dom z papieru netflix serial online tv time
Dom z papieru ponownie na szczycie zestawienia TV Time
in

SUPER!SUPER! OkropneOkropne

TOP 10 serialowych maratonów – Na Dom z papieru nie ma mocnych

Najwyższy czas na cotygodniowy raport TV Time dotyczący seriali najchętniej wybieranych na maratony. W zeszłym tygodniu mieliśmy wielki powrót. Dom z papieru znowu pochłoną większość widzów.

Kilka dni temu informowałem Was, że powstanie kolejny sezon Domu z papieru. Co nie dziwi ani trochę. Serial według danych dostarczonych przez Parrot Analytics był tydzień temu najpopularniejszą produkcją oryginalną Netflixa w Stanach Zjednoczonych. Ponadto Dom z papieru wcześniej wielokrotnie zajmował pierwsze miejsce w zestawieniach TV Time. Po kilkumiesięcznej przerwie wrócił z drugim sezonem i kolejny raz widownia przepadła przed telewizorami.

https://www.youtube.com/watch?v=EBKdrzaVmVk

Na pozycji drugiej mamy spadek z miejsca pierwszego, czyli Chirurgów. Nieźle radzi sobie The Walking Dead, które jako ostatnie uplasowało się na podium. Dalej jest Teoria wielkiego podrywu i Przyjaciele. Warto przystanąć przy znanym klasyku, gdyż ma niezwykle wysoki współczynnik obejrzanych odcinków ciągiem, bo aż 9,6.

Drugą piątkę otwiera serial Shadowhunters, a pozycję niżej mamy Riverdale. Ciągle nieźle radzą sobie adaptacje komiksów DC Comics ze stacji The CW. Na miejscu ósmym znalazł się Arrow, a na ostatnim Flash. Między nich wbiła się Seria niefortunnych zdarzeń – serial Netflixa, który niedawno pojawił się z drugim sezonem.

netflix dom z papieru tv time

Źródło: Dane pochodzą z TV Time – najpopularniejszej platformy do zarządzania serialowym życiem. Twórcy oddali do dyspozycji stronę internetową oraz dedykowane aplikacje w sklepie Google Play oraz App Store. Z aplikacji korzystają miliony użytkowników, odnotowujących ostatnio obejrzane odcinki. Tym samym system wie, kiedy i jakie serialowe maratony robimy. TV Time śledzi i selekcjonuje widowiska, bazując na liczbie odcinków konsumowanych przez miliony widzów, którzy są użytkownikami tej platformy.

Sprawdź poprzednie TOP 10 serialowych maratonów

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Chilling Adventures of Sabrina

Chilling Adventures of Sabrina – nowe wideo i zdjęcia z planu serialu Netflixa

stranger things 3 zdjęcia data premiery netflix zwiastun

Stranger Things – zdjęcia do 3. sezonu ruszyły. 4. to kwestia czasu