachodzie cieszy się bardzo dużą popularnością, w Polsce pozostawała raczej niszą, jednak przy premierze “XV” zyskała wiele fanów. Jeśli jeszcze w “Finale” nie grałeś, to możesz to zrobić za pośrednictwem Playstation Plus Extra i Premium.

Ghost of Tsushima: Director’s Cut” (PS4/PS5)

Zwiastun gry “Ghost of Tsushima: Director’s Cut”

“Ghost of Tsushima” przeniesie nas na japońską wyspę “Tsushima”, gdzie jako samuraj będziemy toczyć walkę z mongolskimi najeźdzcami. Solidna walka i niesamowity klimat wprost wciągają w ten świat. “Director’s Cut” dodaje dodatkową zawartość i ulepszenia graficzne.

God of War” (PS4)

Zwiastun gry “God of War”

Gra roku 2018. Tyle powinno wystarczyć. “God of War” to gra akcji z dobrze znanym z poprzednich odsłon Kratosem. Do niedawna jeden z najważniejszych ekskluzywnych gier Sony. Imponujące walki, niesamowity świat i “synu!”. Ta gra to must-have, a tym bardziej jeśli znajduje się w PS Plus.

Celeste” (PS4)

Zwiastun gry “Celeste”

“Celeste” to gra platformówkowa niszowego studia “Matt Makes Games”. Na Steam zebrała 50 tys. opinii i większość z nich mówi jasno: 10/10. Bardzo wysoki poziom trudności i głęboki wątek fabularny pochłoną nas na długie godziny, a wszystko to przy świetnej ścieżce dźwiękowej i pixel-artowym stylu.

Shadow of the Colossus” (PS4)

Zwiastun gry “Shadow of the Colossus”

“Shadow of the Colossus” to remake jednej z najbardziej kultowych gier na PS2. W tej grze wcielamy się w chłopca starającego się przywrócić do życia enigmatyczną dziewczynę. Świetne walki i zróżnicowane scenerie sprawiają, że nigdy się nie nudzi. No i tytułowe Kolosy!

Hollow Knight: Voidheart Edition” (PS4)

Zwiastun gry “Hollow Knight”

“Hollow Knight” to niesamowita gra z gatunku metroidvania. Wcielamy się w tytułowego rycerzyka, który przemierza podupadający owadzi świat. Niesamowite dialogi, wciągająca historia, ale co najważniejsze… arcytrudni bossowie z unikatowymi zdolnościami. To właśnie czyni z “Hollow Knighta” grę wspaniałą. Przy okazji premiery “Silksong” warto ograć pierwowzór za pośrednictwem Playstation Plus Extra i Premium.

Spider-Man: Miles Morales” (PS4/PS5)

Zwiastun gry “Marvel’s Spider-Man: Miles Morales”

Pierwszy “Spider-Man” od Sony spowodował szał na całym świecie. Każdy przecież wyobrażał sobie, że lata po Nowym Jorku za pomocą pajęczyn. Tym razem przeżyjemy to ponownie. Kompletnie nowa historia, kompletnie nowy Spider-Man. Playstation Plus Extra i Premium.

Uncharted 4: Kres Złodzieja” (PS4)

Zwiastun gry “Uncharted 4: Kres Złodzieja”

“Uncharted 4: Kres Złodzieja” to angażująca gra przygodowa. Seria “Unchated” od lat pozostaje jednym z flagowców Playstation. Nathan Drake – poszukiwacz przygód rozwiązuje zagadki, skrada i zabija.To taki spadkobierca Indiany Jonesa. Z pewnością warto zagrać i w tę produkcję.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Jakub Kozakiewicz

Gram, oglądam i czytam, a przede wszystkim szukam rozległych światów i niesamowitych historii. Po godzinach wieloletni fan Nintendo i fantastyki.

squid game the challenge netflix reality show

Drugi sezon to za mało. “Squid Game” dostanie reality show “Squid Game The Challenge”. Casting ruszył!

Nagroda Literacka Nike 2022

Nagroda Literacka “Nike” 2022 – lista nominowanych książek; wśród nich „Dewocje” i „Mireczek”