Narcos: Meksyk zwiastun netflix serial drugi sezon
Zwiastun drugiego sezonu serialu Narcos: Meksyk (Netflix)
in

Narcos: Meksyk i zwiastun prawdziwych kłopotów dla Miguela Felixa-Gallardo

https://www.youtube.com/watch?v=oBvch3TCdh4

Na świecie niewiele jest lepszych rzeczy niż dobry serial i kilka gramów kokainy pod ręką – powiadają imprezowicze. Narcos: Meksyk dostało pierwszy pełny zwiastun i zapowiada się na to, że dostaniemy jednego i drugiego na tony.

Po pierwszej zajawce przyszedł czas na pełen zwiastun drugiego sezonu Narcos: Meksyk. Widowisko kolejny raz podąży śladem barona narkotykowego Miguela Felixa-Gallardo. W poprzednim widzieliśmy, że mocno sobie nasmrodził u DEA i wydział antynarkotykowy tym razem nie odpuści, gdyż w grę wchodzi nie tylko rozpracowanie narkobiznesmena, ale również zamknięcie człowieka podejrzewanego o śmierć jednego z funkcjonariuszy.

Narcos: Meksyk to spin-off serialu Narcos, który skończył się na trzech sezonach.

Serial mocno inspirowany prawdziwymi wydarzeniami tym razem zaszczycił swoją obecnością znany z Halt and Catch Fire Scoot McNairy, który wcielił się w agenta Walta Breslina. Tak naprawdę Breslin nie istniał, a jego postać jest sprytnym zabiegiem fabularnym – łączy w sobie osoby kilku agentów, by w ten sposób sprawniej poprowadzić narrację.

W Gallardo kolejny raz wcielił się znany z Łotra 1. Diego Luna. Jego postać żwawo rozwija narkotykowe imperium, ale poczuje na plecach nie tylko oddech DEA, ale również konkurentów.

Pierwsze trzy sezony Narcos spotkały się z bardzo różnym przyjęciem ze strony krytyków, którzy na Rotten Tomatoes wystawili 6,56/10 pierwszemu, 7,44/10 drugiemu i 7,5/10 trzeciemu sezonowi. Z kolei pierwszemu sezonowi Narcos: Meksyk wystawili 7,44/10. Nam nieco bardziej do gustu przypadł trzeci sezon Narcos od pierwszego sezonu Narcos: Meksyk. Z kolei widzowie na IMDB dali Narcos 8,8/10, a Narcos: Meksyk 8,4/10. Na Filmwebie pierwszy serial Netflixa dostał 8,5/10, a jego spin-off 7,6/10.

Narcos: Meksyk wraca na Netflix z drugim 8-odcinkowym sezonem już 13 lutego 2020 roku.

Oglądaj serial Narcos: Meksyk w serwisie Netflix lub kup grę planszową związaną z serialem

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

powinność/wstyd giri/haji serial netflix recenzja
5/10

Powinność/Wstyd (Giri/Haji) – sezon 1 – recenzja serialu

polskie filmy 2020 bad boy small world 365 dni zenek

Zenek, 365 dni i inne Vegi, czyli polskie filmy dla mas