in

SMUTNESMUTNE OkropneOkropne

Marvel kręci nowe sezony seriali dla Netflixa. Być może ostatnie

marvel netflix daredevil iron fist
Szykujcie się na trzeci sezon serialu Daredevil i drugą odsłonę widowiska Iron Fist | Marvel Television

Netflix powoli żegna się z superbohaterami Marvela, ale póki umowy produkcyjne są w mocy, dopóty Marvel nakręci jeszcze kilka sezonów już zapoczątkowanych seriali.

Na antenie Netflixa na pewno zobaczymy jeszcze drugi sezon serialu Luke Cage oraz Jessica Jones, a już 6 grudnia rozpoczną się zdjęcia do kontynuacji Iron Fista. W głównej roli ponownie zobaczymy Finna Jones’a.

Pierwszy sezon przygód Danny’ego Randa nie spotkał się z przychylnością krytyków i większości widzów. Jak będzie w przypadku drugiego, na razie ciężko powiedzieć. Data premiery nie została ustalona. Pocieszającą wiadomością jest fakt, iż Scotta Bucka (Inhumans, Dexter) zastąpiono Ravenem Metznerem na stołku showrunnera. Jednak na razie nie strzelałbym z szampanów, gdyż Metzner jest odpowiedzialny za scenariusz do pierwszej odsłony Iron Fista, a na koncie ma produkcje przeciętne. Pisał skrypty i był współproducentem, chociażby Heroes Reborn, Wrogiego nieba, Daybreak, Clue oraz Six Degrees.

Ponadto na ulice Nowego Jorku wrócił Daredevil. Zdjęcia do trzeciego sezonu potrwają od 15. października i mają zakończyć się 30 czerwca. Od 13. do 16. listopada niektóre ulice zostaną tymczasowo wyłączone z ruchu, gdyż prace nad serialem wrą.

Niemniej w przypadku netflixowych seriali Marvela możemy mówić już wyłącznie o trupie przy aparaturze podtrzymującej życie. Disney niedługo zamierza wyciągnąć kabel i tym samym uśmiercić wszystkie widowiska, które Marvel Televison i ABC Studios produkują dla SVOD z Los Gatos.

Źródło: ComicBook.com, Twitter

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zwiastun serialu korona królów tvp 1 premiera

Zwiastun serialu Korona Królów nie zachwyca, ale internauci przesadzają

Wzrost cen Netflixa abonament ceny

Ankieta: Wzrost cen Netflixa, abonenci wściekli – zapłacilibyście więcej?