nawiedzony dwór w bly sezon 3 netflix
in

Nawiedzona antologia może nie wrócić na Netflix

Chociaż przed premierą “Nawiedzonego dworu w Bly” Mike Flanagan snuł plany na kolejny sezon antologii, to wygląda na to, że coś nie zaskoczyło i nieprędko do tematu wróci.

Do tej pory Mike Flanagan stworzył dla Netflixa dwa sezony nawiedzonej antologii – “Nawiedzony dom na wzgórzu” oraz “Nawiedzony dwór w Bly”. Seriale spotkały się z niezłym przyjęciem, chociaż ciężko byłoby ogłosić je arcydziełami.

⚡ PRZECZYTAJ: Najlepsze filmy o opętaniach

“Na tę chwilę nie ma planów na kolejne odsłony. Oczywiście, nigdy nie mów nigdy, ale obecnie jesteśmy skupieni na wielu innych projektach Intrepid Pictures na 2021 rok i później. Jeśli rzeczy się zmienią, wtedy absolutnie damy wszystkim znać!” – Napisał na Twitterze Mike Flanagan.

Twórca związany od lat z Netflixem, wyprodukował dla serwisu nie tylko dwie części nawiedzonej antologii, ale również filmy “Hush” i “Gra Geralda”. Obecnie przygotowuje dla Netflixa seriale “Midnight Mass” oraz “The Midnight Club”. Prawdopodobnie w grę wchodzą jeszcze inne, niezapowiedziane filmy lub seriale.

Decyzja o odłożeniu nawiedzonej serii jest dosyć zaskakująca, gdyż twórca jeszcze kilka miesięcy temu sypał z rękawa pomysłami na kolejne sezony.

⚡ PRZECZYTAJ: recenzja horroru “Books of Blood”

Będzie Wam brakowało domów i dworów, w których straszy, a może wolicie, żeby Mike Flanagan odpuścił kolejne produkcje z tej serii i zajmował się świeższymi tematami? Dajcie znać w sekcji komentarzy.

Oglądaj seriale “Nawiedzony dom na wzgórzu” i “Nawiedzony dwór w Bly” w serwisie Netflix ▶

🔴 Chcielibyście oglądać serwisy z serialami i filmami ze wszystkich stron świata? To możliwe, dzięki topowej usłudze NordVPN, która pozwala na oglądanie w Polsce serwisów niedostępnych w naszym kraju oraz przeglądanie ich międzynarodowej oferty – już za 3,15 euro miesięcznie. Dzięki temu obejrzycie jako pierwsi hity z Disney PlusHBO MaxHuluBBC iPlayerAMC PlusCBS All AccessShowtimeStarz czy sprawdzicie międzynarodową ofertę Netflixa – na komputerach, smartfonach, tabletach, telewizorach oraz na przystawkach multimedialnych.

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Loading…

MGM

MGM na sprzedaż za 5,5 miliardów dolarów. Kto chętny na zakup firmy tworzącej filmy o Jamesie Bondzie?

Wonder Woman 1984 premiera online hbo max vpn

Premiera dnia: “Wonder Woman 1984” na HBO Max