gloria allred seeing allred feminizm netflix film dokumentalny
O dokonaniach Glorii Allred dowiecie się więcej w lutym, kiedy premierę będzie miał dokument o jej życiu (CNN)
in

SZOKSZOK OkropneOkropne

Feministyczny ogień na Netfliksie – film dokumentalny Seeing Allred

Netflix słynie z kilku rzeczy. Jedną z nich są filmy i seriale dokumentalne. Serwis ma ich u siebie od zatrzęsienia. Wiele z nich to pierwsza klasa dokumentalistyki. Nagradzane, dyskutowane i niejednokrotnie kontrowersyjne. Jaki będzie Seeing Allred? Na pewno ważny.

Poznaj publiczne i prywatne życie Glorii Allred – słynnej feministycznej adwokat, która ścierała się w sądzie z głośnymi postaciami ze świata biznesu i polityki. – Czytam opis Seeing Allred na Netfliksie.

Film dokumentalny o Glorii Allred będzie miał premierę 9 lutego. Główna bohaterka materiału jest nie tylko znana z walki o prawa kobiet, ale również dała się poznać jako wielki obrońca mniejszości etnicznych i seksualnych. Sam dokument zapowiada się niezwykle ciekawie i z niekrytą chęcią go obejrzę.

Seeing Allred na Netfliksie

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

aplikacja netflixa google play app store

Aplikacja Netflixa miała największy dochód w 2017 roku

hulu w polsce 2018

Czas na Hulu w Polsce? Serwis będzie w 2018 roku niczym HBO