Narcos: Meksyk zwiastun netflix serial drugi sezon
Zwiastun drugiego sezonu serialu Narcos: Meksyk (Netflix)
in

Narcos: Meksyk i zwiastun prawdziwych kłopotów dla Miguela Felixa-Gallardo

Na świecie niewiele jest lepszych rzeczy niż dobry serial i kilka gramów kokainy pod ręką – powiadają imprezowicze. Narcos: Meksyk dostało pierwszy pełny zwiastun i zapowiada się na to, że dostaniemy jednego i drugiego na tony.

Po pierwszej zajawce przyszedł czas na pełen zwiastun drugiego sezonu Narcos: Meksyk. Widowisko kolejny raz podąży śladem barona narkotykowego Miguela Felixa-Gallardo. W poprzednim widzieliśmy, że mocno sobie nasmrodził u DEA i wydział antynarkotykowy tym razem nie odpuści, gdyż w grę wchodzi nie tylko rozpracowanie narkobiznesmena, ale również zamknięcie człowieka podejrzewanego o śmierć jednego z funkcjonariuszy.

Narcos: Meksyk to spin-off serialu Narcos, który skończył się na trzech sezonach.

Serial mocno inspirowany prawdziwymi wydarzeniami tym razem zaszczycił swoją obecnością znany z Halt and Catch Fire Scoot McNairy, który wcielił się w agenta Walta Breslina. Tak naprawdę Breslin nie istniał, a jego postać jest sprytnym zabiegiem fabularnym – łączy w sobie osoby kilku agentów, by w ten sposób sprawniej poprowadzić narrację.

W Gallardo kolejny raz wcielił się znany z Łotra 1. Diego Luna. Jego postać żwawo rozwija narkotykowe imperium, ale poczuje na plecach nie tylko oddech DEA, ale również konkurentów.

Pierwsze trzy sezony Narcos spotkały się z bardzo różnym przyjęciem ze strony krytyków, którzy na Rotten Tomatoes wystawili 6,56/10 pierwszemu, 7,44/10 drugiemu i 7,5/10 trzeciemu sezonowi. Z kolei pierwszemu sezonowi Narcos: Meksyk wystawili 7,44/10. Nam nieco bardziej do gustu przypadł trzeci sezon Narcos od pierwszego sezonu Narcos: Meksyk. Z kolei widzowie na IMDB dali Narcos 8,8/10, a Narcos: Meksyk 8,4/10. Na Filmwebie pierwszy serial Netflixa dostał 8,5/10, a jego spin-off 7,6/10.

Narcos: Meksyk wraca na Netflix z drugim 8-odcinkowym sezonem już 13 lutego 2020 roku.

Oglądaj serial Narcos: Meksyk w serwisie Netflix lub kup grę planszową związaną z serialem

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Loading…

powinność/wstyd giri/haji serial netflix recenzja
5/10

Powinność/Wstyd (Giri/Haji) – sezon 1 – recenzja serialu

polskie filmy 2020 bad boy small world 365 dni zenek

Zenek, 365 dni i inne Vegi, czyli polskie filmy dla mas