The Boys sezon 4

Netflix idzie za ciosem i produkuje kolejne występy kontrowersyjnego komika

Dariusz Filipek
4 min czytania

Z ostatniej chwili

Netflix miał problem z poprzednim występem “The Closer” Dave’a Chappelle’a, ale serwis idzie za ciosem i ogłasza kolejne cztery widowiska z popularnym komikiem.

Dave Chappelle wraca na Netflix z czteroczęściową serią “Home Team Chappelle”, gdzie w każdym z odcinków komik będzie gospodarzem goszczącym weterana sceny stand-uperskiej. W pierwszej odsłonie nowego widowiska pojawi się Earthquake (tak naprawdę Nathaniel Martin Stroman). Program o podtytule “Erthquake: Legendary” zawita na strumień już 28 lutego 2022 roku.

- Reklama -
Ad image

Jest jeden warunek, żeby ktoś mógł trafić do “Home Team Chappelle” – gość Chappelle’a musi zabawiać widownię co najmniej od 30 lat. Wielu z zaproszonych gości to nie tylko przyjaciele komika, ale również osoby, które inspirowały go podczas kariery. Są to komicy, których znają wszyscy w społeczności komediowej.

Chappelle wywołał burzę kilka miesięcy temu

Netflix miał ostatnio trochę problemów z Chappellem. Jego występ “The Closer” rozzłościł społeczność LGBT+. Stwierdził wtedy, że “W naszym kraju możesz strzelać i zabić cza***cha, ale lepiej nie rań uczuć geja” i odnotował w pewnym momencie, iż “Nie twierdzę, że transkobiety to nie kobiety. Mówię tylko, że te ich cipki… Wiecie, o co chodzi?!? Nie twierdze, że to nie są cipki, ale to trochę takie wegecipki, Beyond-Cipki. Smakują jak cipki, ale to nie do końca to samo. To nie krew, tylko sok z buraka”. “The Closer” jest cały czas dostępne na Netfliksie.

Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną 2022 film CDA Filmweb IMDB Rotten Tomatoes

“Teksańska masakra piłą mechaniczną” wróciła

Leatherface wrócił z nową “Teksańską masakrą piłą mechaniczną”. Znakiem czasów jest to, iż najnowszą odsłonę serii zapoczątkowanej w 1974 roku obejrzycie nie w kinach, a w serwisie Netflix. Czytaj więcej o nowym slasherze ▶

Netflix broni obecności komika w serwisie

Netflix oświadczył ustami Teda Sarandosa, prezesa firmy, że popiera obecność Chappelle’a w ofercie serwisu i jest on wartościowym nabytkiem. W przenośni i dosłownie, gdyż za samo wyprodukowanie “The Closer” miano zapłacić 24 miliony dolarów. Sarandos stwierdził, iż część oferty serwisu siłą rzeczy jest kontrowersyjna.

Wtedy już nie tylko protestowała społeczność LGBT+, ale również niektórzy pracownicy Netflixa. Poleciały głowy i z firmy wyleciało kilka osób. Przez to całe zamieszanie Sarandos jest dziś nieco powściągliwszy. Pokłosiem tego było jego stwierdzenie, że spieprzył sprawę, gdyż nie wykazał większej wrażliwości wobec swoich pracowników. Jednak nadal popiera samą emisję “The Closer”. Według niego program jest zgodny z ofertą komediową Netflixa i doskonale oddaje to, jakiego rodzaju wrażliwości można się spodziewać po Chappelle’u. “Jest to jeden z tych momentów, kiedy na Netfliksie jest coś, co ci się nie podoba” – uciął Sarandos.

Chloe Cherry instagram

Gwiazda porno w “Euforii”

Chloe Cherry zachwyciła widzów w “Euforii” rolą Faye, ale mimo pierwszych kroków w tradycyjnym aktorstwie, nie rezygnuje z udziału w filmach dla dorosłych. Czytaj więcej o Chloe Cherry ▶

Chappelle będzie również główną gwiazdą podczas widowiska odbywającego się w Hollywood Bowl na festiwalu komediowym Netflix is a Joke, który rozpocznie się 28 kwietnia.

- Reklama -
Skazana Max serial

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz