The Boys sezon 4

Zwiastun serialu Netflixa The Umbrella Academy z Ellen Page

Dariusz Filipek
1 min czytania
The Umbrella Academy (źródło: Dark Horse Comics, Netflix; edycja: Popkulturyści)

Z ostatniej chwili

https://www.youtube.com/watch?v=S_N66KVLgW4

- Reklama -
Ad image

Droga The Umbrella Academy z komiksu na ekran była długa i wyboista. Początkowo Universal chciał zrobić z tej historii film. Jednak tamten projekt zmarł śmiercią naturalną, aż w zeszłym roku ogłoszono, iż powstanie serial, który obejrzycie na Netflisksie.

serial The Umbrella Academy netflix
Plakat serialu The Umbrella Academy (Netflix)

Akcja The Umbrella Academy rozpoczyna się w momencie, w którym niespodziewające się niczego kobiety, nagle rodzą dzieci. Genialny milioner adoptuje siódemkę spośród ponad czterdziestu tak poczętych dzieciaków. Wychowuje, edukuje i trenuje ich. Główna akcja wielokrotnie nagradzanego komiksu Gerarda Waya rozgrywa się wiele lat po ich narodzinach, kiedy spotykają się na pogrzebie mentora. Dowiadują się wtedy, że mają kilka dni na to, by ocalić świat. Niestety jeden z niewydarzonych superbohaterów zmienił stronę barykady.

W The Umbrella Academy zobaczymy między innymi Ellen Page, Toma Hoppera, Davida Castaneda, Emmy Raver-Lampman, Aidana Gallaghera i Roberta Sheehana. Za serial odpowiedzialny jest Steve Blackman, który ma na koncie pracę nad takimi widowiskami jak Altered Carbon, Legion i Fargo.

Premiera serialu odbędzie się na Netfliksie 15 lutego. Na historię pierwszego sezonu złoży się dziesięć odcinków.

Serial The Umbrella Academy w serwisie Netflix

[interaction id=”5c0d64cfcc5f029f3c9d6aa0″]

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz