narcos: meksyk sezon 3 netflix serial
"Narcos: Meksyk" wróci na Netflix
in

SUPER!SUPER!

“Narcos: Meksyk” wróci z trzecim sezonem – reżyserem będzie Wagner Moura, który wcielał się w Pablo Escobara

“Narcos: Meksyk” wróci. Netflix poinformował, że serial został odnowiony na trzeci sezon. Reżyseruje Wagner Moura – serialowy Pablo Escobar.

“Narcos: Meksyk” to spin-off serialu “Narcos”, który zakończył się na trzech sezonach. Dowiedzieliśmy się, iż Eric Newman, który stworzył pięć sezonów serii, przekazuje pałeczkę swojemu wieloletniemu współpracownikowi, Carlowi Bernardowi, który również od lat tworzy narkotykową sagę dla Netflixa.

Ciekawostką jest to, że jednym z reżyserów trzeciego sezonu został Wagner Moura, który wcielał się w serialu w Pablo Escobara. Pozostałymi reżyserami zostali: Andrés Baiz, Alejandra Márquez Abella, Luis Ortega i Amat Escalante.

Akcja trzeciego sezonu będzie rozgrywała się w latach 90., kiedy w zglobalizowanej branży narkotykowej wrze po upadku imperium Felixa Gallardo. Gdy niezależne kartele starają się przetrwać polityczne wstrząsy i eskalację przemocy, pojawia się nowe pokolenie meksykańskich narkobiznesmenów, co jest gwarantem licznych tragedii.

Na tę chwilę nie znamy przybliżonej daty premiery widowiska. Można jednak zakładać, iż serial wróci w drugiej połowie przyszłego roku.

Oglądaj serial “Narcos: Meksyk” w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

niebo o północy zwiastun netflix george clooney film

“Niebo o północy” – zwiastun filmu Netflixa od George’a Clooneya

noc żywych trupów remake 2021

“Noc żywych trupów” doczeka się zupełnie nowej wersji i to może być wielka katastrofa