Shogun oglądaj online serial disney

Arcybiskup Stanisław Gądecki: Netflix zawiera promocję homoseksualizmu, hedonizmu i rozwiązłości

Dariusz Filipek
2 min czytania
Arcybiskup Stanisław Gądecki to ekspert od spraw treści homoseksualnych i hedonistycznych na Netfliksie

Z ostatniej chwili

Dziś będzie o księdzu, któremu się kojarzy. Od Stanisława Gądeckiego dostało się serwisowi Netflix, gdzie według księdza promuje się homoseksualizm, hedonizm i rozwiązłość.

Arcybiskup Stanisław Gądecki przedawkował rzeczywistość i w wywiadzie dla Katolickiej agencji informacyjnej okłada wszystkich, ale najbardziej dostaje się Netflixowi.

- Reklama -
Fallout Prime Video online promocja

Według niego serwis strumieniujący filmy i seriale jest wymysłem kulturowego marksizmu. Ponadto stoją za nim nieznani mocodawcy, którzy dopuszczają się promowanie homoseksualizmu, hedonizmu i rozwiązłości, czyli rzeczy, z którymi kościół katolicki nie potrafi poradzić sobie odkąd istnieje. Mogę tylko snuć fantazje, jak fantazje snuje Gądecki, stwierdzając, że ciągnie swój do swego.

“Dzisiaj, w dobie drugiej rewolucji komunikacyjnej, niemalże każdy serial dla młodzieży na Netflixie zawiera promocję homoseksualizmu, hedonizmu i rozwiązłości. Przeciwnicy wykorzystują obficie kanały dystrybucji treści i formowania sumień, które są mało używane w Kościele. (…) Są to obszary zagospodarowane całkowicie przez marksistów kulturowych, którzy konsekwentnie realizują program formowania posłusznego nowym ideom człowieka. I nie jest to tylko pytanie o treści dostępne w ramach tych technologii, ale także o to, kto faktycznie podejmuje decyzje o dopuszczeniu bądź wykluczeniu konkretnych treści w ramach tych technologii.” – Stwierdził Gądecki w serwisie KAI.

101 jak tracić wiernych

Widać, że starzy wrogowie kościół nudzą, więc jego światli przedstawiciele, żądni nowości, szukają świeżych przeciwników. Gądecki zmieszał homoseksualizm, protesty społeczne i Netflix, udając, że wszystko się łączy w sensowną całość. Gratuluję odwagi!

Jesteśmy świadkami totalnej degrengolady kłótliwego środowiska, które miało być przykładem dla innych. W takiej chwili nie dziwi ani trochę, że wierni odwracają się nie tylko od ludzi pokroju arcybiskupa, ale kościoła w ogóle. Wysoko postawieni hierarchowie kościelni okładający, co popadnie, z czym jest kościołowi nie po drodze, nie zapominając przy tym o snuciu teorii spiskowych dziejów, odstraszają nie tylko młodzież.

Duże słowa, głupie słowa

Jako osoba heteroseksualna zauważam, że w filmach i serialach, nie tylko w serwisie Netflix, jest duża reprezentacja osób LGBT+. Jednakże pomimo – jak zaznaczył arcybiskup – “promowania” tychże, wciąż jestem heteroseksualny. Miejmy nadzieję, a niektórzy nawet niech tę nadzieję w stwórcy pokładają, że te wszystkie skojarzenia nie udzielą się Gądeckiemu. Co by to było, gdyby go jeszcze przekabacono na mroczną stronę mocy?!? Wolę sobie nie wyobrażać.

- Reklama -
X-Men Disney Plus online promocja

Jedyne, co mogę poradzić księdzu upodlonemu i umorusanemu netflixowym zgorszeniem, to zrelaksować się i odpalić Katoflix, gdzie dostanie słowo boże na żądanie. Pray and chill!

Źródło: Kai

Śledźcie Popkulturystów

Chcecie być na bieżąco? Śledźcie nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit i Instagram. Zachęcamy do subskrypcji kanałów Popkulturystów RSS na Feedly oraz Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
bruce09lili
bruce09lili
3 lat temu

Dawno takich bzdur nie czytałem 🙂 Podobny poziom absurdu ma chyba tylko stwierdzenie “panujemy nad pandemiom” w ustach miłościwie nam panujących.
Chociaż gdybym miał się doszukać jakiejś logiki to kościołowi jest mocno nie na rękę pokazywanie, że osoby o innej orientacji mogą prowadzić normalne życie, bo wtedy nikt nie wstąpi w ich szeregi, żeby się ukryć 😛

Wojtas
3 lat temu

nie promuje , (przypadkiem tylko w Netflixie “co drugi” film jest o homoseksualistach ) , poprostu puszcza co jest modne i lubiane przez widzów , bo społeczeństwo domaga się widoku całujących się gejów

2
0
Would love your thoughts, please comment.x