in

SUPER!SUPER! LOLLOL SZOKSZOK

TOP 10 najpopularniejszych seriali w USA – DOM Z PAPIERU najlepszy na NETFLIKSIE (08-14.04.18)

dom z papieru 2 sezon
Dom z papieru (Netflix/Antena3)

Kiedy sieć grzeją pato-streamerzy, widzowie tak krańcowo nudni, jak ja, zamiast żywo interesować się dramatami na YouTube, wolimy sprawdzić, co się obecnie ogląda i zrelaksować przy jakimś dobrym serialu. Okazuje się, że na Netfliksie Dom z papieru nie miał równego sobie w zeszłym tygodniu.

W poprzednim zestawieniu Dom z papieru zajmował 3. pozycję wśród najpopularniejszych seriali w Stanach Zjednoczonych. Jednak w najnowszym udało mu się przeskoczyć zarówno Stranger Things, jak i On My Block. Serial braci Dufferów minął o krok, bo w grę weszło niespełna 100 tysięcy impresji, jakie dzielą te produkcje. Czy się Dom lubi, czy nie, trzeba mu przyznać, że złapał widzów za piloty. Zapewne kontynuacja jest już nie tyle kwestią czy, a bardziej tego, kiedy powstanie.

W zestawieniu seriali przeznaczonych na streaming nie ma żadnych produkcji nie-netflixowych, poza Star Trekiem: Discovery (w Stanach Zjednoczonych serial można oglądać na platformie CBS All Access, a nie na Netfliksie, jak u nas). Ponadto żaden serial streamingowy nie zdołał się załapać do ogólnego rankingu, gdzie ciągle króluje kreskówka SpongeBob Kancastoporty. The Walking Dead ponownie nie dało rady sięgnąć po koronę. To powinno się zmienić w tym tygodniu, gdyż finał serialu o zombiakach był na ustach niemal wszystkich widzów. Ciągle świetnie radzi sobie American Idol, który znalazł się na miejscu 3.

Ponadto w miniony piątek premierę miało widowisko Zagubieni w kosmosie. Zapewne nowość Netflixa będzie zyskiwała na znaczeniu. Serial zebrał bardzo różne opinie wśród krytyków. Mnie się podobał i jego recenzja najpewniej pojawi się jutro na Popkulturystach, ale są również widzowie, którzy narzekają na produkcję co niemiara. Aczkolwiek trzeba pamiętać, iż seriale sci-fi są obecnie niesamowicie popularne. W tym przypadku mamy do czynienia z superprodukcją, która momentami przyćmiewa rzeczy, obserwowane na co dzień w kinach. Tym samym powinniśmy się spodziewać, iż pomimo jęków, stęków i narzekań, Zagubieni polecieli wysoko.

Źródło: Dane pochodzą od firmy badawczej Parrot Analytics, która mierzy popyt na seriale, uwzględniając wiele platform i sposobów na konsumowanie treści – źródła legalne, nielegalne, opinie fanów oraz krytyków, a także ruch w sieciach społecznościowych. Z jej usług korzysta między innymi Warner Bros., Sky oraz FOX Networks Group, a raporty publikuje Bloomberg, Variety, Wired i wiele innych serwisów.

Sprawdź poprzednie zestawienia najpopularniejszych seriali

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

iniemamocni 2

Iniemamocni 2 – drugi zwiastun z polskim dubbingiem

DARK 2 sezon

DARK – ruszają zdjęcia do 2. sezonu serialu NETFLIXA