in

SUPER!SUPER!

Rojst i Egzorcysta w serwisie Showm… Netflix!

netflix rojst egzorcysta showmax
Rojst i Egzorcysta (Netflix/ShowMax)

Bez wielkiej pompy na Netflix wskoczyły flagowe seriale niedziałającego już w Polsce serwisu ShowMax – kryminalny Rojst i animowany Egzorcysta.

Wygląda na to, że Netflix przejął część biblioteki ShowMaxa. Przez długi czas obawialiśmy się, że nie będzie miejsca, w którym będzie można obejrzeć komfortowo i legalnie więcej niż przyzwoity Rojst, aż wielu z nas w ogóle o tym serialu zapomniało. Co jest o tyle niefortunne, bo to solidne widowisko kryminalne, którego akcja rozgrywa się w Polsce lat 80. – warto go nadrobić.

Przypomnę, że serial był jedną z produkcji na wyłączność ShowMax Polska – serwisu, który szybko zwinął się z naszego kraju, ale przez krótki czas firma wyprodukowała sporo polskojęzycznych programów telewizyjnych, filmów i seriali oryginalnych. Ich drugim widowiskiem, które weszło cichaczem na Netflix, jest animowana komedia Egzorcysta autorstwa Bartosza Walaszka.

Netflix ma coraz więcej polskojęzycznych seriali w ofercie.

Chociaż do tej pory serwis wyprodukował zaledwie jeden polski serial, czyli 1983, to w swojej bibliotece ma więcej rodzimych widowisk. Już dziś możecie obejrzeć tam dwa sezony Zbrodni (tutaj), Cztery poziomo (tutaj) oraz pierwszy sezon serialu Ultraviolet (tutaj).

Obecnie czekamy na premierę kilku polskojęzycznych seriali Netflixa – W głębi lasu i Erynie.

Warto obserwować czy kolejne widowiska z ShowMaxa nie wskakują na Netflix, bo serwis w końcu miał w ofercie m.in. Plagi Breslau czy serialowe Kobiety mafii i Botoks od Patryka Vegi.

Serial Rojst w serwisie Netflix >>

Serial Egzorcysta w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

avatar avengers james cameron box office

Cameron pokona Thanosa? Avatar kontratakuje i bierze na celownik Avengers: Koniec gry

polityka serial canal+ canal plus player.pl

Mało Wam Polityki od Patryka Vegi? Na Canal+ i Player.pl możecie obejrzeć serial