Serial Rozczarowani serial Rozczarowani netflix rozczarowani
Rozczarowani (źródło: Netflix; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER! WTF?!WTF?!

Rozczarowani – poznajcie bohaterów serialu animowanego dla dorosłych

Netflix zaprezentował trzy krótkie materiały z bohaterami serialu Rozczarowani. Za tą świetnie zapowiadającą się kreskówką dla dorosłych, stoi Matt Groenening, twórca Futuramy i Simpsonów.

Jednak tym razem Groenening nie zabiera nas w kosmos ani nie opowiada o życiu na przedmieściach. Przyszedł czas na totalną zmianę klimatu i odwiedziny baśniowej krainy, gdzie ciągle nachlana księżniczka Bean, pakuje się nieustannie w kłopoty wraz ze swoimi niepoprawnymi towarzyszami – elfem Elfo oraz demonem Luci.

Pierwszy 10-odcinkowy sezon serialu Rozczarowani zadebiutuje w serwisie Netflix już 17 sierpnia. Nieco wcześniej możecie spodziewać się mojej recenzji. Widziałem kilka odcinków i… Chociaż bardzo chcę, niestety na razie nie mogę nic więcej napisać. Cierpliwości.

Rozczarowani w serwisie Netflix

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News.

Napisz na [email protected], gdybyś miał jakieś uwagi. Jeśli podobają Ci się nasze treści i chcesz nas wesprzeć, to możesz kupić nam kawę!

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

castlevania sezon 2 serial castlevania serial castlevania netflix castlevania online

Netflix wypuścił zapowiedź Castlevanii 2. Szykujcie się na odpowiedzi

The Good Cop serial The Good Cop netflix The Good Cop

Pamiętacie Detektywa Monka? Przygotujcie się na The Good Cop