The Boys sezon 4

TOP 10 serialowych maratonów – Na Dom z papieru nie ma mocnych

Dariusz Filipek
2 min czytania
Dom z papieru ponownie na szczycie zestawienia TV Time

Z ostatniej chwili

Najwyższy czas na cotygodniowy raport TV Time dotyczący seriali najchętniej wybieranych na maratony. W zeszłym tygodniu mieliśmy wielki powrót. Dom z papieru znowu pochłoną większość widzów.

Kilka dni temu informowałem Was, że powstanie kolejny sezon Domu z papieru. Co nie dziwi ani trochę. Serial według danych dostarczonych przez Parrot Analytics był tydzień temu najpopularniejszą produkcją oryginalną Netflixa w Stanach Zjednoczonych. Ponadto Dom z papieru wcześniej wielokrotnie zajmował pierwsze miejsce w zestawieniach TV Time. Po kilkumiesięcznej przerwie wrócił z drugim sezonem i kolejny raz widownia przepadła przed telewizorami.

- Reklama -
Ad image

https://www.youtube.com/watch?v=EBKdrzaVmVk

Na pozycji drugiej mamy spadek z miejsca pierwszego, czyli Chirurgów. Nieźle radzi sobie The Walking Dead, które jako ostatnie uplasowało się na podium. Dalej jest Teoria wielkiego podrywu i Przyjaciele. Warto przystanąć przy znanym klasyku, gdyż ma niezwykle wysoki współczynnik obejrzanych odcinków ciągiem, bo aż 9,6.

Drugą piątkę otwiera serial Shadowhunters, a pozycję niżej mamy Riverdale. Ciągle nieźle radzą sobie adaptacje komiksów DC Comics ze stacji The CW. Na miejscu ósmym znalazł się Arrow, a na ostatnim Flash. Między nich wbiła się Seria niefortunnych zdarzeń – serial Netflixa, który niedawno pojawił się z drugim sezonem.

netflix dom z papieru tv time

Źródło: Dane pochodzą z TV Time – najpopularniejszej platformy do zarządzania serialowym życiem. Twórcy oddali do dyspozycji stronę internetową oraz dedykowane aplikacje w sklepie Google Play oraz App Store. Z aplikacji korzystają miliony użytkowników, odnotowujących ostatnio obejrzane odcinki. Tym samym system wie, kiedy i jakie serialowe maratony robimy. TV Time śledzi i selekcjonuje widowiska, bazując na liczbie odcinków konsumowanych przez miliony widzów, którzy są użytkownikami tej platformy.

- Reklama -
Skazana Max serial

Sprawdź poprzednie TOP 10 serialowych maratonów

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz