in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK LOLLOL SMUTNESMUTNE OkropneOkropne

Netflix zamierza otworzyć biuro w Polsce. Poszukiwani są specjaliści

netflix polska sziedziba biuro w polsce
Netflix chce otworzyć w Polsce szóste europejskie biuro (źródło: Wikipedia, Netflix; edycja: Popkulturyści)

Do tej pory Netflix działał w Polsce głównie przez zewnętrzne firmy i filie, ale jak podaje Broadband TV News, korporacja szykuje się do otwarcia biura w Polsce.

Siedziba w Polsce miałaby być otwarta w Warszawie w 2020 roku. To byłoby szóste biuro firmy w Europie. Poza Amsterdamem Netflix ma również filie w Berlinie, Londynie, Madrycie i Paryżu.

Ponadto w Amsterdamie obecnie firma jest w trakcie rekrutacji menadżera wyższego szczebla ds. Rozwoju biznesu w Europie Środkowej i Wschodniej. Wymagana jest znajomość języka angielskiego i polskiego. Netflix chce również zatrudnić starszego menadżera ds. Partnerstwa w regionie. Jednym z kandydatów na to stanowisko jest menadżer jednej z polskich firm medialnych.

Na początku roku Netflix zatrudnił Łukasza Kluskiewicza jako menadżera ds. Pozyskiwania treści w Europie Środkowo-Wschodniej. Poza tym w zeszłym miesiącu mianowano Tomasza Ebbiga na nowo utworzone stanowisko dyrektora marketingu na Europę Środkowo-Wschodnią.

Inwestycja w struktury w Polsce oznacza większe przywiązanie do naszego kraju i najpewniej wiąże się ze stałymi inwestycjami w produkcję nowych treści polskojęzycznych.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

netflix hiszpania podatki

Hiszpania kręci bata na Netflix. Serwis płaci tam skandaliczne podatki

Rocketman film recenzja
8/10

Rocketman – recenzja filmu o Eltonie Johnie