The Boys sezon 4

Nawiedzony dom na wzgórzu postraszy dłużej na Blu-ray i DVD

Dariusz Filipek
2 min czytania

Z ostatniej chwili

Nie wiadomo czy bardziej, ale na pewno dłużej postraszy nas Nawiedzony dom na wzgórzu, który w rozszerzonej wersji zmierza na twarde nośniki.

Nawiedzony dom na wzgórzu doczeka się nie tylko kontynuacji, ale również wydłużonej wersji. Serial o licznej rodzinie, która wprowadza się do starego i niezwykle nawiedzonego domu, celem odremontowania go, porwał miliony widzów na całym świecie i obecnie czekamy na kolejny sezon tej horrorowej antologii pod tytułem The Haunting of Bly Manor. Sequel luźno oparto na powieści W kleszczach lęku autorstwa Henry’ego Jamesa. Premiera widowiska najpewniej odbędzie się dopiero w przyszłym roku.

- Reklama -
Ad image

“Więc ta wiadomość wyszła CHWILĘ wcześniej, niż tego chcieliśmy… ale tak, to prawda! Więcej szczegółów wkrótce, ale to był odlot przywrócić kilka odcinków do ich oryginalnej formy. Mam nadzieję, że wszystkim się spodoba!” – Napisał na Twitterze Mike Flanagan, współtwórca serialu.

Rozszerzona wersja Nawiedzonego domu na wzgórzu raczej nie pojawi się na Netfliksie

Z komentarzy pod twittem możemy się dowiedzieć, iż jeśli jeszcze nie oglądaliście serialu, to właśnie ta wersja jest tą, którą powinniście wybrać – podpowiada reżyser. Pojawi się także komentarz twórców. Mike Flanagan nagrał go do czterech odcinków. Reżyser realizuje obecnie dla Netflixa inny horrorowy serial – Midnight Mass, który opowie o przybyciu tajemniczego księdza, co spowoduje, że lokalna społeczność zacznie doświadczać cudownych zjawisk, jak i dostrzegać przerażające znaki. Czekamy również na premierę jego kolejnego filmu – Doktor Sen zadebiutuje na ekranach polskich kin 15 listopada.

Według jego wiedzy ta wersja pojawi się wyłącznie na Blu-ray i DVD. Widzowie Netflixa niestety będą musieli obejść się smakiem. Więcej informacji poda na dniach Paramount.

Okładka rozszerzonej wersji serialu Nawiedzony dom na wzgórzu na Blu-ray (Amazon)
Okładka rozszerzonej wersji serialu Nawiedzony dom na wzgórzu na Blu-ray (Amazon)

Rozszerzoną wersję można już teraz zamówić przedpremierowo na Amazonie. Blu-ray kosztuje 39,99 dolarów, a DVD 31,99 dolarów.

Źródło: Bloody Disgusting

Serial Nawiedzony dom na wzgórzu w serwisie Netflix >>

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz