in

SUPER!SUPER!

Netflix zapowiada film katastroficzny How It Ends

Netflix zaprezentował zwiastun katastroficznego filmu drogi How it Ends, który obejrzycie w serwisie na wyłączność.

Tajemniczy kataklizm wywołuje epidemię dezinformacji i przemocy. Tymczasem pewien mężczyzna wraz z teściem przemierza pogrążony w chaosie kraj, by uratować swoją ciężarną żonę. – Tak widowisko zapowiada Netflix.

Netflix ma na swoim koncie kilka świetnych filmów oryginalnych i sporo kiepskich. How It Ends zapowiada się na dosyć interesującą mieszankę kina drogi, dramatu i widowiska katastroficznego.

Film na swój odrealniony sposób jest bardzo poważny, bo w grę wchodzi życie żony głównego bohatera, ale z kolei tytuł jest dosyć dwuznaczny. Wyprawa z teściem (w dodatku hardym wojskowym) przez Stany Zjednoczone może skończyć się różnie. Wiele zależy od kontaktów z ojcem wybranki serca, a ten akurat nie wydaje się najlepiej nastawiony do miłości życia córki.

Za kamerą stanął David M. Rosenthal (Czysty strzał), a widowisko zaszczycił swoją grą Forest Whitaker (Ostatni król Szkocji) oraz Theo James (Golden Boy). Nie spodziewam się wielkiego hitu, ale może to być całkiem przyzwoity czaso-zabijacz. Jak będzie, przekonamy się już niedługo, gdyż produkcję obejrzycie 13 lipca.

How It Ends w serwisie Netflix

Źródło: YouTube – Netflix Polska

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Luke Cage – sezon 2 – recenzja serialu Marvela i Netfixa

Przebudzenie dusz – recenzja filmu