The Boys sezon 4

Marvel kręci nowe sezony seriali dla Netflixa. Być może ostatnie

Dariusz Filipek
2 min czytania
Szykujcie się na trzeci sezon serialu Daredevil i drugą odsłonę widowiska Iron Fist | Marvel Television

Z ostatniej chwili

Netflix powoli żegna się z superbohaterami Marvela, ale póki umowy produkcyjne są w mocy, dopóty Marvel nakręci jeszcze kilka sezonów już zapoczątkowanych seriali.

Na antenie Netflixa na pewno zobaczymy jeszcze drugi sezon serialu Luke Cage oraz Jessica Jones, a już 6 grudnia rozpoczną się zdjęcia do kontynuacji Iron Fista. W głównej roli ponownie zobaczymy Finna Jones’a.

- Reklama -
Ad image

Pierwszy sezon przygód Danny’ego Randa nie spotkał się z przychylnością krytyków i większości widzów. Jak będzie w przypadku drugiego, na razie ciężko powiedzieć. Data premiery nie została ustalona. Pocieszającą wiadomością jest fakt, iż Scotta Bucka (Inhumans, Dexter) zastąpiono Ravenem Metznerem na stołku showrunnera. Jednak na razie nie strzelałbym z szampanów, gdyż Metzner jest odpowiedzialny za scenariusz do pierwszej odsłony Iron Fista, a na koncie ma produkcje przeciętne. Pisał skrypty i był współproducentem, chociażby Heroes Reborn, Wrogiego nieba, Daybreak, Clue oraz Six Degrees.

Ponadto na ulice Nowego Jorku wrócił Daredevil. Zdjęcia do trzeciego sezonu potrwają od 15. października i mają zakończyć się 30 czerwca. Od 13. do 16. listopada niektóre ulice zostaną tymczasowo wyłączone z ruchu, gdyż prace nad serialem wrą.

https://twitter.com/UseableID/status/929485538511507456

Niemniej w przypadku netflixowych seriali Marvela możemy mówić już wyłącznie o trupie przy aparaturze podtrzymującej życie. Disney niedługo zamierza wyciągnąć kabel i tym samym uśmiercić wszystkie widowiska, które Marvel Televison i ABC Studios produkują dla SVOD z Los Gatos.

Źródło: ComicBook.com, Twitter

- Reklama -
Skazana Max serial

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz