serial glow netflix glow serial glow sezon 2
Scena z serialu GLOW (Netflix)
in

SUPER!SUPER!

Zwiastun 2. sezonu serialu GLOW zapowiada sporo zabawy i dramatów

Drugi sezon serialu GLOW po świetnej zajawce, wreszcie dostał pełen zwiastun. Tym samym przygotujcie się na powrót jednego z najlepszych komediodramatów Netflixa.

Akcja GLOW rozgrywa się w latach 80. w Los Angeles. Serial twórców Orange is the New Black opowiada o kobiecej grupie zapaśniczej. Nie tylko obserwujemy, jak bohaterki zmagają się z nielekką profesją, ale również z osobistymi problemami. Pierwszy sezon spotkał się z bardzo ciepłym odbiorem. Jeśli nie wierzycie mi, niech przemówią liczby i im dajcie wiarę. Widowisko może się pochwalić tym, że ma aż 95% pozytywnych recenzji na Rotten Tomatoes. 91 opinii krytyków dało średnią notę 7,58/10. Serial pokochali również zwykli widzowie, którzy na IMDB zbiorczo ocenili produkcję na 8/10.

Zapaśniczki wracają z drugim 10-odcinkowym sezonem już niedługo, bo 29 czerwca. W serialu zobaczycie m.in. Alison Brie (Community) oraz Betty Gilpin (Siostra Jackie).

Glow w serwisie Netflix

glow plakat 2 sezon
Plakat drugiego sezonu serialu Glow (Netflix)

Źródło: YouTube – Netflix Polska

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Goliath recenzja opinie
4/10

Goliath – sezon 1 – recenzja serialu Amazon Prime Video

serial the affair 4 sezon hbo the affair hbo go showtime the affair 4

Na HBO GO obejrzycie nowy sezon The Affair zaraz po premierze w USA