netflix gore kevin spacey netflix kevin spacey
Kevin Spacey (źródło: Buzzfeed; edycja: Popkulturyści)
in

SMUTNESMUTNE SZOKSZOK

Netflix miał stracić przez aferę Kevina Spaceya 39 milionów dolarów

Netflix stracił dziesiątki milionów dolarów przez skasowanie filmu Gore, w którym główną rolę zagrał Kevin Spacey.

Biograficzny film o Gorze Vidalu, chociaż ukończony, został wrzucony do kosza w chwili, w której wybuchła afera w związku z licznymi oskarżeniami wobec Kevina Spacey’ego. Przypominam, że według słów rzekomych ofiar, aktor miał molestować seksualnie zarówno mężczyzn, jak i kobiety, w tym osoby nieletnie.

Niemal w tej samej chwili Spaceya usunięto z finałowego sezonu House of Cards. W szóstej odsłonie serialu, główne skrzypce zagra jego ekranowa żona, w którą od początku wciela się genialna Robin Wright. Jego bohatera, Franka Underwooda uśmiercono poza kadrem.

Ponadto producenci filmu Wszystkie pieniądze świata, na miesiąc przed premierą obsadzili Christophera Plummera w roli Jeana Paula Getty’ego. Zastąpili tym samym Spaceya, który nagrał wszystkie sceny w produkcji Ridleya Scotta. Przed premierą mówiono, że za ten film aktor może dostać kolejną nominację do Oscara.

Ostatecznie Netflix podjął decyzję, że nie wypuści filmu Gore, w którym Kevin Spacey zagrał główną rolę. Digital Spy informuje, że na tej decyzji Netflix mógł stracić 39 milionów dolarów.

Ostatni film z aktorem, Billionaire Boys Club zarobił w kinach niespełna 2 miliony dolarów. Spacey całkowicie zniknął z pola widzenia mediów. Najpewniej chce przeczekać burzę, która się wokół niego rozpętała.

Jakkolwiek decyzja Netflixa jest dosyć niekonsekwentna.

Serwis nie ma problemu z tym, że widzowie mogą oglądać chociażby Dziecko Rosemary Romana Polańskiego. Artysty, który zdobył niechlubne pierwsze miejsce w naszym rankingu najbardziej kontrowersyjnych reżyserów. Polańskiego oskarżono o gwałt na nieletniej. Do czego się przyznał, po czym zbiegł ze Stanów Zjednoczonych.

[interaction id=”5bd48be9535165f4f6ad8d6d”]

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

serial nielegalni online pl za darmo

Polski serial Nielegalni za darmo w serwisie Player.pl

film halloween 2018 recenzja online pl
8/10

Halloween (2018) – recenzja horroru z kultowej serii filmów Halloween