film how it ends netflix how it end 2018
Theo James w filmie How It Ends (zdjecie: Netflix)
in

SUPER!SUPER!

Netflix zapowiada film katastroficzny How It Ends

Netflix zaprezentował zwiastun katastroficznego filmu drogi How it Ends, który obejrzycie w serwisie na wyłączność.

Tajemniczy kataklizm wywołuje epidemię dezinformacji i przemocy. Tymczasem pewien mężczyzna wraz z teściem przemierza pogrążony w chaosie kraj, by uratować swoją ciężarną żonę. – Tak widowisko zapowiada Netflix.

Netflix ma na swoim koncie kilka świetnych filmów oryginalnych i sporo kiepskich. How It Ends zapowiada się na dosyć interesującą mieszankę kina drogi, dramatu i widowiska katastroficznego.

Film na swój odrealniony sposób jest bardzo poważny, bo w grę wchodzi życie żony głównego bohatera, ale z kolei tytuł jest dosyć dwuznaczny. Wyprawa z teściem (w dodatku hardym wojskowym) przez Stany Zjednoczone może skończyć się różnie. Wiele zależy od kontaktów z ojcem wybranki serca, a ten akurat nie wydaje się najlepiej nastawiony do miłości życia córki.

Za kamerą stanął David M. Rosenthal (Czysty strzał), a widowisko zaszczycił swoją grą Forest Whitaker (Ostatni król Szkocji) oraz Theo James (Golden Boy). Nie spodziewam się wielkiego hitu, ale może to być całkiem przyzwoity czaso-zabijacz. Jak będzie, przekonamy się już niedługo, gdyż produkcję obejrzycie 13 lipca.

How It Ends w serwisie Netflix

Źródło: YouTube – Netflix Polska

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Loading…

netflix luke cage serial luke cage netflix
7/10

Luke Cage – sezon 2 – recenzja serialu Marvela i Netfixa

film przebudzenie dusz film przebudzenie dusz horror przebudzenie dusz 2018 przebudzenie dusz 2017
7/10

Przebudzenie dusz – recenzja filmu