bodyguard serial bodyguard netflix bodyguard bbc bodyguard iplayer bodyguard 2018 zwiastun trailer
Serial Bodyguard od 24 października w serwisie Netflix (źródło: BBC; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER!

Serial Bodyguard ląduje na Netfliksie. Tego thrillera nie można przegapić

Jestem już po pięciu z sześciu odcinków serialu BBC Bodyguard i tym bardziej się cieszę, że Netflix postanowił zaimportować to świetne widowisko od twórcy Line of Duty.

Tak, chodzi o Jeda Mercurio, który nie tylko dał nam jeden z najlepszych thrillerów policyjnych w odcinkach, czyli wspomniane już Line of Duty, ale również porywający dramat medyczny Bodies (jestem w trakcie recenzji, więc spodziewajcie się, że jeszcze w tym miesiącu usłyszycie o tym serialu). Pracował również nad pierwszym i najlepszym sezonem Contry, ma na koncie także Cardiac Arrest i kilka innych seriali.

O tym, że oglądam Bodyguard, wspomniałem kilka dni temu na naszym Instagramie. I jestem pod niesamowitym wrażeniem tej produkcji, opowiadającej o ochroniarzu brytyjskiej minister spraw wewnętrznych.

David Budd jest nie tylko weteranem i sierżantem policji pracującym w RaSP. W pierwszym odcinku jesteśmy świadkami, jak powstrzymuje terrorystkę przed wysadzeniem pociągu pełnego ludzi. Dzięki temu dostaje awans i trafia do ochrony Julii Montague, której niedługo później również ratuje życie. Jednak jego zwierzchnicy nie wiedzą, że nieradzący sobie w życiu prywatnym mężczyzna cierpi na PTSD.

W Budda wcielił się Richard Madden, którego zapewne większość z Was świetnie kojarzy z Gry o tron, w której wcielał się w Robba Starka. Zagrał również księcia w ostatnim Kopciuszku. Jednak oglądając go tutaj, na ekranie jest zupełnie inną osobą. To niesamowite, jakim kameleonem jest ten aktor.

Ministerską tekę dostała Keeley Hawes, przez kilka sezonów przewijająca się w Line of Duty.

W Wielkiej Brytanii Bodyguard okazał się wielkim hitem. Premierowy odcinek na BBC One miał aż 40,9% udział w rynku. Serial zgromadził przed ekranami 10,4 milionów widzów!

O tym, że widowisko trzyma poziom i jest jednym z największych serialowych hitów w historii BBC ostatnich lat, świadczy fakt, iż piąty odcinek obejrzało 8 milionów osób. To dało BBC One 38,2% udział w rynku.

Serial zadebiutuje w Polsce w serwisie Netflix 24 października. Ciekawostką jest to, że w Bodyguardzie jest małe odniesienie do Line of Duty. Jednak trzeba trochę wytężyć wzrok.

Serial Bodyguard w serwisie Netflix

[interaction id=”5ba143ad6cadaf9c2c043ae0″]

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

kapitan marvel zwiastun kapitan marvel data premiery kapitan marvel obsada kapitan marvel oppis fabuły

Kapitan Marvel – zwiastun najnowszego filmu Marvela jest wybuchowy i ekscytujący

seriale loki serial scarlet witch serial disney play seriale

Loki, Scarlet Witch i inni bohaterowie Marvela dostaną seriale w serwisie Disney Play