Netflix Baki anime
Baki (źródło: Netflix; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER! SMUTNESMUTNE SZOKSZOK LOLLOL OkropneOkropne

Przygotujcie się na wielkie mordobicie. Baki już za kilka dni na Netfliksie

Anime można podzielić na wiele kategorii. Jedną z nich są mordobicia totalnie over the top. Animowana reinterpretacja mangi Grappler Baki będzie najpewniej kolejnym ciekawym podejściem do tematu.

Kilka lat temu z ciekawości zacząłem zaczytywać się w historii o Bakim i chociaż nie dotrwałem do ostatniego wtedy tomu mangi, to opowieść zrobiła na mnie wrażenie. Wymuszona powaga, walki zaprezentowane tak abstrakcyjnie, że aż piękne – w tym tkwi cała cudowność serii. Fabuła opowiada o nastolatku, który staje w okrutnym turnieju, by odebrać tytuł mistrza ojcu.

Netflix pokaże na świecie anime, którego pełna nazwa to Baki: Most Evil Death Row Convicts.

Już sam tytuł mówi, jest to śmiertelnie poważna sprawa.🤣 Seria składająca się z 24 odcinków będzie miała premierę w serwisie 18 grudnia. Nie jest to pierwsza animowana adaptacja mangi o przygodach Bakiego Hanma. Losy bohatera można było śledzić na małych ekranach już w 1994, a później w 2001 i 2016 roku. Do tej pory ukazało się grubo ponad 130 numerów różnych mang rozgrywających się w świecie wykreowanym przez Keisuke Itagakiego.

Jeśli lubicie cudownie przesadzone animowane bijatyki prosto z Japonii, wtedy na pewno warto Bakiego sprawdzić. Na mojej liście rzeczy do obejrzenia już jest.

Anime Baki w serwisie Netflix >>

[interaction id=”5c0e877d7792cac257bcac0c”]

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Netflix The Umbrella Academy serial

Zwiastun serialu Netflixa The Umbrella Academy z Ellen Page

Netflix Saint Seiya: Knights of the Zodiac anime rycerze zodiaku netflix

Saint Seiya: Knights of the Zodiac, czyli dosyć dziwny powrót do świata Rycerzy Zodiaku