Shogun oglądaj online serial disney

Netflix z tymi 10 rozszerzeniami do Google Chrome będzie jeszcze lepszy

Dariusz Filipek
1 min czytania
Netflix i Google Chrome bardzo się lubią | Netflix, Google

Z ostatniej chwili

Część z nas wybiera oglądanie Netflixa na najpopularniejszej przeglądarce we wszechświecie, jaką jest bez cienia wątpliwości Google Chrome. Korzysta z niej około 60% użytkowników komputerów. Sporo.

- Reklama -
Fallout Prime Video online promocja

Oglądamy w ten sposób filmy i seriale, pomimo że niesie to z sobą pewne ograniczenie, jakim jest fakt, iż możemy odtwarzać materiały maksymalnie w rozdzielczości 720p. Podobnie jest w przypadku Firefoxa i Opery. Korzystając z Safari lub Internet Explorera, możecie liczyć na 1080p. Za to użytkownicy przeglądarki Edge mogą cieszyć się wszystkimi niesamowitościami, jakie oferuje 4K.

Przeczytaj także: Jak oglądać BBC iPlayer w Polsce za darmo na komputerze i telefonie

Niezbyt to budujące, prawda? Chrome ma jednak jedną zasadniczą przewagę nad innymi przeglądarkami. Multum rozszerzeń sprawiających, że nasze doświadczenie obcowania z Netflixem jest jeszcze lepsze. Przynajmniej teoretycznie.

Niektóre wtyczki są płatne, chociaż część z nich oferuje takie same funkcjonalności, co rozwiązania darmowe. Inne działają słabo, a niektóre wcale. Część z nich się dubluje. I co najważniejsze, nie wszystkie dodatki do przeglądarki są potrzebne. Dobierajcie je ostrożnie, bo każda w mniejszym lub większym stopniu obciąża Wasze komputery.

Wybrałem spośród nich dziesięć, które uważam za najciekawsze.

- Reklama -
X-Men Disney Plus online promocja

Śledźcie Popkulturystów

Chcecie być na bieżąco? Śledźcie nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit i Instagram. Zachęcamy do subskrypcji kanałów Popkulturystów RSS na Feedly oraz Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x