castlevania sezon 2 serial castlevania serial castlevania netflix castlevania online
Castlevania (źródło: Netflix; edycja Popkulturyści)
in

Netflix wypuścił zapowiedź Castlevanii 2. Szykujcie się na odpowiedzi

Poprzedni sezon Castlevanii zostawił widzów bez rozstrzygnięcia ważnych wątków. Na szczęście Netflix zamówił kolejne dwie odsłony.

Ponadto kontynuacja Castlevanii to nie cztery, jak to było poprzednio, a osiem odcinków. Dowiemy się z nich, czy Belmont i jego towarzysze zdołają znaleźć sposób, by przeciwstawić się Drakuli, który z całych sił dąży do unicestwienia ludzkości.

Jak to się rozstrzygnie, sprawdzicie 26 października, kiedy to krwawe widowisko wróci na małe ekrany. Przypominam, że scenarzystą poprzedniego, a także najnowszego sezonu jest Warren Ellis, znany przede wszystkim z wieloletniej pracy nad komiksami wydawnictwa Marvel Comics. Castlevania nie jest pierwszym serialem animowanym, który pisał. Wcześniej stworzył skrypt dla całkiem dobrego anime o X-Men.

Caslevania w serwisie Netflix

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

castle rock serial castle rock hulu castle rock hbo go
8/10

Castle Rock – sezon 1 odcinek 1-3 – recenzja serialu

Serial Rozczarowani serial Rozczarowani netflix rozczarowani

Rozczarowani – poznajcie bohaterów serialu animowanego dla dorosłych