netflix listopad 2019 seriale filmy nowości premiery
8/10
Netflix na listopad przygotował mnóstwo nowości serialowych i filmowych!
in , , ,

SUPER!SUPER! SZOKSZOK SMUTNESMUTNE

Netflix listopad 2019 – lista premier seriali i filmów oraz ocena nowości

Netflix na listopad 2019 roku przygotował sporo nowości, a pośród premier znalazło się kilka świetnie zapowiadających się filmów i seriali.

Listopadowa oferta Netflixa powinna zadowolić nawet największych malkontentów. Zapewne wielu z nas skusi się na powroty The End of the F***ing World, Atypowego czy The Crown, ale nie zabraknie świetnie zapowiadających się nowości. Moją szczególną uwagę zwrócił teatralny Syn Ameryki, który błyszczy już na krótkim zwiastunie. Jednak ukoronowaniem tego miesiąca będzie Irlandczyk – więcej niż doceniony przez krytyków film Martina Scorsese, który na długo przed premierą ogłoszono wybitnym dziełem. Wydaje mi się, że warto zainteresować się również thrillerem Ptak, który zwiastował trzęsienie ziemi. Ponadto w serwisie wyląduje Zimna wojna. Z kolei fani interesujących dokumentów, powinni sprawdzić Iwana Groźnego z Treblinki.

Seriale Netflix listopad 2019

Atypowy – sezon 3 – 1 listopada

Sam rozpoczyna studia, a tym samym wkracza na ścieżkę pełną nowych wyzwań. Czy uda mu się nawiązać nowe znajomości i nauczyć się zarządzać swoim czasem?

Fala – sezon 1 – 1 listopada

Grupa nastolatków walczy o lepszą przyszłość pod wodzą nowego ucznia, który bierze sobie do pomocy czterech outsiderów. Sprawy przybierają jednak nieoczekiwany obrót.

H – sezon 1 – 1 listopada

Barcelona, lata 60. Helena zdobywa serce niebezpiecznego szefa kartelu heroinowego i doskonali swoje umiejętności, aby awansować w hierarchii mafijnej.

Głowa rodziny – sezon 15 – 1 listopada

 

Bezceremonialny serial animowany Setha MacFarlane’a opowiada zwariowane przygody grubiańskiego Petera Griffina i jego dysfunkcyjnej rodziny.

Peaky Blinders – sezon 5 – 4 listopada

W 1929 roku rodzinę Shelbych dotyka krach na giełdzie. Tommy musi stawić czoło młodszym członkom rodziny, którzy zagrażają jego władzy, oraz faszystom.

The End of the F***ing World – sezon 2 – 5 listopada

https://www.youtube.com/watch?v=8XvFO83LXBE

Minęły dwa lata, odkąd James i Alyssa wyruszyli w koszmarną podróż. Teraz na wolność wychodzi spragniona zemsty kobieta, która ma obsesję na punkcie ofiary nastolatków.

She-Ra i księżniczki mocy – sezon 4 – 5 listopada

Catra poprzysięga, że podbije Etherię, zanim przybędzie Horde Prime. Z kolei Glimmer próbuje odnaleźć się w nowej roli, a Adora i księżniczka walczą z intrygami.

Greenleaf – sezon 4 – 6 listopada

Greenleafowie muszą wspólnie stawić czoło kryzysowi, kiedy Calvary zaczyna podlegać nowemu duszpasterstwu. Ich sojuszom zaczynają zagrażać skrywane sekrety.

Busted! – sezon 2 – 8 listopada

Detektywi amatorzy usiłują rozwiązać zagadkowe sprawy. Wspólnym elementem układanki może być tajemnicza postać.

Kto zje zielone jajka sadzone? – sezon 1 – 8 listopada

Guy i Sam wyruszają w podróż, aby ocalić pewne zagrożone zwierzę. Po drodze nauczą się, czym są nadzieja i przyjaźń… oraz jak smakuje pewna pyszna ryba.

Little Things – sezon 3 – 9 listopada

Kavya i Dhruv starają się utrzymać związek na odległość. Jednak ich próba zbudowania własnej tożsamości zaczyna oddziaływać na ich relację.

The Stranded – sezon 1 – 14 listopada

W wyniku tsunami grupa nastolatków zostaje uwięziona w prywatnej szkole na wyspie. Wiedzą, że pomoc szybko nie nadejdzie, więc muszą radzić sobie sami.

Na spacerniaku – sezon 2 – 15 listopada

Poświęcenie. Przetrwanie. Żal. Zemsta. Jak daleko posunie się matka, by chronić bliskich? I jaką cenę przyjdzie jej za to zapłacić?

The Crown – sezon 3 – 17 listopada

https://www.youtube.com/watch?v=vLXYfgpqb8A

Nastały lata 60. Anglia zmaga się z kryzysem gospodarczym oraz rosnącym w siłę ruchem nacjonalistycznym, a rodzina królewska traci autorytet.

Śmiertelni – sezon 1 – 22 listopada

https://www.youtube.com/watch?v=roJUaIAKUOg

Obdarzeni mocami przez ducha voodoo, pozornie bardzo różni od siebie licealiści — Sofiane, Victor i Luisa — łączą siły, aby odnaleźć zabójcę brata Sofiane’a.

Pełne morze – sezon 2 – 22 listopada

Wykwintna kuchnia. Muzyka. Romans. Rejs luksusowym statkiem byłby wspaniały, gdyby nie seria zagadkowych zgonów.

Smoczy książę – sezon 3 – 22 listopada

Niezwykłe odkrycie skłania dwóch będących ludźmi książąt i elfią zabójczynię do zawarcia sojuszu i rozpoczęcia misji mającej zakończyć konflikt między ich krainami.

Dolly Parton’s Heartstrings – sezon 1 – 22 listopada

Antologia ośmiu niezwykłych opowieści o miłości, duchowości, trudach życia i zemście inspirowana muzyką Dolly Parton.

Final Space – sezon 2 – 24 listopada

Gary i jego dzielni kumple przemierzają galaktykę w poszukiwaniu Quinna. Biorą też udział w zjazdach rodzinnych i regatach, i spotykają podejrzanie zadowolone stworzenia.

Mitomanka – sezon 1 – 28 listopada

Elvira podejrzewa, że jej mąż ma romans, więc zaczyna udawać ciężko chorą. To małe kłamstewko pociąga jednak za sobą duże konsekwencje.

Levius – sezon 1 – 28 listopada

Levius nie może zapomnieć o koszmarze wojny, która zabrała mu rodziców. Aby odreagować, postanawia wziąć udział w turnieju Mecha Boxing.

Wikingowie – sezon 5, część 2 – 29 listopada

https://www.youtube.com/watch?v=ATW0SGzSM3U

Naturalistycznie przedstawiona historia podbojów nieustraszonego wikinga Ragnara Lothbroka, który poszerza nordyckie wpływy, podważając przywództwo lokalnego jarla.

Filmy Netflix listopad 2019

Syn Ameryki – sezon 1 – 1 listopada

Była międzyrasowa para poszukuje informacji o swoim zaginionym synu. Film oparty na broadwayowskiej sztuce. W rolach głównych Kerry Washington i Steven Pasquale.

Król – 1 listopada

Anglia, XV w. Książę Hal niespodziewanie obejmuje tron. Choć jeszcze wczoraj prowadził życie królewicza, dzisiaj musi odnaleźć się w roli władcy i walczyć z chaosem.

Zimna wojna – 1 listopada

Historia trudnej miłości w czasach zimnej wojny w Europie. Dwoje kochanków nie może bez siebie żyć, ale polityka i osobiste demony uniemożliwiają im bycie razem.

Drive – 1 listopada

Okryty złą sławą złodziej próbuje dokonać wielkiego skoku z pomocą uczestniczki ulicznych wyścigów. Para używa zawiłych podstępów, by zwieść skorumpowane władze.

Upalne święta – 1 listopada

Elegancka mieszkanka Nowego Jorku, którą opuścił mąż, udaje się samotnie na safari do Afryki i odnajduje w życiu nowy cel. W rolach głównych Kristin Davis i Rob Lowe.

Człowiek wolny od grawitacji – 1 listopada

Dziecko, które nie podlega prawom grawitacji, wyrasta na ponadprzeciętnego mężczyznę — i światowego celebrytę. W głębi serca pragnie jednak normalnego życia.

Ghost Story – 1 listopada

Po tragicznym wypadku samochodowym duch mężczyzny zostaje uwięziony w domu, który dzielił z żoną. Jednocześnie drzwi do przeszłości i przyszłości zaczynają się otwierać.

W śnieżną noc – 8 listopada

W Wigilię nad małe miasteczko nadciąga burza śnieżna, która wywraca do góry nogami przyjaźnie, życie uczuciowe oraz przyszłość grupki licealistów.

Paradise Beach – 8 listopada

Mehdi wychodzi z więzienia i zamierza wyrównać rachunki. Ale najpierw musi nawiązać kontakt ze swoją ekipą, która mieszka w rajskim nadmorskim kurorcie w Tajlandii.

Piła: Dziedzictwo – 15 listopada

Ósma część thrillerów z serii Piła, traktujący o mordercy posługującym się tytułowym pseudonimem. Film został wyreżyserowany przez Michaela i Petera Spierigów, a scenariusz napisali Josh Stolberg i Peter Goldfinger. (Wikipedia)

Klaus – 15 listopada

Jeden z twórców filmu „Jak ukraść Księżyc” przedstawia animowaną opowieść świąteczną, w której listonosz zaprzyjaźnia się z tajemniczym konstruktorem zabawek.

Ptak, który zwiastował trzęsienie ziemi – 15 listopada

W latach 80. w Tokio tajemnicza ekspatka jest podejrzewana o zabójstwo przyjaciółki, która zaginęła po wyjściu na jaw trójkąta miłosnego obu kobiet z fotografem.

Mój brat – 22 listopada

Przerzucony z pełnego przemocy domu do brutalnego ośrodka poprawczego nastolatek uczy się życia w nowej rzeczywistości i nawiązuje niezwykłe sojusze, aby przetrwać.

Wieczór gier – 23 listopada

Annie i Max są szczęśliwym małżeństwem. Oboje mają wspólną pasję – uwielbiają gry towarzyskie i poświęcają im jeden wieczór w tygodniu. Spotykają się z dwiema innymi parami, aby rywalizować o zwycięstwo. Jeden z uczestników zabawy, odnoszący sukcesy w każdej dziedzinie brat Maksa, Brooks, proponuje, by tym razem rozwiązali sprawę fikcyjnego morderstwa z podstawionymi przestępcami i agentami. (Wikipedia)

Tamte dni, tamte noce – 25 listopada

Film, którego akcja osadzona jest w 1983 roku w północnych Włoszech, opowiada historię letniego romansu siedemnastoletniego Elio Perlmana i dwudziestoczteroletniego asystenta jego ojca-profesora, Olivera.

Irlandczyk – 27 listopada

Osadzona w powojennej Ameryce epicka opowieść widziana oczami weterana II wojny światowej Franka Sheerana, oszusta i płatnego mordercy pracującego dla najbardziej osławionych przestępców XX wieku. Rozgrywająca się na przestrzeni kilkudziesięciu lat saga poświęcona jest jednej z największych zagadek kryminalnych w historii Stanów Zjednoczonych – tajemniczemu zaginięciu legendarnego przywódcy związków zawodowych Jimmy’ego Hoffa. Widzowie wezmą udział w brutalnej podróży, podczas której zostaną przed nimi odsłonięte kulisy funkcjonowania przestępczego półświatka, wewnętrznych walk o wpływy oraz kryminalnych powiązań ze światem polityki.

Atlantyk – 29 listopada

Ada, siedemnastolatka z przedmieść Dakaru, zakochuje się w Souleimanie — młodym budowlańcu, który kiedyś zaginął na morzu.

Zgubiłam swoje ciało – 29 listopada

W tym nagrodzonym filmie animowanym odcięta dłoń przemierza Paryż w poszukiwaniu właściciela, a w tle snuje się opowieść o młodej miłości i wspomnieniach z dzieciństwa.

Dokumenty Netflix listopad 2019

Pożar w raju – 1 listopada

Ocaleni wspominają potężny pożar Camp Fire, który w 2018 r. zniszczył miasteczko Paradise i okazał się największym z pożarów, jakie kiedykolwiek nawiedziły Kalifornię.

Iwan Groźny z Treblinki – sezon 1 – 4 listopada

Staruszek z Cleveland zostaje oskarżony o przerażającą zbrodnię. Prokuratura twierdzi, że jest „Iwanem Groźnym” — brutalnym strażnikiem z obozu koncentracyjnego.

Mam swój zespół: Nasty Cherry – sezon 1 – 15 listopada

Szczery do bólu serial dokumentalny. Gwiazda popu Charli XCX podejmuje się roli mentorki żeńskiej grupy rockowej stojącej u progu wielkiej kariery… lub katastrofy.

The Toys That Made Us – sezon 3 – 15 listopada

W nowym sezonie kolejne osoby odpowiedzialne za stworzenie najsłynniejszych zabawek w historii opowiadają o wzlotach, a czasem też upadkach, swoich dzieł.

Bikram: jogin, guru, przestępca seksualny – 20 listopada

Charyzmatyczny jogin Bikram Choudhury wydawał się wzorem do naśladowania — do czasu, gdy na jaw wyszła wstrząsająca prawda.

Programy telewizyjne Netflix listopad 2019

Porady różowej brygady: Wycieczka do Japonii! – sezon 1 – 1 listopada

Różowa Brygada jedzie do Japonii, gdzie zachwyca się bogatą kuchnią i kulturą oraz spotyka się z czwórką mężczyzn i kobiet, którym przyda się bardziej o siebie zadbać.

Być patriotą — zaprasza Hasan Minha – sezon 5 – 10 listopada

Powraca nowatorski program komediowy, w którym Hasan Minhaj w przenikliwy sposób analizuje nowe informacje ze świata globalnej polityki i kultury.

Nailed It! Holiday – sezon 2 – 22 listopada

Oto „Nailed It!” w świątecznej wersji — z brakującymi składnikami, niemożliwymi do realizacji zadaniami i deserami, które nie wyglądają ani trochę apetycznie.

Kalendarz premier Netflix listopad 2019

Produkcje oryginalne

 • Syn Ameryki 01/11/2019
 • Atypowy: Sezon 3 01/11/2019
 • H 01/11/2019
 • Porady różowej brygady: Wycieczka do Japonii! 01/11/2019
 • Fala 01/11/2019
 • Drive 01/11/2019
 • Upalne święta 01/11/2019
 • Król 01/11/2019
 • Człowiek wolny od grawitacji 01/11/2019
 • Pożar w raju 01/11/2019
 • Cześć, ninja! 01/11/2019
 • Tru: Zbiory pysiojabłek 01/11/2019
 • Iwan Groźny z Treblinki 04/11/2019
 • The End of the F***ing World: Sezon 2 05/11/2019
 • Tune in for Love 05/11/2019
 • Seth Meyers: Lobby Baby 05/11/2019
 • Tune in for love 05/11/2019
 • She-Ra i księżniczki mocy: Sezon 4 05/11/2019
 • Greenleaf: Sezon 4 06/11/2019
 • SCAMS 06/11/2019
 • Busted!: Sezon 2 08/11/2019
 • Kto zje zielone jajka sadzone? 08/11/2019
 • Paradise Beach 08/11/2019
 • W śnieżną noc 08/11/2019
 • Little Things: Sezon 3 09/11/2019
 • Być patriotą — zaprasza Hasan Minhaj: Część 5 10/11/2019
 • Jeff Garlin: Our Man In Chicago 12/11/2019
 • Harvey Girls Forever!: Sezon 3 12/11/2019
 • Maradona w Meksyku 13/11/2019
 • The Stranded 14/11/2019
 • Fadily Camara: Twoja najzabawniejsza przyjaciółka 14/11/2019
 • Na spacerniaku: Część 2 15/11/2019
 • Mam swój zespół: Nasty Cherry 15/11/2019
 • El Club 15/11/2019
 • The Toys That Made Us: Sezon 3 15/11/2019
 • Areszt domowy 15/11/2019
 • Klaus 15/11/2019
 • Ptak, który zwiastował trzęsienie ziemi 15/11/2019
 • GO! Niezapomniana impreza 15/11/2019
 • Mała Lama: Sezon 2 15/11/2019
 • The Crown: Sezon 3 17/11/2019
 • Iliza Shlesinger: Unveiled 19/11/2019
 • No hay tiempo para la verguenza 19/11/2019
 • Lorena, Light-Footed Woman 20/11/2019
 • Bikram: jogin, guru, przestępca seksualny 20/11/2019
 • Świąteczny rycerz 21/11/2019
 • Śmiertelni 22/11/2019
 • Dolly Parton’s Heartstrings 22/11/2019
 • Pełne morze: Sezon 2 22/11/2019
 • Nailed It! Holiday!: Sezon 2 22/11/2019
 • Mój brat 22/11/2019
 • Opowieści z narkoświata 22/11/2019
 • Nobody’s Looking 22/11/2019
 • Singapore Social 22/11/2019
 • Mon frère 22/11/2019
 • Dinołaczka 22/11/2019
 • Smoczy Książę: Sezon 3 22/11/2019
 • Final Space: Sezon 2 24/11/2019
 • Zona Rosa 26/11/2019
 • Mike Birbiglia: The New One 26/11/2019
 • Dzieciaki straszaki ratują Święta 26/11/2019
 • Tru: Zimowe życzenia 26/11/2019
 • Irlandczyk 27/11/2019
 • Niebezpieczne produkty 27/11/2019
 • Obłędnych Świąt! 28/11/2019
 • Mitomanka 28/11/2019
 • Święta nie na bogato 28/11/2019
 • Levius 28/11/2019
 • Lugar de Mulher 28/11/2019
 • John Crist: I Ain’t Prayin For That 28/11/2019
 • Słodkie szaleństwo na Święta 29/11/2019
 • Filmy naszej młodości 29/11/2019
 • Atlantyk 29/11/2019
 • Zgubiłam swoje ciało 29/11/2019
 • Frytka i Kartofelcia: Sezon 2 29/11/2019

Produkcje na licencji

 • Mali agenci 01/11/2019
 • Mali agenci 2: Wyspa marzeń 01/11/2019
 • Mali agenci 3: Koniec gry 01/11/2019
 • Sekstaśma 01/11/2019
 • American Hustle 01/11/2019
 • W pogoni za szczęściem 01/11/2019
 • Tatu 01/11/2019
 • In My Country 01/11/2019
 • New Money 01/11/2019
 • Up North 01/11/2019
 • Odcinek świąteczny: Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 01/11/2019
 • Kleo i Kubuś 01/11/2019
 • Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded Orphans 01/11/2019
 • Ghost Story 01/11/2019
 • Tucker – konstruktor marzeń 01/11/2019
 • Naznaczony: rozdział 2 01/11/2019
 • Mowa ptaków 01/11/2019
 • Zimna wojna 01/11/2019
 • Głowa rodziny 01/11/2019
 • Mowa ptaków 02/11/2019
 • A Remarkable Tale 02/11/2019
 • Czarna lista 03/11/2019
 • Supergirl 03/11/2019
 • Mustang: Duch wolności 05/11/2019
 • Zombie Express 07/11/2019
 • Najważniejsze wydarzenia II wojny światowej w kolorze 09/11/2019
 • Czas mroku 10/11/2019
 • Mars 12/11/2019
 • Ameryko, nadchodzimy! 12/11/2019
 • Niewinne 13/11/2019
 • Suburbicon 15/11/2019
 • Piła: Dziedzictwo 15/11/2019
 • Nic do stracenia (część 2) 15/11/2019
 • Mama i tata 17/11/2019
 • Niech żyje Król Julian: Na wygnaniu 18/11/2019
 • Ogniem i mieczem 20/11/2019
 • Piąta pora roku 20/11/2019
 • Żyć nie umierać 20/11/2019
 • VOLTA 20/11/2019
 • Obława 22/11/2019
 • Maria Skłodowska-Curie 22/11/2019
 • Wieczór gier 23/11/2019
 • Tamte dni, tamte noce 25/11/2019
 • Action Point: Park rozrywki 29/11/2019
 • U Pana Boga w ogródku 29/11/2019
 • U Pana Boga za miedzą 29/11/2019
 • Układ zamknięty 29/11/2019
 • Wikingowie: Sezon 5 część 2 29/11/2019

Netflix wybornie przygotował się na listopad, a grudzień zapowiada się jeszcze goręcej i nie zakrzyczy tego nawet potężnie minusowa zima, gdyż pojawi się serialowy Wiedźmin. I chociaż gołym okiem widać, że w tym miesiącu biblioteka serwisu napęcznieje również od produkcji szrotowych, to i tak będziemy mieli co oglądać!

Pełna oferta serwisu Netflix >>

Źródło opisów: Netflix, jeśli nie oznaczono inaczej
Źródło informacji: Netflix – informacja prasowa

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Netflix - ocena oferty na listopad 2019 roku
8/10
8/10

Werdykt

Tegoroczny listopad na Netfliksie zapowiada się na jeden z najlepszych miesięcy w serwisie.

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

wiedzmin netflix zwiastun premiera data premiery

Netflix pokazał drugi zwiastun Wiedźmina i potwierdził datę premiery

hbo go listopad 2019 seriale filmy nowosci premiery
6/10

HBO GO listopad 2019 – lista premier seriali i filmów oraz ocena nowości