The Boys sezon 4

Netflix wypuścił zapowiedź Castlevanii 2. Szykujcie się na odpowiedzi

Dariusz Filipek
1 min czytania
Castlevania (źródło: Netflix; edycja Popkulturyści)

Z ostatniej chwili

Poprzedni sezon Castlevanii zostawił widzów bez rozstrzygnięcia ważnych wątków. Na szczęście Netflix zamówił kolejne dwie odsłony.

Ponadto kontynuacja Castlevanii to nie cztery, jak to było poprzednio, a osiem odcinków. Dowiemy się z nich, czy Belmont i jego towarzysze zdołają znaleźć sposób, by przeciwstawić się Drakuli, który z całych sił dąży do unicestwienia ludzkości.

- Reklama -
Ad image

Jak to się rozstrzygnie, sprawdzicie 26 października, kiedy to krwawe widowisko wróci na małe ekrany. Przypominam, że scenarzystą poprzedniego, a także najnowszego sezonu jest Warren Ellis, znany przede wszystkim z wieloletniej pracy nad komiksami wydawnictwa Marvel Comics. Castlevania nie jest pierwszym serialem animowanym, który pisał. Wcześniej stworzył skrypt dla całkiem dobrego anime o X-Men.

Caslevania w serwisie Netflix

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz