nawiedzony dwór w bly sezon 3 netflix
in

SMUTNESMUTNE

Nawiedzona antologia może nie wrócić na Netflix

Chociaż przed premierą “Nawiedzonego dworu w Bly” Mike Flanagan snuł plany na kolejny sezon antologii, to wygląda na to, że coś nie zaskoczyło i nieprędko do tematu wróci.

Do tej pory Mike Flanagan stworzył dla Netflixa dwa sezony nawiedzonej antologii – “Nawiedzony dom na wzgórzu” oraz “Nawiedzony dwór w Bly”. Seriale spotkały się z niezłym przyjęciem, chociaż ciężko byłoby ogłosić je arcydziełami.

⚡ PRZECZYTAJ: Najlepsze filmy o opętaniach

“Na tę chwilę nie ma planów na kolejne odsłony. Oczywiście, nigdy nie mów nigdy, ale obecnie jesteśmy skupieni na wielu innych projektach Intrepid Pictures na 2021 rok i później. Jeśli rzeczy się zmienią, wtedy absolutnie damy wszystkim znać!” – Napisał na Twitterze Mike Flanagan.

Twórca związany od lat z Netflixem, wyprodukował dla serwisu nie tylko dwie części nawiedzonej antologii, ale również filmy “Hush” i “Gra Geralda”. Obecnie przygotowuje dla Netflixa seriale “Midnight Mass” oraz “The Midnight Club”. Prawdopodobnie w grę wchodzą jeszcze inne, niezapowiedziane filmy lub seriale.

Decyzja o odłożeniu nawiedzonej serii jest dosyć zaskakująca, gdyż twórca jeszcze kilka miesięcy temu sypał z rękawa pomysłami na kolejne sezony.

⚡ PRZECZYTAJ: recenzja horroru “Books of Blood”

Będzie Wam brakowało domów i dworów, w których straszy, a może wolicie, żeby Mike Flanagan odpuścił kolejne produkcje z tej serii i zajmował się świeższymi tematami? Dajcie znać w sekcji komentarzy.

Oglądaj seriale “Nawiedzony dom na wzgórzu” i “Nawiedzony dwór w Bly” w serwisie Netflix ▶

🔴 Chcielibyście oglądać serwisy z serialami i filmami ze wszystkich stron świata? To możliwe, dzięki topowej usłudze NordVPN, która pozwala na oglądanie w Polsce serwisów niedostępnych w naszym kraju oraz przeglądanie ich międzynarodowej oferty – już za 3,15 euro miesięcznie. Dzięki temu obejrzycie jako pierwsi hity z Disney PlusHBO MaxHuluBBC iPlayerAMC PlusCBS All AccessShowtimeStarz czy sprawdzicie międzynarodową ofertę Netflixa – na komputerach, smartfonach, tabletach, telewizorach oraz na przystawkach multimedialnych.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

MGM

MGM na sprzedaż za 5,5 miliardów dolarów. Kto chętny na zakup firmy tworzącej filmy o Jamesie Bondzie?

Wonder Woman 1984 premiera online hbo max vpn

Premiera dnia: “Wonder Woman 1984” na HBO Max