Shogun oglądaj online serial disney

10 najpopularniejszych seriali tygodnia – Przyjaciele czy The 100?

Dariusz Filipek
1 min czytania

Z ostatniej chwili

W zeszłym tygodniu o pierwsze miejsce na małym ekranie walczyli zabawni Przyjaciele z nastolatkami z The 100.

Okazuje się, że tegoroczny szał na Przyjaciół trwa w najlepsze i w wakacje za odkurzanie serialu wzięły się tłumy, bo aż 1,93% aktywnych użytkowników aplikacji TV Time. Ponadto żaden inny serial z pierwszej dziesiątki, nie może poszczycić się tak wysokim współczynnikiem obejrzanych odcinków, co właśnie Przyjaciele. Widowisko było również królem maratonów i na jednego widza przypadło blisko dziesięć obejrzanych odcinków. Najwidoczniej mamy tu do czynienia z serialem ponadczasowym. Produkcja NBC odświeżona w tym roku przez Netflix, ciągle porywa tłumy i zdobywa nowych widzów, pomimo czternastu lat od finałowego odcinka. Myślę, że kontynuacja serialu mogłaby być niesamowitym hitem.

- Reklama -
Fallout Prime Video online promocja

Z pierwszego na drugie miejsce spadło sci-fi o i dla nastolatków, czyli The 100. 1,74% użytkowników TV Time wybrało ten serial, a statystyczny widz oglądał przeciętnie blisko trzy odcinki. Z kolei Trzynaście powodów utrzymało poprzednią pozycję i na produkcję Netflixa zdecydowało się 1,6% użytkowników. Oglądali oni cztery odcinki z niewielkim hakiem.

Poza podium znalazła się Opowieść podręcznej, produkcja wyprzedziła Chirurgów. Ciągle świetnie trzyma się Brooklyn 9-9 oraz kolejne widowisko stacji The CW – Riverdale. Z drugiego na ósme miejsce spadł Luke Cage, a zaraz pod nim znalazła się ostatnia pozycja od The CW, mianowicie Jane the Virgin. Zestawienie zamykają Słodkie kłamstewka od Freeform, co doskonale pokazuje, że z TV Time korzystają miliony osób, ale przodują pośród nich ludzie młodzi.

W tym tygodniu krajobraz zestawienia może zmienić finał Opowieści podręcznej od Hulu oraz genialna nowość od HBO Ostre przedmioty.

TV Time Polska

- Reklama -
X-Men Disney Plus online promocja

Źródło: Dane dostarczone przez najpopularniejszą platformę do śledzenia seriali – TV Time. Do dyspozycji użytkownikom oddano stronę internetową oraz aplikacje w sklepie Google Play oraz App Store. Z usługi korzystają miliony osób, odnotowujących ostatnio obejrzane odcinki. Tym samym system wie, kiedy i jakie seriale oglądaliśmy.

Dane od 2 do 8 lipca 2018 roku. Sprawdź inne informacje od TV Time>>

Śledźcie Popkulturystów

Chcecie być na bieżąco? Śledźcie nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit i Instagram. Zachęcamy do subskrypcji kanałów Popkulturystów RSS na Feedly oraz Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x