Narcos: Meksyk sezon 2 netflix serial zwiastun data premiery
Netflix pokazał pierwszy zwiastun drugiego sezonu Narcos: Meksyk
in

SUPER!SUPER!

Narcos: Meksyk wraca w lutym. Jest pierwszy zwiastun serialu Netflixa

https://www.youtube.com/watch?v=afMn-LYuRxs

Narcos: Meksyk wraca i w drugim sezonie będziemy obserwowali poczynania Miguela Felixa-Gallardo, za którym ruszyli agenci DEA w ramach operacji Leyenda.

Narcos: Meksyk to spin-off serialu Narcos, który zakończył się na trzech sezonach. Pierwszy i drugi opowiadał o wzlotach i upadku Pedro Escobara, trzeci o infiltracji i likwidacji karteru z Cali. Z kolei pierwsza odsłona Narcos: Meksyk skupiła się na śledztwie agenta DEA Kiki Camareny, który uwziął się na barona narkotykowego Miguela Felixa-Gallardo. Historia Gallardo nie została zakończona, więc kontynuacja skupi się na dalszych losach tego barona narkotykowego.

W Gallardo kolejny raz wcieli się Diego Luna, a znany z Halt and Catch Fire Scoot McNairy zagra Walta Breslina.

Seria Narcos, chociaż opiera się na prawdziwych wydarzeniach, mocno je fabularyzuje oraz zmienia fakty, by nadać widowisku walorów narracyjnych, dlatego nowy bohater nie jest postacią historyczną. Breslin to swoista zlepka kilku agentów DEA, którzy uczestniczyli w operacji Leyenda (taki zabieg widzieliśmy chociażby w Czarnobylu).

Zadaniem DEA było [spoiler dotyczący pierwszego sezonu] doprowadzić do oskarżenia osób odpowiedzialnych za śmierć Camareny, co skutkowało [spoiler dotyczący drugiego sezonu] aresztowaniem Gallardo pod koniec lat 80. Operacja Leyenda była największym dochodzeniem DEA w sprawie morderstwa [koniec spoilerów].

Najpewniej dużą rolę w drugim sezonie Narcos: Meksyk odegra El Chapo, w którego wcieli się Alejandro Edda. Ten krwawy narkobiznesmen to jedna z największych legend meksykańskiego świata przestępczego.

Premiera drugiego sezonu Narcos: Meksyk odbędzie się 13 lutego 2020 roku.

Oglądaj serial Narcos w serwisie Netflix >>

Oglądaj serial Narcos: Meksyk w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

nowi mutanci zwiastun data premiery film

Nowi mutanci i kolejny zwiastun filmu, który mieliśmy obejrzeć dwa lata temu

harvey weinstein proces sprawa dożywocie sąd

Harvey Weinstein może dostać dożywocie. Ruszył proces sądowy producenta filmowego