Zwiastun Godless Netflix
Godless zapowiada się na najciekawszą premierę Netflixa na listopad | Netflix, YouTube
in

Zwiastun Godless zapowiada kolejny hit od Netflixa

Horrory, filmy akcji i westerny. To trzy najukochańsze gatunki filmowe mojego dzieciństwa. Dziś nie narzekam na brak któregokolwiek z nich. Prawie. Westernów dostajemy tyle, co kot napłakał. Na szczęście od czasu do czasu jestem obłaskawiany jakąś świeżynką. Tym razem od Netflixa, który udostępni 22 listopada limitowany 6-odcinkowy serial Godless, wyprodukowany przez Stevena Soderbergha, wyreżyserowany przez Scotta Franka.

Dobre serialowe westerny nie są złe. Jednak nimi również nie jesteśmy zasypywani. Z dobrych produkcji – które powstały w ostatnich latach – do głowy przychodzi mi wyłącznie Hell on Wheels, Deadwood i futurystyczny Westworld.

Dlatego cieszy, iż Netflix postanowił wyłożyć pieniądze na Godless. Serial, który opowie o rewolwerowcach przybywających do miasta kobiet. To brzmi intrygująco.

W zeszłym tygodniu odnotowałem, że jestem bardzo pozytywnie nastawiony do projektu, chociaż pierwszy zwiastun mnie nie porwał. Drugi jest o wiele lepszy (delikatnie rzecz ujmując). Zresztą sprawdźcie sami.

https://www.youtube.com/watch?v=mMUiRYoc76A

Uprzedzam pytania. Utwór lecący w tle to Bang Bang wykonywany przez Nico Vegę. Jest to cover piosenki Nancy Sinatry o tym samym tytule.

Opowieść o bandzie pod wodzą Franka Griffina (Jeff Daniels), która polując na Roya Goodyego (Jack O’Connell), trafia do miasteczka zamieszkiwanego przez same kobiety, zapowiada się niesamowicie. Obok The Punisher oraz Grace i Grace jest najciekawszą przyszłomiesięczną premierą serialową Netflixa.

Godless na Netflixie

Źródło: YouTube

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dora poznaje świat michael bay

Też się zaśmiałem. Michael Bay wyprodukuje film Dora poznaje świat

Bright Netflix

Drugi zwiastun Bright i 6 powodów, dla których warto zobaczyć film Netflixa