in

SUPER!SUPER!

Narcos: Meksyk – przygotujcie się na nowy wymiar terroru narkobiznesowego

Narcos: Meksyk
Narcos: Meksyk zadebiutuje na Netfliksie już w listopadzie. Pojawiła się zajawka zwiastuna serialu. (źródło: Netflix)

Narcos to jedna z najgorętszych marek serialowych Netflixa. Tym bardziej cieszy, że twórcy nie zakończyli przygody z widowiskiem na karterach narkotykowych z Kolumbii i kontynuują przygodę, odwiedzając Meksyk.

Początek prac nad Narcos: Meksyk (Narcos: Mexico) nie zaczął się najlepiej. W zeszłym roku 37-letni Carlos Munoz Portal został znaleziony martwy. Miał liczne rany postrzałowe. Mężczyzna zajmował się wyszukiwaniem plenerów do filmów i seriali. Pracował m.in. przy Sicario i Spectre, a także szukał ciekawych miejsc do kręcenia czwartej odsłony Narcos.

Jego śmierć nie przeszkodziła w nakręceniu kolejnej opowieści usłanej białym proszkiem. Narcos: Meksyk. Netflix tak zapowiada kolejną odsłonę widowiska:

Narcos: Meksyk pokaże początki współczesnej wojny narkotykowej, powracając do jej meksykańskich korzeni, gdy światek przemytu opierał się na luźnej i niezorganizowanej współpracy poszczególnych plantatorów i handlarzy. Będziemy świadkami narodzin potęgi kartelu z Guadalajary. Lata osiemdziesiąte, Félix Gallardo (Diego Luna) obejmuje przywództwo, jednoczy przemytników i buduje imperium. Agent DEA Kiki Camarena (Michael Peña) razem z żoną i synem przeprowadza się z Kalifornii do Guadalajary, gdzie szybko przekonuje się, że nowy przydział będzie dużo bardziej wymagający, niż można było przypuszczać. Kiki gromadzi informacje o Féliksie, coraz bardziej angażując się w swoją misję, gdy nagły i tragiczny w skutkach rozwój wydarzeń na lata zmienia realia handlu narkotykami i bieg wojny z tym nielegalnym procederem.

Narcos: Meksyk to produkcja Gaumont Television dla Netflix. Producentem wykonawczym i showrunnerem jest Eric Newman. Funkcję producentów wykonawczych pełnią również José Padilha, Doug Miro i Carlo Bernard.

Serial pojawi się na Netfliksie 16 listopada. Czekam niecierpliwie, bo to jedna z tych produkcji, dla których warto płacić za serwis.

Narcos: Meksyk w serwisie Netflix

[interaction id=”5b913d3ed191c3069f0f9cde”]

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zwiastun captain marvel zdjęcia

Zanim obejrzycie zwiastun Captain Marvel, sprawdźcie świetne zdjęcia z filmu

reklama nike dream crazy Colin Kaepernick nike reklama

Nike i reklama Dream Crazy, która wywołała burzę w Stanach Zjednoczonych