The Boys sezon 4

“Narcos: Meksyk” wróci z trzecim sezonem – reżyserem będzie Wagner Moura, który wcielał się w Pablo Escobara

Dariusz Filipek
1 min czytania
"Narcos: Meksyk" wróci na Netflix

Z ostatniej chwili

“Narcos: Meksyk” wróci. Netflix poinformował, że serial został odnowiony na trzeci sezon. Reżyseruje Wagner Moura – serialowy Pablo Escobar.

“Narcos: Meksyk” to spin-off serialu “Narcos”, który zakończył się na trzech sezonach. Dowiedzieliśmy się, iż Eric Newman, który stworzył pięć sezonów serii, przekazuje pałeczkę swojemu wieloletniemu współpracownikowi, Carlowi Bernardowi, który również od lat tworzy narkotykową sagę dla Netflixa.

- Reklama -
Ad image

Ciekawostką jest to, że jednym z reżyserów trzeciego sezonu został Wagner Moura, który wcielał się w serialu w Pablo Escobara. Pozostałymi reżyserami zostali: Andrés Baiz, Alejandra Márquez Abella, Luis Ortega i Amat Escalante.

Akcja trzeciego sezonu będzie rozgrywała się w latach 90., kiedy w zglobalizowanej branży narkotykowej wrze po upadku imperium Felixa Gallardo. Gdy niezależne kartele starają się przetrwać polityczne wstrząsy i eskalację przemocy, pojawia się nowe pokolenie meksykańskich narkobiznesmenów, co jest gwarantem licznych tragedii.

Na tę chwilę nie znamy przybliżonej daty premiery widowiska. Można jednak zakładać, iż serial wróci w drugiej połowie przyszłego roku.

Oglądaj serial “Narcos: Meksyk” w serwisie Netflix >>

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz