serial glow netflix glow serial glow sezon 2
Scena z serialu GLOW (Netflix)
in

SUPER!SUPER!

Zwiastun 2. sezonu serialu GLOW zapowiada sporo zabawy i dramatów

Drugi sezon serialu GLOW po świetnej zajawce, wreszcie dostał pełen zwiastun. Tym samym przygotujcie się na powrót jednego z najlepszych komediodramatów Netflixa.

Akcja GLOW rozgrywa się w latach 80. w Los Angeles. Serial twórców Orange is the New Black opowiada o kobiecej grupie zapaśniczej. Nie tylko obserwujemy, jak bohaterki zmagają się z nielekką profesją, ale również z osobistymi problemami. Pierwszy sezon spotkał się z bardzo ciepłym odbiorem. Jeśli nie wierzycie mi, niech przemówią liczby i im dajcie wiarę. Widowisko może się pochwalić tym, że ma aż 95% pozytywnych recenzji na Rotten Tomatoes. 91 opinii krytyków dało średnią notę 7,58/10. Serial pokochali również zwykli widzowie, którzy na IMDB zbiorczo ocenili produkcję na 8/10.

Zapaśniczki wracają z drugim 10-odcinkowym sezonem już niedługo, bo 29 czerwca. W serialu zobaczycie m.in. Alison Brie (Community) oraz Betty Gilpin (Siostra Jackie).

Glow w serwisie Netflix

glow plakat 2 sezon
Plakat drugiego sezonu serialu Glow (Netflix)

Źródło: YouTube – Netflix Polska

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Goliath recenzja opinie
4/10

Goliath – sezon 1 – recenzja serialu Amazon Prime Video

serial the affair 4 sezon hbo the affair hbo go showtime the affair 4

Na HBO GO obejrzycie nowy sezon The Affair zaraz po premierze w USA