przyjaciele the 100 tv time najpopularniejsze seriale
Po czternastu latach Przyjaciele przeżywają życie po życiu (zdjęcie: NBC, The CW; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER!

10 najpopularniejszych seriali tygodnia – Przyjaciele czy The 100?

W zeszłym tygodniu o pierwsze miejsce na małym ekranie walczyli zabawni Przyjaciele z nastolatkami z The 100.

Okazuje się, że tegoroczny szał na Przyjaciół trwa w najlepsze i w wakacje za odkurzanie serialu wzięły się tłumy, bo aż 1,93% aktywnych użytkowników aplikacji TV Time. Ponadto żaden inny serial z pierwszej dziesiątki, nie może poszczycić się tak wysokim współczynnikiem obejrzanych odcinków, co właśnie Przyjaciele. Widowisko było również królem maratonów i na jednego widza przypadło blisko dziesięć obejrzanych odcinków. Najwidoczniej mamy tu do czynienia z serialem ponadczasowym. Produkcja NBC odświeżona w tym roku przez Netflix, ciągle porywa tłumy i zdobywa nowych widzów, pomimo czternastu lat od finałowego odcinka. Myślę, że kontynuacja serialu mogłaby być niesamowitym hitem.

Z pierwszego na drugie miejsce spadło sci-fi o i dla nastolatków, czyli The 100. 1,74% użytkowników TV Time wybrało ten serial, a statystyczny widz oglądał przeciętnie blisko trzy odcinki. Z kolei Trzynaście powodów utrzymało poprzednią pozycję i na produkcję Netflixa zdecydowało się 1,6% użytkowników. Oglądali oni cztery odcinki z niewielkim hakiem.

Poza podium znalazła się Opowieść podręcznej, produkcja wyprzedziła Chirurgów. Ciągle świetnie trzyma się Brooklyn 9-9 oraz kolejne widowisko stacji The CW – Riverdale. Z drugiego na ósme miejsce spadł Luke Cage, a zaraz pod nim znalazła się ostatnia pozycja od The CW, mianowicie Jane the Virgin. Zestawienie zamykają Słodkie kłamstewka od Freeform, co doskonale pokazuje, że z TV Time korzystają miliony osób, ale przodują pośród nich ludzie młodzi.

W tym tygodniu krajobraz zestawienia może zmienić finał Opowieści podręcznej od Hulu oraz genialna nowość od HBO Ostre przedmioty.

TV Time Polska

Źródło: Dane dostarczone przez najpopularniejszą platformę do śledzenia seriali – TV Time. Do dyspozycji użytkownikom oddano stronę internetową oraz aplikacje w sklepie Google Play oraz App Store. Z usługi korzystają miliony osób, odnotowujących ostatnio obejrzane odcinki. Tym samym system wie, kiedy i jakie seriale oglądaliśmy.

Dane od 2 do 8 lipca 2018 roku. Sprawdź inne informacje od TV Time>>

Chcesz więcej takich tekstów? Wesprzyj nas przez PayPal. Wpłacając darowiznę możesz zadać pytanie lub zaproponować temat.

Znajdź nas na Facebooku

film męska paczka 2018 męska paczka netflix męska paczka komedia męska paczka

Męska paczka – w nowej komedii Netflixa jeden z bohaterów stracił przyrodzenie

Joaquin Phoenix Joker

Joaquin Phoenix boi się i ekscytuje Jokerem