Collateral netflix serial online
Collateral zapowiada się na kolejny ciekawy kryminał od BBC (BBC)
in

SZOKSZOK

Collateral – przygotujcie się na wciągający kryminał na Netfliksie

Collateral to czteroodcinkowa historia, która opowiada, o zdawałoby się zwyczajnym morderstwie na dostarczycielu pizzy. Jednak londyńska pani detektyw odkrywa poprzez tę zbrodnię siatkę przestępczą, którą tworzą dilerzy narkotyków, przemytnicy i szpiedzy.

BBC słynie ze świetnych kryminałów. Czego naczelnym przykładem jest świetny Luther oraz genialne Line of Duty. Zapowiada się na to, że i tym razem nasi widzowie będą mieli co oglądać. Serial obecnie ma 78% pozytywnych opinii na Rotten Tomatoes, ze średnią ocen 7.5/10 – a to dosyć solidna nota.

W miniserialu zobaczymy Carey Mulligan, która wciela się w główną bohaterkę. Scenarzystą widowiska jest David Hare, odpowiedzialny m.in. za skrypt do Godzin oraz Lektora. Za oba filmy był nominowany do Oscara.

Produkcję mogą już teraz oglądać widzowie w Wielkiej Brytanii na antenie BBC Two. Netflix pokaże cały sezon 9 marca, czyli dzień po premierze serialu Jessica Jones. Zapowiada się nam nie tylko mocny dzień kobiet, ale marzec pełen mocnych kobiet.

Nie będzie to jedyna tego typu produkcja. Niedawno wystartował drugi sezon Marcelli od ITV. Poprzedni Netflix reklamował, jako swój Netflix Original, więc w kwietniu powinna odwiedzić nas kolejna harda pani detektyw.

Collateral na Netfliksie

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

jessica jones netflix marvel zwiastun

Jessica Jones i zwiastun, który zabiera nas do przeszłości

hbo go bez dodatkowych umów

HBO GO bez dodatkowych umów dla wszystkich już w marcu