serial luke cage netflix luke cage serial
Luke kontra Bushmaster - dajcie mi namiar na jego dentystę (Netflix)
in

Luke Cage kontra Mariah Dillard na nowym zwiastunie serialu

Nie jestem wielkim fanem pierwszego sezonu serialu Luke Cage, ale jako niepoprawny optymista, którego rzeczywistość co rusz zaskakuje, czekam na kontynuację z nadzieją, iż twórcy tym razem nieco bardziej się postarali.

Luke Cage prostuje Harlem dzięki swoim nadludzkim umiejętnościom. Dilerzy, złodzieje i wszelkiej maści inni przestępcy muszą się mieć na baczności. Jednak pomimo tego, że ludzie go kochają, znajdą się również tacy, którym nie w smak to, że na dzielnicy rozpasa się samozwańczy obrońca uciśnionych. Kolejka niezadowolonych jest długa, ale nasz bohater najbardziej dał się we znaki Marii Dillard (w tej roli ponownie świetna Alfre Woodard), a to pamiętliwa kobieta. Pojawia się również nowy przeciwnik – Bushmaster, w którego wcielił się znany z Zamętu i Kronik Times Square Mustafa Shakir. Mężczyzna także posiada niesamowite zdolności i będzie godnym przeciwnikiem dla kuloodpornego herosa.

https://www.youtube.com/watch?v=O8cI8SHLaLQ

Nie jest to najlepszy zwiastun świata i widać w nim dużą zachowawczość, ale całkiem przyzwoicie zapowiada nadchodzące wielkimi krokami widowisko Marvela i Netflixa. Niedługo przekonamy się, czy serial podoła oczekiwaniom. Premiera 13-odcinkowego sezonu już 22 czerwca.

Luke Cage w serwisie Netflix

serial luke cage sezon 2 zwiasyn
Plakat drugiego sezonu serialu Luke Cage (Netflix)

Źródło: YouTube – Netflix

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

tvn pułapka serial pułapka tvn

TVN serialem Pułapka może powalczyć o abonentów Netflixa

serial 13 powodów netflix 13 powodów serial

Ciągle najchętniej wybieramy Trzynaście powodów na serialowe maratony