Netflix The Umbrella Academy serial
The Umbrella Academy (źródło: Dark Horse Comics, Netflix; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER!

Zwiastun serialu Netflixa The Umbrella Academy z Ellen Page

https://www.youtube.com/watch?v=S_N66KVLgW4

Droga The Umbrella Academy z komiksu na ekran była długa i wyboista. Początkowo Universal chciał zrobić z tej historii film. Jednak tamten projekt zmarł śmiercią naturalną, aż w zeszłym roku ogłoszono, iż powstanie serial, który obejrzycie na Netflisksie.

serial The Umbrella Academy netflix
Plakat serialu The Umbrella Academy (Netflix)

Akcja The Umbrella Academy rozpoczyna się w momencie, w którym niespodziewające się niczego kobiety, nagle rodzą dzieci. Genialny milioner adoptuje siódemkę spośród ponad czterdziestu tak poczętych dzieciaków. Wychowuje, edukuje i trenuje ich. Główna akcja wielokrotnie nagradzanego komiksu Gerarda Waya rozgrywa się wiele lat po ich narodzinach, kiedy spotykają się na pogrzebie mentora. Dowiadują się wtedy, że mają kilka dni na to, by ocalić świat. Niestety jeden z niewydarzonych superbohaterów zmienił stronę barykady.

W The Umbrella Academy zobaczymy między innymi Ellen Page, Toma Hoppera, Davida Castaneda, Emmy Raver-Lampman, Aidana Gallaghera i Roberta Sheehana. Za serial odpowiedzialny jest Steve Blackman, który ma na koncie pracę nad takimi widowiskami jak Altered Carbon, Legion i Fargo.

Premiera serialu odbędzie się na Netfliksie 15 lutego. Na historię pierwszego sezonu złoży się dziesięć odcinków.

Serial The Umbrella Academy w serwisie Netflix

[interaction id=”5c0d64cfcc5f029f3c9d6aa0″]

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Ghost in the Shell Netflix

Ghost in the Shell wróci z zupełnie nową odsłoną na Netflix

Netflix Baki anime

Przygotujcie się na wielkie mordobicie. Baki już za kilka dni na Netfliksie