nawiedzony dwór w bly obsada zwiastun data premiery netflix aktorzy
Zwiastun serialu "Nawiedzony dwór w Bly" od Netflixa
in

SUPER!SUPER!

“Nawiedzony dwór w Bly” przypomina, że już niedługo na Netfliksie będzie przerażająco

https://www.youtube.com/watch?v=0F_oCt3l0z0

Netflix przypomniał nam się z “Nawiedzonym dworem w Bly”. Premiera serialu zbliża się wielkimi krokami, więc dostaliśmy pełen zwiastun produkcji, która jest obietnicą strachu przed ekranem.

“Nawiedzony dwór w Bly” to kolejne horrorowe widowisko spod pióra Mike’a Flanagana, które nakręcił dla Netflixa. Ma na koncie filmy “Hush” oraz “Gra Geralda”, a także serial “Nawiedzony dom na wzgórzu”. Przygotowuje również kolejne seriale – “Midnight Mass” oraz “The Midnight Club”. Jednak wcześniej widzowie będą mogli obejrzeć drugą odsłonę nawiedzonej antologii, która właśnie dostała zwiastun.

“Nawiedzony dwór w Bly” to adaptacja opowiadania Henry’ego Jamesa. Również trzeci sezon serialu ma być oparty na jego prozie.

Poprzedni sezon to luźna adaptacja twórczości Shirley Jackson. “Nawiedzony dom na wzgórzu” spotkał się z przyzwoitym odbiorem przez widzów i krytyków. Widowisko doczekało się nawet wersji rozszerzonej na Blu-ray i DVD.

Twórcy i obsada

Reżyserami poszczególnych odcinków są Yolanda Ramke i Ben Howling (“Cargo”), Ciaran Foy (“Citadel”), Liam Gavin (“Mroczna pieśń”) oraz Axelle Carolyn (“Soulmate”). Na plan wrócili aktorzy znani z “Nawiedzonego domu na wzgórzu”, którzy wcielą się w nowych bohaterów: Kate Siegel, Oliver Jackson-Cohen, Victoria Pedretti, Henry Thomas oraz Catherine Parker. Pojawią się również świeże twarze: T’Nia Miller, Rahul Kohli, Amelia Eve, Benjamin Ainsworth i Amelie Smith.

Data premiery

Drugi sezon antologii o nawiedzonych domach będzie miał dziewięć odcinków i pojawią się one na Netfliksie 9 października.

Czekacie na “Nawiedzony dwór w Bly”? Dajcie znać w komentarzach, czego oczekujecie od kolejnej odsłony.

Oglądaj serial “Nawiedzony dwór w Bly” w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Black Narcissus Czarny narcyz serial 2020 fx bbc one hulu zwiastun

“Czarny narcyz”, czyli serial o zakonnicy, którą kusi…

books of blood film 2020 hulu zwiastun księga krwi

Film “Books of Blood” przywraca do życia piekielną grozę Clive’a Barkera