netflix jak wyłączyć autoodtwarzanie
Netflix wprowadza nową funkcję. Podpowiadamy jak wyłączyć autoodtwarzanie materiałów promocyjnych
in

Netflix mniej irytujący. Jak wyłączyć autoodtwarzanie filmów?

Denerwuje Was autoodtwarzanie zwiastunów, którymi zasypuje nas Netflix? Już nie musi, to przeszłość. Od teraz możecie wyłączyć tę funkcjonalność.

Netflix po wprowadzeniu autoodtwarzających się zwiastunów spotkał się z wyjątkowo skrajnymi opiniami – jednym widzom to nie przeszkadzało, inni sobie to rozwiązanie chwalili, ale jest również część abonentów, którzy nie znoszą wszędobylskich zwiastunów.

Możecie całkowicie wyłączyć autoodtwarzające się zwiastuny w serwisie Netflix

Do tej pory mieliśmy możliwość wyłączenia głosu w zapowiadanych filmach i serialach, ale niestety i tak byliśmy atakowani autoodtwarzajacymi się wideo. Jednym wyłączenie dźwięku wystarczało, innym nie, a teraz Netflix pozwolił nam całkowicie pozbyć się owych zapowiedzi.

Przyznaję, że nieraz nieco irytowała mnie regularność pojawiania się autoodtwarzających się zwiastunów, ale jednocześnie dzięki nim mogłem szybko i sprawnie zapoznać się z tym, co obecnie oferuje dla mnie Netflix. Tym samym zostanę przy dotychczasowym ustawieniu, czyli zapowiedzi z dźwiękiem, ale cieszy mnie, iż dano nam wybór. Od teraz możemy materiały promocyjne wyłączyć całkowicie i wrócić do nich w dowolnej chwili.

Jak wyłączyć autoodtwarzanie zwiastunów w serwisie Netflix?

To bardzo proste. Wystarczy, że wejdziecie na swój profil, a następnie przejdziecie do ustawień konta Netflixa – klikając zakładkę Konto. Później należy wejść w Ustawienia odtwarzania i odznaczyć opcję “Automatycznie odtwarzaj podglądy podczas wyszukiwania”. Tam możecie również wyłączyć autoodtwarzanie kolejnych odcinków oraz zmienić jakość wideo. Ostatnim krokiem jest zapisanie wybranych ustawień – wystarczy kliknąć “zapisz” i wszystko jest gotowe. Od teraz niestraszne Wam materiały promocyjne, które przygotował dla Was Netflix.

Skorzystacie z tej opcji i wyłączycie autoodtwarzanie zapowiedzi? Dajcie znać w komentarzach. Możecie też kupić netflixową koszulkę!

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

disney plus liczba abonentów

Disney Plus i zdumiewająca liczba abonentów. Poznajcie statystki serwisu

The Stranger serial netflix recenzja harlan coben
4/10

The Stranger – sezon 1 – recenzja serialu