in

SUPER!SUPER!

Jak uzyskać dostęp do Netflix po ukraińsku w Polsce? Dzięki temu poradnikowi zrobicie to w kilka sekund

Netflix zmiana języka na ukraiński

Netflix po ukraińsku w Polsce jest na wyciągnięcie ręki. W kraju, w którym przebywa obecnie grubo ponad milion Ukraińców, a z terenu pogrążonej w wojnie Ukrainy przybywają kolejni, jest to niezwykle przydatna funkcjonalność.

Netflix po ukraińsku w Polsce należy podzielić na dwie kategorie. Po pierwsze treści, czyli filmy i seriale z ukraińskim dubbingiem lub napisami. Po drugie interface, który można zmienić z polskiego na ukraiński. Z tych dwóch krótkich poradników dowiecie się, jak szybko i sprawnie udostępnić swoim ukraińskim znajomym serwis w ich języku.

Jak znaleźć filmy i seriale po ukraińsku w serwisie Netflix?

Netflix po ukraińsku w Polsce

Chociaż cała biblioteka Netflixa w Polsce nie jest dostępna w po ukraińsku, to i tak możecie uzyskać dostęp do setek produkcji w tym języku. Żeby sprawdzić, które produkcje z tego serwisu można obejrzeć po ukraińsku, należy wejść na podstronę Netflixa, na której można wybrać dźwięk i napisy. Poza językiem polskim i ukraińskim w Polsce podstawowymi językami są angielski, białoruski, litewski oraz niemiecki. Jakkolwiek poszczególne materiały są dostępne również w innych językach.

Ukraińcy w Polsce mogą oglądać zarówno takie nowości jak “Wikingowie: Walhalla” czy “Juvenile Justice”, jak i największe hity pokroju “Squid Game” tudzież “Wiedźmin”, ale także starsze widowiska jak “Ozark” lub “Making a Murderer”. Można przebierać w filmach, serialach, anime, dokumentach, jak i produkcjach skierowanych do najmłodszych widzów.

Miejmy nadzieję, że z czasem liczba widowisk w tym języku znacząco się zwiększy. Jednak już teraz Netflix po ukraińsku w Polsce ma całkiem przyzwoitą ofertę, która pozwoli nieco rozerwać się Waszym ukraińskim znajomym. Trzeba mieć w pamięci, iż obywatele tego kraju to już teraz znaczący procent naszego społeczeństwa, który najpewniej będzie się tylko powiększał, więc zainwestowanie w ukraińskie tłumaczenia będzie zarówno z zyskiem dla samych Ukraińców, jak i dla Netflixa.

Jak zmienić język Netflixa na ukraiński?

netflix zmiana języka na ukraiński

Język Netflixa z polskiego na ukraiński można szybko zmienić w obrębie wybranego profilu. To znacząco ułatwia widzom pochodzącym z Ukrainy poruszenie się po polskim Netfliksie. Wystarczy wejść na podstronę z ustawieniami zmiany języka tekstu. W tym miejscu można zmienić także to, w jakich językach najchętniej będziecie oglądali materiały. Możliwy jest wybór kilku języków.

Tym samym widać, iż Netflix po ukraińsku w Polsce uzyskacie bezproblemowo, a jednocześnie możecie podobnie zrobić z innymi językami, jeśli będziecie mieli taką potrzebę.

Netflix ma tę wielką przewagę nad konkurencją w Polsce, że można na nim żonglować językami. Podobnie rzecz się ma z Apple TV+, gdzie każdy materiał jest dostępny z napisami w wielu językach, w tym po ukraińsku. Gorzej jest z serwisem HBO, Canal+ czy Viaplay, gdzie materiałów po ukraińsku ze świecą szukać. Z kolei najgorzej prezentuje się Prime Video, gdzie nierzadko są tak daleko idące braki, że niektóre materiały nie mają ani polskiego lektora, ani polskich napisów, o ukraińskich nawet nie wspominając.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kijów kamery online ukraina cctv

Kijów na żywo. Dzięki tym transmisjom możecie śledzić przez całą dobę, co się dzieje w mieście

Gdzie oglądać serial "Sługa narodu"? po polsku online za darmo

Gdzie oglądać serial “Sługa narodu”? Produkcję z Wołodymyrem Zełenskim obejrzycie online za darmo po polsku