nawiedzony dwór w bly zwiastun data premiery serial netflix
Zwiastun serialu Netflixa "Nawiedzony dwór w bly" i data premiery
in

SUPER!SUPER!

“Nawiedzony dwór w Bly” na zwiastunie i z datą premiery

Za miesiąc znowu będziecie mogli się bać. Tydzień temu poznaliśmy konkrety dotyczące serialu “Nawiedzony dwór w Bly”, a wczoraj Netflix pochwalił się zwiastunem odcinkowego horroru Mike’a Flanagana.

“Nawiedzony dwór w Bly” powstał na kanwie opowiadania Henry’ego Jamesa. Drugi sezon antologii o nawiedzonych domach będzie miał sześć odcinków i pojawią się one na Netfliksie 9 października 2020 roku. Widowisko opowie przerażającą historię o dworze, który zamieszkują żywi i martwi, a to nigdy nie zapowiada czegoś dobrego.

Reżyserami poszczególnych odcinków zostali Yolanda Ramke i Ben Howling (“Cargo”), Ciaran Foy (“Citadel”), Liam Gavin (“Mroczna pieśń”) oraz Axelle Carolyn (“Soulmate”). Na plan wrócili aktorzy znani z “Nawiedzonego domu na wzgórzu”, którzy wcielą się w nowych bohaterów: Kate Siegel, Oliver Jackson-Cohen, Victoria Pedretti, Henry Thomas oraz Catherine Parker. Pojawią się również świeże twarze: T’Nia Miller, Rahul Kohli, Amelia Eve, Benjamin Ainsworth i Amelie Smith.

Wiemy również, że trzeci sezon oprze się o “Niezły narożnik” ze zbioru “Opowiadania nowojorskie” lub “The Romance of Some Old Clothes” Henry’ego Jamesa. Jednak zanim dostaniemy trzeci sezon, obejrzymy inne seriale przepełnione grozą od Mike’a Flanagana, który przygotowuje “Midnight Mass” oraz “The Midnight Club”.

Czekacie na “Nawiedzony dwór w Bly” czy poprzedni sezon, nie przestraszył Was na tyle, by wrócić do horrorowego świata nawiedzonych domów Mike’a Flanagana?

Oglądaj serial “Nawiedzony dwór w Bly” w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

netflix za darmo watch free filmy seriale

Netflix oferuje filmy i seriale za darmo. Gotowi na “Stranger Things”?

netflix wrzesień 2020 filmy seriale nowości premiery

Netflix wrzesień 2020 – lista premier seriali i filmów. Sprawdźcie nowości!