dom z papieru netflix serial online tv time
Dom z papieru ponownie na szczycie zestawienia TV Time
in

SUPER!SUPER! WTF?!WTF?!

TOP 10 serialowych maratonów – Na Dom z papieru nie ma mocnych

Najwyższy czas na cotygodniowy raport TV Time dotyczący seriali najchętniej wybieranych na maratony. W zeszłym tygodniu mieliśmy wielki powrót. Dom z papieru znowu pochłoną większość widzów.

Kilka dni temu informowałem Was, że powstanie kolejny sezon Domu z papieru. Co nie dziwi ani trochę. Serial według danych dostarczonych przez Parrot Analytics był tydzień temu najpopularniejszą produkcją oryginalną Netflixa w Stanach Zjednoczonych. Ponadto Dom z papieru wcześniej wielokrotnie zajmował pierwsze miejsce w zestawieniach TV Time. Po kilkumiesięcznej przerwie wrócił z drugim sezonem i kolejny raz widownia przepadła przed telewizorami.

Na pozycji drugiej mamy spadek z miejsca pierwszego, czyli Chirurgów. Nieźle radzi sobie The Walking Dead, które jako ostatnie uplasowało się na podium. Dalej jest Teoria wielkiego podrywu i Przyjaciele. Warto przystanąć przy znanym klasyku, gdyż ma niezwykle wysoki współczynnik obejrzanych odcinków ciągiem, bo aż 9,6.

Drugą piątkę otwiera serial Shadowhunters, a pozycję niżej mamy Riverdale. Ciągle nieźle radzą sobie adaptacje komiksów DC Comics ze stacji The CW. Na miejscu ósmym znalazł się Arrow, a na ostatnim Flash. Między nich wbiła się Seria niefortunnych zdarzeń – serial Netflixa, który niedawno pojawił się z drugim sezonem.

netflix dom z papieru tv time

Źródło: Dane pochodzą z TV Time – najpopularniejszej platformy do zarządzania serialowym życiem. Twórcy oddali do dyspozycji stronę internetową oraz dedykowane aplikacje w sklepie Google Play oraz App Store. Z aplikacji korzystają miliony użytkowników, odnotowujących ostatnio obejrzane odcinki. Tym samym system wie, kiedy i jakie serialowe maratony robimy. TV Time śledzi i selekcjonuje widowiska, bazując na liczbie odcinków konsumowanych przez miliony widzów, którzy są użytkownikami tej platformy.

Sprawdź poprzednie TOP 10 serialowych maratonów

Co o tym myślisz? Daj znać w komentarzu. Nie zapomnij polubić nas na Facebooku i dodać do RSS lub bezpośrednio na Feedly. Jesteśmy także na Twitterze i Wykopie. Możesz również wesprzeć nas przez PayPal i zaproponować własny temat.

Polub nas na FB

Chilling Adventures of Sabrina

Chilling Adventures of Sabrina – nowe wideo i zdjęcia z planu serialu Netflixa

stranger things 3 zdjęcia data premiery netflix zwiastun

Stranger Things – zdjęcia do 3. sezonu ruszyły. 4. to kwestia czasu