Shogun oglądaj online serial disney

TOP 10 serialowych maratonów – Dom z papieru goni Grę o tron! [26.02-04.03.18]

Dariusz Filipek
1 min czytania
Gry o tron Dom z papieru raczej nie wyprzedzi, ale serial i tak świetnie sobie radzi (Netflix)

Z ostatniej chwili

Przy okazji poprzedniego raportu dotyczącego najchętniej binge-watchingowanych seriali wspomniałem, iż po pierwszym odcinku porzuciłem zeszłotygodniowego lidera, Dom z papieru. Najwidoczniej miałem gorszy dzień, gdyż widownia chłonie to widowisko, jak rzadko które.

I jak przed tygodniem, tak i dziś ta hiszpańskojęzyczna produkcja jest na szczycie zestawienia platformy TV Time. Do tej pory najchętniej binge’owaliśmy Grę o tron, która przez dziesięć tygodni utrzymywała się na pierwszym miejscu. Dom z papieru już szósty raz nie daje szans innym produkcjom. Tym samym zaczynam się zastanawiać, całkiem poważnie, czy nie wrócić do tego serialu. Być może moja rezygnacja była pochopna i faktycznie mamy do czynienia z czymś niezłym.

- Reklama -
Fallout Prime Video online promocja

Dom z papieru będzie miał jednak problem, żeby się utrzymać, gdyż dziś startuje 2. sezon Jessiki Jones, który już przed premierą rozpalał spore emocje, utrzymując 7. miejscu wśród seriali, na które jest największy popyt w Stanach Zjednoczonych.

Na 2. pozycji mamy zmianę. Przyjaciół zastąpili Chirurdzy – klasyk spadł na 4. miejsce. Podium zamyka The Walking Dead, a pierwszą piątkę Teoria wielkiego podrywu. Na 6. miejsce z 8. wskoczył Sposób na morderstwo, a zaraz pod Violą Davis i jej morderczą spółką mamy same produkcje komiksowe, zamykające pierwszą dziesiątkę – kolejno: Flasha, Lucyfera, Riverdale oraz Arrowa.

TV Time
TV Time

Źródło: Dane pochodzą z TV Time – najpopularniejszej platformy do zarządzania serialowym życiem. Oddaje do dyspozycji stronę internetową oraz dedykowane aplikacje w sklepie Google Play oraz App Store. Z aplikacji korzystają miliony użytkowników, odnotowujących ostatnio obejrzane odcinki. Tym samym system wie, kiedy i jakie serialowe maratony robimy. TV Time śledzi i selekcjonuje widowiska, bazując na liczbie odcinków konsumowanych przez miliony widzów, którzy są użytkownikami tej platformy. Zapraszam również na mój TV Time.

TOP 10 serialowych maratonów z poprzedniego tygodnia:

Śledźcie Popkulturystów

Chcecie być na bieżąco? Śledźcie nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit i Instagram. Zachęcamy do subskrypcji kanałów Popkulturystów RSS na Feedly oraz Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x