The Boys sezon 4

Narcos: Meksyk – przygotujcie się na nowy wymiar terroru narkobiznesowego

Dariusz Filipek
2 min czytania
Narcos: Meksyk zadebiutuje na Netfliksie już w listopadzie. Pojawiła się zajawka zwiastuna serialu. (źródło: Netflix)

Z ostatniej chwili

Narcos to jedna z najgorętszych marek serialowych Netflixa. Tym bardziej cieszy, że twórcy nie zakończyli przygody z widowiskiem na karterach narkotykowych z Kolumbii i kontynuują przygodę, odwiedzając Meksyk.

Początek prac nad Narcos: Meksyk (Narcos: Mexico) nie zaczął się najlepiej. W zeszłym roku 37-letni Carlos Munoz Portal został znaleziony martwy. Miał liczne rany postrzałowe. Mężczyzna zajmował się wyszukiwaniem plenerów do filmów i seriali. Pracował m.in. przy Sicario i Spectre, a także szukał ciekawych miejsc do kręcenia czwartej odsłony Narcos.

- Reklama -
Ad image

Jego śmierć nie przeszkodziła w nakręceniu kolejnej opowieści usłanej białym proszkiem. Narcos: Meksyk. Netflix tak zapowiada kolejną odsłonę widowiska:

Narcos: Meksyk pokaże początki współczesnej wojny narkotykowej, powracając do jej meksykańskich korzeni, gdy światek przemytu opierał się na luźnej i niezorganizowanej współpracy poszczególnych plantatorów i handlarzy. Będziemy świadkami narodzin potęgi kartelu z Guadalajary. Lata osiemdziesiąte, Félix Gallardo (Diego Luna) obejmuje przywództwo, jednoczy przemytników i buduje imperium. Agent DEA Kiki Camarena (Michael Peña) razem z żoną i synem przeprowadza się z Kalifornii do Guadalajary, gdzie szybko przekonuje się, że nowy przydział będzie dużo bardziej wymagający, niż można było przypuszczać. Kiki gromadzi informacje o Féliksie, coraz bardziej angażując się w swoją misję, gdy nagły i tragiczny w skutkach rozwój wydarzeń na lata zmienia realia handlu narkotykami i bieg wojny z tym nielegalnym procederem.

Narcos: Meksyk to produkcja Gaumont Television dla Netflix. Producentem wykonawczym i showrunnerem jest Eric Newman. Funkcję producentów wykonawczych pełnią również José Padilha, Doug Miro i Carlo Bernard.

Serial pojawi się na Netfliksie 16 listopada. Czekam niecierpliwie, bo to jedna z tych produkcji, dla których warto płacić za serwis.

Narcos: Meksyk w serwisie Netflix

[interaction id=”5b913d3ed191c3069f0f9cde”]

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz