in

Luke Cage kontra Mariah Dillard na nowym zwiastunie serialu

Luke Cage jak na superbohatera przystało, znowu nie będzie miał z górki.

Luke kontra Bushmaster - dajcie mi namiar na jego dentystę (Netflix)

Nie jestem wielkim fanem pierwszego sezonu serialu Luke Cage, ale jako niepoprawny optymista, którego rzeczywistość co rusz zaskakuje, czekam na kontynuację z nadzieją, iż twórcy tym razem nieco bardziej się postarali.

Luke Cage prostuje Harlem dzięki swoim nadludzkim umiejętnościom. Dilerzy, złodzieje i wszelkiej maści inni przestępcy muszą się mieć na baczności. Jednak pomimo tego, że ludzie go kochają, znajdą się również tacy, którym nie w smak to, że na dzielnicy rozpasa się samozwańczy obrońca uciśnionych. Kolejka niezadowolonych jest długa, ale nasz bohater najbardziej dał się we znaki Marii Dillard (w tej roli ponownie świetna Alfre Woodard), a to pamiętliwa kobieta. Pojawia się również nowy przeciwnik – Bushmaster, w którego wcielił się znany z Zamętu i Kronik Times Square Mustafa Shakir. Mężczyzna także posiada niesamowite zdolności i będzie godnym przeciwnikiem dla kuloodpornego herosa.

Nie jest to najlepszy zwiastun świata i widać w nim dużą zachowawczość, ale całkiem przyzwoicie zapowiada nadchodzące wielkimi krokami widowisko Marvela i Netflixa. Niedługo przekonamy się, czy serial podoła oczekiwaniom. Premiera 13-odcinkowego sezonu już 22 czerwca.

Luke Cage w serwisie Netflix

serial luke cage sezon 2 zwiasyn
Plakat drugiego sezonu serialu Luke Cage (Netflix)

Źródło: YouTube – Netflix

Polub nas na Facebooku

tvn pułapka serial pułapka tvn

TVN serialem Pułapka może powalczyć o abonentów Netflixa

serial 13 powodów netflix 13 powodów serial

Ciągle najchętniej wybieramy Trzynaście powodów na serialowe maratony