in

SUPER!SUPER!

Chilling Adventures of Sabrina – zwiastun serialu Netflixa zapowiada koszmary, nastoletnie dramaty i czarny humor

zwiastun Chilling Adventures of Sabrina zwiastun Chilling Adventures of Sabrina trailer Chilling Adventures of Sabrina data premiery obsada fabula
Chilling Adventures of Sabrina (źródło: Netflix; edycja: Popkulturyści)

Netflix kolejny raz przypomniał widzom o zbliżającej się premierze serialu Chilling Adventures of Sabrina. Wreszcie dostaliśmy pełen zwiastun widowiska.

Chilling Adventures of Sabrina opowie historię nastoletniej Sabriny Spellman, w którą wcieliła się Kiernan Shipka, znana z serialu Mad Men oraz filmu Zło we mnie. Bohaterka pierwszy raz pojawiła się na początku lat 60. na kartach komiksów wydawnictwa Archie Comics. Jest w połowie czarownicą, w połowie człowiekiem. W 16. urodziny przychodzi jej zdecydować czy opowiedzieć się po mrocznej stronie, która była jej przeznaczona. Jak pokazuje zwiastun serialu, niekoniecznie jest jej z tym po drodze.

Obok Shipki w serialu zobaczymy Mirandę Otto oraz Lucy Davis, które sportretowały jej ciotki. Ross Lynch zagrał chłopaka głównej bohaterki. Nie zabraknie ikonicznego kota Salema, który będzie towarzyszył bohaterom zamieszkującym mroczne miasteczko Greendale. Za serial odpowiedzialny jest Roberto Aguirre-Sacasa, producent wykonawczy Riverdale.

Po tej zapowiedzi serialu spodziewałem się bardziej horroru z elementami nastoletniego dramatu. Zwiastun prezentuje raczej nastoletni dramat z elementami horroru. Nawet nie tyle nie tego oczekiwałem, ile miałem cichą nadzieję na coś bardziej przypominającego komiks Chilling Adventures of Sabrina, również autorstwa Roberto Aguirre-Sacasa. Tamtej Sabrinie raczej nie było do śmiechu, a na Netfliksie humor – w dosyć czarnym wydaniu – jest chyba nieodzownym elementem widowiska. Jakkolwiek produkcja zapowiada się co najmniej ciekawie.

Jak będzie faktycznie, tego dowiemy się jeszcze w tym miesiącu. 10-odcinkowy sezon pojawi się na Netfliksie już 26 października.

serial Chilling Adventures of Sabrina serial sabrina netflix sabrina netflix Chilling Adventures of Sabrina
Plakat serialu Netflixa Chilling Adventures of Sabrina

Serial Chilling Adventures of Sabrina w serwisie Netflix >>

[interaction id=”5b9a79b6d4b9a93f596fb3d4″]

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

serial titans netflix at&t hbo polska warnermedia

HBO bez serialu Titans. Woleli sprzedać widowisko Netfliskowi

Amazon Prime Video październik 2018 filmy seriale

Amazon Prime Video październik 2018 – lista premier seriali i filmów