Netflix Potrójna granica film Triple Frontier
Potrójna granica (źródło: Netflix; edycja: Popkulturyści)
in

LOLLOL

Potrójna granica, czyli Netflix pokaże jak zgarnąć 75 milionów kartelowi narkotykowemu

Historia filmów Netflixa to istna sinusoida. Niestety do tej pory serwis miał na tym poletku więcej wtop niż sukcesów. Widowiska takie jak Potrójna granica mogą to zmienić.

Potrójna granica (oryg. Triple Frontier) wygląda dziś na film skazany na sukces. Po pierwsze mamy gwiazdorską obsadę. Jest Ben Affleck z Batman v Superman: Świt sprawiedliwości. Jest Pedro Pascal z Narcos. Jest Oscar Isaac z Ex Machiny. Jest Charlie Hunnam z Synów anarchii. Jest Garrett Hedlund z Tronu: Dziedzictwo. I nawet jeśli ostatni z panów nie jest największą gwiazdą, to o reszcie ekipy ciężko powiedzieć, że nie są doborową obsadą.

Po drugie dostaliśmy świetnego reżyseraJ.C. Chandor wsławił się takimi solidnymi produkcjami jak Chciwość czy Rok przemocy. Reżyser pisał scenariusz z Markiem Boalem, który dostarczył skrypt do dwóch znakomitych filmów wojennych – Wroga numer jeden oraz The Hurt Locker. W pułapce wojny. Nie widziałem jeszcze Detroit, które również wyszło spod jego pióra.

Po trzecie, to będzie heistowy film. Grupa byłych agentów specjalny wyrusza w misję, jednak tym razem nie ku chwale ojczyzny. To ma być skok na kasę. Udają się do Ameryki Południowej, by skroić pieniądze kartelowi narkotykowego. Całą akcję motywują tym, że oddali bardzo dużo krajowi, nie dostając wiele w zamian.

I jest jeszcze po czwarte – zwiastun zapowiada świetną produkcję. Widać tu napięcie, dramatyzm, świetne zdjęcia, prostą, ale ciekawą fabułę i zapowiedź wybuchowego widowiska. Czy spełni pokładane w nim nadzieje, sprawdzimy w marcu na Netfliksie. Film będzie można obejrzeć również w wybranych kinach.

Film Potrójna granica w serwisie Netflix >>

[interaction id=”5c0ec9ee5bece0c9b8fb7e3a”]

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Netflix Saint Seiya: Knights of the Zodiac anime rycerze zodiaku netflix

Saint Seiya: Knights of the Zodiac, czyli dosyć dziwny powrót do świata Rycerzy Zodiaku

Netflix Seria Nieforunnych zdarzeń 3 sezon

Trzeci i ostatni sezon serialu Seria niefortunnych zdarzeń już za chwilę