netflix ksiądz homoseksualizm arcybiskup stanisław gądecki
Arcybiskup Stanisław Gądecki to ekspert od spraw treści homoseksualnych i hedonistycznych na Netfliksie
in ,

LOLLOL SUPER!SUPER! SMUTNESMUTNE

Arcybiskup Stanisław Gądecki: Netflix zawiera promocję homoseksualizmu, hedonizmu i rozwiązłości

Dziś będzie o księdzu, któremu się kojarzy. Od Stanisława Gądeckiego dostało się serwisowi Netflix, gdzie według księdza promuje się homoseksualizm, hedonizm i rozwiązłość.

Arcybiskup Stanisław Gądecki przedawkował rzeczywistość i w wywiadzie dla Katolickiej agencji informacyjnej okłada wszystkich, ale najbardziej dostaje się Netflixowi.

Według niego serwis strumieniujący filmy i seriale jest wymysłem kulturowego marksizmu. Ponadto stoją za nim nieznani mocodawcy, którzy dopuszczają się promowanie homoseksualizmu, hedonizmu i rozwiązłości, czyli rzeczy, z którymi kościół katolicki nie potrafi poradzić sobie odkąd istnieje. Mogę tylko snuć fantazje, jak fantazje snuje Gądecki, stwierdzając, że ciągnie swój do swego.

“Dzisiaj, w dobie drugiej rewolucji komunikacyjnej, niemalże każdy serial dla młodzieży na Netflixie zawiera promocję homoseksualizmu, hedonizmu i rozwiązłości. Przeciwnicy wykorzystują obficie kanały dystrybucji treści i formowania sumień, które są mało używane w Kościele. (…) Są to obszary zagospodarowane całkowicie przez marksistów kulturowych, którzy konsekwentnie realizują program formowania posłusznego nowym ideom człowieka. I nie jest to tylko pytanie o treści dostępne w ramach tych technologii, ale także o to, kto faktycznie podejmuje decyzje o dopuszczeniu bądź wykluczeniu konkretnych treści w ramach tych technologii.” – Stwierdził Gądecki w serwisie KAI.

101 jak tracić wiernych

Widać, że starzy wrogowie kościół nudzą, więc jego światli przedstawiciele, żądni nowości, szukają świeżych przeciwników. Gądecki zmieszał homoseksualizm, protesty społeczne i Netflix, udając, że wszystko się łączy w sensowną całość. Gratuluję odwagi!

Jesteśmy świadkami totalnej degrengolady kłótliwego środowiska, które miało być przykładem dla innych. W takiej chwili nie dziwi ani trochę, że wierni odwracają się nie tylko od ludzi pokroju arcybiskupa, ale kościoła w ogóle. Wysoko postawieni hierarchowie kościelni okładający, co popadnie, z czym jest kościołowi nie po drodze, nie zapominając przy tym o snuciu teorii spiskowych dziejów, odstraszają nie tylko młodzież.

Duże słowa, głupie słowa

Jako osoba heteroseksualna zauważam, że w filmach i serialach, nie tylko w serwisie Netflix, jest duża reprezentacja osób LGBT+. Jednakże pomimo – jak zaznaczył arcybiskup – “promowania” tychże, wciąż jestem heteroseksualny. Miejmy nadzieję, a niektórzy nawet niech tę nadzieję w stwórcy pokładają, że te wszystkie skojarzenia nie udzielą się Gądeckiemu. Co by to było, gdyby go jeszcze przekabacono na mroczną stronę mocy?!? Wolę sobie nie wyobrażać.

Jedyne, co mogę poradzić księdzu upodlonemu i umorusanemu netflixowym zgorszeniem, to zrelaksować się i odpalić Katoflix, gdzie dostanie słowo boże na żądanie. Pray and chill!

Źródło: Kai

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

amc plus amc+ serwis

AMC Plus napędza AMC Networks w dobie odpływu widzów z kablówki

hbo seriale sensacyjne kryminalne

Produkcje sensacyjne i kryminalne w HBO