The Boys sezon 4

Netflix za darmo w Play przez pół roku. Promocja, która robi wrażenie!

Dariusz Filipek
3 min czytania
Netflix i Play (źródło: Play, Netflix; edycja: Popkulturyści)

Z ostatniej chwili

Jak czytam na Spider’s Web, fani dobrych widowisk będą mieli gwiazdkę przed gwiazdką. Pod warunkiem, że mają abonament telefoniczny w Play, gdzie startuje świetna oferta – Netflix na pół roku za darmo.

Nie tylko będziecie mogli oglądać Netflix w Play za darmo, ale sieć również zapewnia, że ten serwis oraz ShowMax, HBO GO i Redbull TV obejrzycie bez obciążania transferu danych. Z tej oferty będą mogli skorzystać zarówno dotychczasowi, jak i nowi klienci, korzystający z jednej z trzech taryf Play Internet.

- Reklama -
Ad image

Jeśli jednak macie inną taryfę – Solo, Duet, Rodzina czy Pokolenia – również będziecie mieli możliwość cieszenia się Netflixem bez zjedzenia nawet jednego kilobita. Pod warunkiem, iż zaopatrzycie się w dodatkowy pakiet z 20 GB danych do wykorzystania w ciągu miesiąca – Wideo Non Stop. Kosztuje 20 zł miesięcznie.

Jako świeżo upieczony abonent T-Mobile, który dosyć chwali sobie swój obecny pakiet, jestem nieco nieszczęśliwy. Pomimo że po przejściu z Playa do konkurencji odetchnąłem z ulgą, gdyż jakość obsługi klienta w moim przypadku była żadna – pośpieszyłem się. Pół roku Netflixa za darmo i to jeszcze z nielimitowanym dostępem, to rzecz nie do przecenienia.

Co bardzo znaczące, nie musicie zakładać nowych kont na Netfliksie.

Jest jedno ale. Półroczny darmowy okres dotyczy netflixowych kont w pakiecie Podstawowym i Standardowym. Kiedy zdecydujecie się na plan Premium, który daje dostęp do jakości Ultra HD i możliwość oglądania filmów i seriali jednocześnie na czterech urządzeniach, darmowy okres jest krótszy.

Po półrocznym okresie promocyjnym będziecie mogli wrócić do opłacania serwisu tradycyjnie.

Promocja rozpoczyna się już jutro, czyli od 30 listopada.

Play wreszcie postawił na odpowiedniego konia. Wcześniej był ShowMax, którego teraz dostaniecie nawet w kawie, a jak tak dalej pójdzie i oferta będzie tak zjawiskowa, jak w tym miesiącu, być może kiedyś darmowy dostęp trafi jako dodatek do zapałek. Z kolei Netflix zapewne przyciągnie sporo osób do tej sieci.

- Reklama -
Skazana Max serial

Widać, że Play bardzo wierzy w usługi skupione wokół usług SVOD w ramach Play NOW i chce przyciągnąć tam jak największą liczbę abonentów. Rozrywka może być kolejnym koniem pociągowym tej firmy.

Dlatego hej T-Mobile, zróbcie coś, bo też tak chcę! To znaczy Netflix mam w T-Mobile nielimitowany dzięki opcji Supernet Video, ale nie obraziłbym się, gdyby sprezentowano mi go na pół roku za darmo. Nawet po betlejemsku bym podziękował.

Sprawdź ofertę Play >>

[interaction id=”5c001af58f812fb8760d17f3″]

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
2 komentarze