Shogun oglądaj online serial disney

Netflix obsłuży urządzenia Google Nest Hub Max i Google Cast

Dariusz Filipek
1 min czytania
Netflix obsłuży urządzenia Google Nest Hub Max i Google Cast

Z ostatniej chwili

Netflix obsłuży inteligentne urządzenie Google Nest Hub Max i doda obsługę Google Cast.

Netflix w pełni obsłuży urządzenia Google Nest Hub, do których należy między innymi inteligentny głośnik Google Nest Hub Max wyposażony w ekran dotykowy. Jest on obsługiwany przez aplikację Google Home.

- Reklama -
Fallout Prime Video online promocja

Użytkownicy Netflixa mogą łączyć się z urządzeniem Google poprzez Google Home lub Asystenta Google i obsługiwać je za pomocą głosu, ekranu dotykowego lub gestów rąk, które są rozpoznawane przez kamerę Google Nest Hub Max.

Inteligentny głośnik Google Nest Hub Max
Inteligentny głośnik Google Nest Hub Max

Brak wsparcia dla Amazon Echo Show

Wsparcie giganta streamingowego daje Google przewagę nad Amazon Echo Show, które ma natywne wsparcie dla Amazon Prime Video, ale nie Netflixa. Jakkolwiek można się spodziewać, iż Netflix zacznie wspierać kolejne domowe smart urządzenia w przyszłości.

Netflix przez Google Cast

Netflix doda także obsługę Google Cast dla urządzeń z Android TV. Ta funkcja pozwoli użytkownikom rozpocząć oglądanie filmu lub serialu z Netflixa na urządzeniu z systemem iOS lub Android i przesłać strumieniowanie, chociażby na telewizor zgodny z Google Cast.

Kup Google Nest Hub Max >>

Śledźcie Popkulturystów

Chcecie być na bieżąco? Śledźcie nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit i Instagram. Zachęcamy do subskrypcji kanałów Popkulturystów RSS na Feedly oraz Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x