in

SUPER!SUPER!

Netflix zapowiada obłędną kreskówkę Rozczarowani od twórcy Futuramy

Netflix zapowiedział kreskówkę Rozczarowani od Matta Groeninga. Twórcy niezatapialnych Simpsonów i nieodżałowanej Futuramy.

Widzowie Rozczarowanych zostaną porwani do upadającego średniowiecznego królestwa, w którym absurdalne przygody przeżywa młoda, niewylewająca za kołnierz księżniczka, jej zadziorny elfi towarzysz i osobisty demon. To niezwykłe trio napotka na swojej drodze ogry, duszki, harpie, chochliki, trolle, wodne stworzenia i mnóstwo ludzkich półgłówków. – Tak Netflix zapowiada swój nowy oryginalny serial animowany.

Nie dziwi wcale to, że Netflix sięgnął po twórcę jednych z najbardziej hitowych kreskówek w historii telewizji. Matt Groening to gwarant sukcesu. Szczególnie wtedy, kiedy animacje są na topie.

Seriale animowane, również te dla dojrzalszej, a nierzadko wręcz dorosłej widowni, mają obecnie niebywałe wzięcie. Czego przykładem jest fakt, iż według firmy badawczej Parrot Analytics obecnie najpopularniejszą produkcją telewizyjną jest SpongeBob Kanciastoporty, ale w ostatnich miesiącach również nieźle radziły sobie takie kreskówki jak South Park, Łowcy Trolli, Rick i Morty czy Simpsonowie. Twórcą ostatniej z wymienionych produkcji jest właśnie Groening. Do dziś rodzina Simpsonów doczekała się 29. sezonów serialu, gier wideo, komiksów, filmu kinowego i niedługo najprawdopodobniej już The Walt Disney Company po przejęciu części 21st Century Fox będzie mógł liczyć zyski z segmentu zabawkarskiego, na którym bohaterowie tego widowiska ciągle się liczą.

Netflix od dłuższego czasu stara się zawojować świat swoimi kreskówkami i robi to dosyć sprawnie. Rozczarowani trafią do całkiem przyzwoitego i rosnącego z roku na rok grona ciekawych animacji od tej platformy. W końcu w swoim portfolio ma takie hity jak BoJack Horseman czy Big Mouth.

17 sierpnia sprawdzimy, czy Rozczarowani będą kolejnym animowanym hitem Netflixa. Gdybyście jednak zapytali mnie dziś, obstawiałbym niemal w ciemno, że tak. Nie tylko z uwagi na pasmo sukcesów Netflixa i Groeninga z osobna, ale przede wszystkim dlatego, iż oglądając tę krótką zajawkę, nie poczułem się ani trochę rozczarowany, a po całości oczarowany. Dlatego mocno trzymam kciuki za efekt końcowy.

Rozczarowani w serwisie Netflix

Źródło: YouTube – Netflix Polska

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Ant-Man i Osa najgorszym filmem Marvela w tym roku

TOP 5 najbardziej oczekiwane seriale na lipiec 2018