“Nawiedzony dwór w Bly” przypomina, że już niedługo na Netfliksie będzie przerażająco

Dariusz Filipek
Dariusz Filipek 17 wyświetleń
1 min czytania
Zwiastun serialu "Nawiedzony dwór w Bly" od Netflixa

https://www.youtube.com/watch?v=0F_oCt3l0z0

Netflix przypomniał nam się z “Nawiedzonym dworem w Bly”. Premiera serialu zbliża się wielkimi krokami, więc dostaliśmy pełen zwiastun produkcji, która jest obietnicą strachu przed ekranem.

“Nawiedzony dwór w Bly” to kolejne horrorowe widowisko spod pióra Mike’a Flanagana, które nakręcił dla Netflixa. Ma na koncie filmy “Hush” oraz “Gra Geralda”, a także serial “Nawiedzony dom na wzgórzu”. Przygotowuje również kolejne seriale – “Midnight Mass” oraz “The Midnight Club”. Jednak wcześniej widzowie będą mogli obejrzeć drugą odsłonę nawiedzonej antologii, która właśnie dostała zwiastun.

“Nawiedzony dwór w Bly” to adaptacja opowiadania Henry’ego Jamesa. Również trzeci sezon serialu ma być oparty na jego prozie.

Poprzedni sezon to luźna adaptacja twórczości Shirley Jackson. “Nawiedzony dom na wzgórzu” spotkał się z przyzwoitym odbiorem przez widzów i krytyków. Widowisko doczekało się nawet wersji rozszerzonej na Blu-ray i DVD.

Twórcy i obsada

Reżyserami poszczególnych odcinków są Yolanda Ramke i Ben Howling (“Cargo”), Ciaran Foy (“Citadel”), Liam Gavin (“Mroczna pieśń”) oraz Axelle Carolyn (“Soulmate”). Na plan wrócili aktorzy znani z “Nawiedzonego domu na wzgórzu”, którzy wcielą się w nowych bohaterów: Kate Siegel, Oliver Jackson-Cohen, Victoria Pedretti, Henry Thomas oraz Catherine Parker. Pojawią się również świeże twarze: T’Nia Miller, Rahul Kohli, Amelia Eve, Benjamin Ainsworth i Amelie Smith.

Data premiery

Drugi sezon antologii o nawiedzonych domach będzie miał dziewięć odcinków i pojawią się one na Netfliksie 9 października.

Czekacie na “Nawiedzony dwór w Bly”? Dajcie znać w komentarzach, czego oczekujecie od kolejnej odsłony.

Oglądaj serial “Nawiedzony dwór w Bly” w serwisie Netflix >>

Podziel się artykułem