twitter netflix polska twitter netflix twitter chua pani domu prezentuje
(źródło: CBS Entertainment, Netflix; edycja: Popkulturyści)
in

SMUTNESMUTNE SZOKSZOK SUPER!SUPER! OkropneOkropne

Netflix Polska na Twitterze: Chu***a Pani Domu prezentuje

Netflix na Twitterze potwierdza, że media społecznościowe wyzwalają w nas zwierzęce instynkty. Tam gryziemy, wyjemy i ujadamy. Niektórzy po prostu nie powinni się do nich zbliżać.

Na pewno nie osoba, która wczoraj zaćwierkała na Twitterze Netflixa:

Listopad – najlepszy czas na zmiany na lepsze ☝️ Chu***a Pani Domu prezentuje – napisano w odniesieniu do blogerki Magdaleny Kostyszy, która tytułuje się w ten sposób i jest twarzą materiału Netflixa. Potrafili uniknąć tego zwrotu w wideo, ale w mediach społecznościowych już nie.

To że ktoś się identyfikuje z tym, nie znaczy, że cała Polska odnajdzie w tym sens. Dla większości ch*j w podpisie, pozostanie ch***m w podpisie.

Nie jestem oportunistą i przyznaję, że zdarza mi się przekląć. Zdarza mi się przekląć publicznie. Jednak są to momenty, w których przekleństwo jest uzasadnione i akuratne. To nie był ten moment – anonimowy człowieku prowadzący konto Netflixa Polska na Twitterze. To było żenujące. Poniżej pewnego poziomu.

Przekleństwa w przestrzeni publicznej to zaraza. Szczególnie gdy padają z konta na Twitterze, które obserwuje blisko 53 tysiące osób. Również dzieci i osoby chłonne prostactwa, które widząc coś takiego, kodują sobie, iż to zachowanie jest normalne, bo skoro Netflix może robić syf w sieci, każdy może. Nienormalna norma staj się normą.

I nie wydaje mi się, że w Los Gatos byliby zadowoleni, gdyby dowiedzieli się o takim zabawowym prowadzeniu konta ich firmy. Ostatecznie szkoda, że całkiem przyjemny materiał wideo, który Netflix Polska nagrał, by promować finałowy sezon House of Cards, spotkał się z taką beznadziejną próbą zwrócenia na niego uwagi. Można również zaszlachtować kogoś na wizji, to dopiero by zwróciło uwagę! Stać Was na więcej…

[interaction id=”5be04f0e40951629bd545ce1″]

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

narcos: Meksyk recenzja narcos: meksyk premiera narcos: meksyk netflix
7/10

Narcos: Meksyk – sezon 1 – recenzja serialu Netflixa

serialowy.pl strony o serialach strona o serialach serwis serialowy

Serialowy.pl to strona o serialach, od której warto rozpocząć dzień