netflix magda gessler magda gessler oitnb magda gessler orange is the new black magda gessler netflix
Magda Gessler w klipie Netfliksa (zdjęcie: Netflix; edycja: Popkulturyści)
in

LOLLOL SUPER!SUPER!

Magda Gessler w Orange is the New Black – więzienne jedzenie nie dla niej

Polski oddział Netflixa wpadł na genialny w swej prostocie pomysł. Promuje najnowszy sezon Orange is the New Black twarzą, którą wszyscy doskonale kojarzycie. Postawiono na wiecznie niezadowoloną Magdę Gessler.

Możecie sobie wyobrazić, co Magda Gessler sądzi o więziennym jedzeniu. A właściwie nie musicie zanadto wysilać wyobraźni, gdyż znana kontestatorka kuchni różnych i różniastych, wystąpiła w krótkim klipie Netflixa, promującym 6. sezon Orange is the New Black. I co oczywiste narzeka, jak to ma w swojej naturze.

Może Netflix powinien zastanowić się nad podkupieniem Magdy Gessler stacji TVN? Bo ta osobowość telewizyjna, jak zwykle daje radę.

A sam pomysł był świetny, zabawny i oby więcej takich kreatywnych prób zainteresowania widzów nowymi produkcjami. Tym bardziej że powyższy materiał okazał się wiralowym strzałem w dziesiątkę.

Przypominam na koniec, że najnowszy sezon Orange is the New Black jest od dziś dostępny na Netfliksie.

Orange is the New Black w serwisie Netflix

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

gdzie obejrzeć castle rock gdzie zobaczyć castle rock hbo go castle rock hbo

Zastanawialiście się, gdzie oglądać Castle Rock? W Polsce serial pokaże HBO GO

serial Piknik pod Wiszącą Skałą serial Piknik pod Wiszącą Skałą online pl Piknik pod Wiszącą Skałą lektor Piknik pod Wiszącą Skałą napisy Picnic at Hanging Rock

Canal+ pokaże miniserial Piknik pod Wiszącą Skałą