Netflix 1983 opinie 1983 recenzje 1983 oceny serial 1983 data premiery 1983 godzina emisji 1983 data emisji 2981 godzina premiery 1983 premiera 1983
1983 (źródło: Netflix; edycja: Popkulturyści)
in

SMUTNESMUTNE

Dziś premiera 1983 – warto oglądać pierwszy polski serial Netflixa?

Serial Netflixa 1983 można podsumować takimi słowami: miało wyjść dobrze, a wyszło nam bokiem. Nam, czyli osobom, które produkcję już widziały.

Kiedy popatrzeć na 1983 z perspektywy takich seriali jako Rojst, Ślepnąc od świateł czy Nielegalni – można uznać, że mieliśmy kilka naprawdę przyjemnych rodzimych produkcji, ale nie można mieć wszystkiego. Nie każde widowisko się udaje. Doskonale potwierdzają to opinie krytyków.

Andrzej Grabiec ze Spider’s Web:

To nie tak, że Netflix przyszedł i pokazał Polakom, jak się powinno robić seriale. 1983 nie jest produkcją, po obejrzeniu której opada szczęka. Jest dobrze nakręcony i nie skąpiono mu budżetu, ale do zachwytów mi daleko. Ocena: 8/10.

Kornel Nocoń z FDB:

Z bólem serca stwierdzę, że wątpię, aby 1983 wzbudził zainteresowanie za granicą. Powiem więcej: nie uważam, aby jakikolwiek obcokrajowiec poczuł potrzebę kontynuowania oglądania serialu po pierwszym odcinku. Ocena: 4/10.

Wojtini z IGN Polska:

Ciężki klimat, chaos w fabule, drętwe dialogi i niewiarygodna ilość ciemnych ujęć sprawiają, że 1983 nie jest produkcją, którą ogląda się z przyjemnością. Ocena: 6/10.

Jędrzej Dudkiewicz z PPE:

1983 ogląda się nieźle. Składające się na serial osiem odcinków jest sprawnie wyreżyserowane i ma niezłe tempo. Co z tego jednak, skoro jedynym uczuciem, jakie zostaje w widzu po ostatnim epizodzie jest rozczarowanie. Ocena: 5/10.

Dawid Muszyński z Na ekranie:

Podchodziłem z dużym oczekiwaniem do tej produkcji i zostałem rozczarowany. Ocena: 5/10.

Łukasz Kołakowski z Movies Room:

Chyba nie tak miało to wyglądać. Ocena: 5/10.

Marcin Kempisty z Filmawki:

Największym grzechem Longa jest nieumiejętność stworzenia alternatywnej rzeczywistości i zaprezentowania zasad w niej panujących. Ocena: 3/10.

Katarzyna Ulman ze Świata seriali:

1983″ nie spełnia pokładanych w nim oczekiwań. Ocena: 6,5/10.

Na koniec zostawiłem moją recenzję:

1983 nie jest serialem nieoglądalnym. Aczkolwiek ma sporo problemów. Nudzi, bredzi i zawodzi. Ocena: 5/10.

Premiera 1983 już dziś, czyli 30 listopada o 9:00 rano.

Jak mówi mój sprytny kalkulator, średnia ocen to zaledwie 5,31/10. Gdyby to było Rotten Tomatoes, serial byłby nieświeży.

Jakkolwiek jeśli jesteście twardzielkami i twardzielami i chcecie wyrobić sobie sami zdanie to pewnie, obejrzeć warto – to nie zapiecze. Jeśli jednak szanujecie swój czas, może lepiej zaufać recenzentom i zaryzykować, sprawdzając Rzymskie dziewczyny. Ten serial również ma dziś premierę na Netfliksie i może uratować dzień.

Będąc już po słowie – recenzji jest więcej. I to nie to, że niektórych unikałem przy cytowaniu, a jedynie posiłkowałem się tymi, które znalazłem i miały ocenę podsumowującą w skali dającej się przełożyć prosto, łatwo i przyjemnie na od 1 do 10.

Serial 1983 w serwisie Netflix >>

[interaction id=”5bfad12aad2c17eb10e2f8de”]

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Netflix w Play za darmo przez pół roku

Netflix za darmo w Play przez pół roku. Promocja, która robi wrażenie!

daredevil skasowany daredevil 4 sezon daredevil netflix daredevil serial koniec

Pożegnajcie Daredevila. Na Netfliksie nowego sezonu nie obejrzycie