netflix google nest hub max google cast urządzenia
Netflix obsłuży urządzenia Google Nest Hub Max i Google Cast
in

SUPER!SUPER!

Netflix obsłuży urządzenia Google Nest Hub Max i Google Cast

Netflix obsłuży inteligentne urządzenie Google Nest Hub Max i doda obsługę Google Cast.

Netflix w pełni obsłuży urządzenia Google Nest Hub, do których należy między innymi inteligentny głośnik Google Nest Hub Max wyposażony w ekran dotykowy. Jest on obsługiwany przez aplikację Google Home.

Użytkownicy Netflixa mogą łączyć się z urządzeniem Google poprzez Google Home lub Asystenta Google i obsługiwać je za pomocą głosu, ekranu dotykowego lub gestów rąk, które są rozpoznawane przez kamerę Google Nest Hub Max.

Inteligentny głośnik Google Nest Hub Max
Inteligentny głośnik Google Nest Hub Max

Brak wsparcia dla Amazon Echo Show

Wsparcie giganta streamingowego daje Google przewagę nad Amazon Echo Show, które ma natywne wsparcie dla Amazon Prime Video, ale nie Netflixa. Jakkolwiek można się spodziewać, iż Netflix zacznie wspierać kolejne domowe smart urządzenia w przyszłości.

Netflix przez Google Cast

Netflix doda także obsługę Google Cast dla urządzeń z Android TV. Ta funkcja pozwoli użytkownikom rozpocząć oglądanie filmu lub serialu z Netflixa na urządzeniu z systemem iOS lub Android i przesłać strumieniowanie, chociażby na telewizor zgodny z Google Cast.

Kup Google Nest Hub Max >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

netflix cenzura if only serial turcja

Netflix skasował serial “If Only” z powodu tureckiej homofobicznej cenzury

cobra kai netflix serial youtube premium sezon 3

Netflix przejął serial “Cobra Kai” od YouTube Premium