netflix jak anulować subskrypcję konta
Netflix anuluje nieużywane konta
in

SUPER!SUPER!

Nie oglądacie Netflixa, ale za niego płacicie? Netflix anuluje takie konta

Jeśli od lat nie oglądacie Netflixa, ale zapomnieliście anulować subskrypcję, to serwis zrobi to po dwóch latach za Was.

Netflix znowu biegnie z odsieczą i chce uratować nawet tych użytkowników, którzy są tak zapominalscy, iż nie pamiętają nawet o tym, że potrzebują pomocy. W końcu zapominamy o przeróżnych rzeczach, nie tylko o wyniesieniu śmieci, ale również o anulowaniu przeróżnych subskrypcji. Najczęściej przez kilka miesięcy, ale zdarzają się także tacy zapominalscy, którzy latami płacą za usługę, o której istnieniu dawno zapomnieli. Podobnie jest z Netflixem. Bardzo mały procent subskrybentów od dawna nie korzysta z serwisu i to właśnie im Netflix postanowił ulżyć w finansach.

W ostatnim liście do inwestorów Netflix ogłosił, że w firmie czują, iż anulowanie subskrypcji nieaktywnych kont po wystarczająco długim czasie jest rzeczą przyjazną dla konsumenta. Tym samym serwis ma przestać pobierać opłaty, jeśli konto było nieaktywne przez co najmniej dwa lata. Odważnie, prawda?

Netflix anuluje nieużywane konta, by poprawić swój wizerunek

W Netfliksie przyznają, iż taka decyzja będzie wiązała się ze spadkiem przychodów, ale to wybór, którym ma przynieść uznanie klientów i poprawić ogólny wizerunek firmy. I trzeba przyznać, że to bardzo śmiały ruch, bo w grę wchodzą miliony dolarów miesięcznie, które nie wpłyną na konto Netflixa. Niewiele firm zdecydowałoby się na taki altruistyczny ruch i za to należy się uznanie.

Jeśli jednak nie chcecie płacić za Netflix kilkudziesięciu złotych miesięcznie (a kilkuset rocznie!), zanim serwis po dwóch latach sam anuluje Wasze płatności, to wystarczy zaledwie kilka kliknięć, by zrezygnować ze subskrypcji. Wystarczy wejść w zakładkę Konto i kliknąć Anuluj członkostwo. Takie to proste.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Twórcy “Stranger Things” i Netflix znowu pozwani za kradzież pomysłów

Twórcy “Stranger Things” i Netflix znowu pozwani za kradzież pomysłów

netflix the gray man najdroższy film james bond

“The Gray Man”: najdroższy film Netflixa ma być jak James Bond