The Boys sezon 4

Magda Gessler w Orange is the New Black – więzienne jedzenie nie dla niej

Dariusz Filipek
1 min czytania
Magda Gessler w klipie Netfliksa (zdjęcie: Netflix; edycja: Popkulturyści)

Z ostatniej chwili

Polski oddział Netflixa wpadł na genialny w swej prostocie pomysł. Promuje najnowszy sezon Orange is the New Black twarzą, którą wszyscy doskonale kojarzycie. Postawiono na wiecznie niezadowoloną Magdę Gessler.

Możecie sobie wyobrazić, co Magda Gessler sądzi o więziennym jedzeniu. A właściwie nie musicie zanadto wysilać wyobraźni, gdyż znana kontestatorka kuchni różnych i różniastych, wystąpiła w krótkim klipie Netflixa, promującym 6. sezon Orange is the New Black. I co oczywiste narzeka, jak to ma w swojej naturze.

- Reklama -
Ad image

Może Netflix powinien zastanowić się nad podkupieniem Magdy Gessler stacji TVN? Bo ta osobowość telewizyjna, jak zwykle daje radę.

A sam pomysł był świetny, zabawny i oby więcej takich kreatywnych prób zainteresowania widzów nowymi produkcjami. Tym bardziej że powyższy materiał okazał się wiralowym strzałem w dziesiątkę.

Przypominam na koniec, że najnowszy sezon Orange is the New Black jest od dziś dostępny na Netfliksie.

Orange is the New Black w serwisie Netflix

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz