Shogun oglądaj online serial disney

Przygotujcie się na wielkie mordobicie. Baki już za kilka dni na Netfliksie

Dariusz Filipek
1 min czytania
Baki (źródło: Netflix; edycja: Popkulturyści)

Z ostatniej chwili

Anime można podzielić na wiele kategorii. Jedną z nich są mordobicia totalnie over the top. Animowana reinterpretacja mangi Grappler Baki będzie najpewniej kolejnym ciekawym podejściem do tematu.

Kilka lat temu z ciekawości zacząłem zaczytywać się w historii o Bakim i chociaż nie dotrwałem do ostatniego wtedy tomu mangi, to opowieść zrobiła na mnie wrażenie. Wymuszona powaga, walki zaprezentowane tak abstrakcyjnie, że aż piękne – w tym tkwi cała cudowność serii. Fabuła opowiada o nastolatku, który staje w okrutnym turnieju, by odebrać tytuł mistrza ojcu.

- Reklama -
Fallout Prime Video online promocja

Netflix pokaże na świecie anime, którego pełna nazwa to Baki: Most Evil Death Row Convicts.

Już sam tytuł mówi, jest to śmiertelnie poważna sprawa.🤣 Seria składająca się z 24 odcinków będzie miała premierę w serwisie 18 grudnia. Nie jest to pierwsza animowana adaptacja mangi o przygodach Bakiego Hanma. Losy bohatera można było śledzić na małych ekranach już w 1994, a później w 2001 i 2016 roku. Do tej pory ukazało się grubo ponad 130 numerów różnych mang rozgrywających się w świecie wykreowanym przez Keisuke Itagakiego.

Jeśli lubicie cudownie przesadzone animowane bijatyki prosto z Japonii, wtedy na pewno warto Bakiego sprawdzić. Na mojej liście rzeczy do obejrzenia już jest.

Anime Baki w serwisie Netflix >>

[interaction id=”5c0e877d7792cac257bcac0c”]

Śledźcie Popkulturystów

Chcecie być na bieżąco? Śledźcie nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit i Instagram. Zachęcamy do subskrypcji kanałów Popkulturystów RSS na Feedly oraz Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x